Ψυχαγωγία

Πίσω στην Κύπρο και στην Κορτζιά ο Σωτηρίου: "Επιτέλους στην αγκαλιά μου" (ΦΩΤΟ)

Στην Κύπρο επέστρεψε ο Πιέρος Σωτηρίου και δεν μπορεί να περιγράψει τη χαρά του, αφού έχει έχει ξανά στην αγκαλιά του τη σύζυγό του, Μαρία Κορτζιά.

Το ευχάριστο γεγονός αποκάλυψε μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram, όπου εναπόθεσε μια τρυφερή φωτογραφία όπου είναι αγκαλιά με τη δημοσιογράφο, απολαμβάνοντας τη στιγμή που τόσο πολύ περίμεναν εδώ και μήνες.

Μάλιστα, ο ποδοσφαιριστής αρκέστηκε να συνοδεύσει την εικόνα με τέσσερις λέξεις:

"Επιτέλους στην αγκαλιά μου"

Ο ίδιος απεικονίζεται με μάσκα προστασίας και συγκινημένος που τελικά κατάφερε να επιστρέψει στη πατρίδα και να δει τα αγαπημένα του πρόσωπα.

Δείτε την ανάρτηση:

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Μην χάσετε την ταινία "Independence Day" με τον Will Smith...στον ALPHA Κύπρου!

Ένα διαστημόπλοιο ετοιμάζεται να προσγειωθεί και εξωγήινοι απειλούν την ανθρωπότητα
30/05/2020 - 16:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πιέρος Σωτηρίου: Γύρισε στο Καζακστάν (χωρίς την Μαρία) και άρχισε την...ιππασία

Δείτε τον καβάλα στο άλογο να απολαμβάνει το νέο του χόμπι
05/07/2020 - 12:10

Πιέρος για Στάθη: «Κότσο μου… Όταν σε γνώρισα δε φαντάστηκα…» (ΦΩΤΟ)

To... αντίο του Πιέρου Σωτηρίου στον Στάθη Αλωνεύτη μέσω του Instagram
13/06/2020 - 20:05

Πιέρος Σωτηρίου - Μαρία Κορτζιά: Θα γίνουν για πρώτη φορά...γονείς; (ΦΩΤΟ)

Ιδού τα σχόλια που “πυροδότησαν” τις φήμες περί εγκυμοσύνης
09/06/2020 - 11:58

Η ατάκα του Ζέκα για τον... αδερφό Πιέρο

Τι ανάφερε για την παρέα που έκαναν όταν ήταν και οι τρεις στην Κοπεγχάγη
25/05/2020 - 16:55

Ο Πιέρος κατάφερε να "τσουγκρίσει" αυγό με την...Κορτζιά εξ αποστάσεως (ΦΩΤΟ)

Το στιγμιότυπο από το ξενοδοχείο - καραντίνα στην Αστάνα και το μήνυμα
20/04/2020 - 09:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εντυπωσιακές εικόνες από αεροναυτική άσκηση στις θάλασσες της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Συμμετείχαν μονάδες της Κυπριακής Δημοκρατίας, της Ελλάδας, της Γαλλίας και της Ιταλίας

Αρχίζουν οι πτήσεις από Ηνωμένο Βασίλειο προς κατεχόμενα

Νέες αποφάσεις στα κατεχόμενα για τις διελεύσεις

Με ποιον τρόπο μεταδίδεται τελικά ο κορωνοϊός; (ΒΙΝΤΕΟ)

Λογικά και αναμενόμενα τα τρία νέα κρούσματα στην χώρα μας
Ελλάδα

"Εισαγόμενα" τα 21 από τα 33 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς

Πρόστιμο €500 αν δεν συμπληρωθεί έγκαιρα το έντυπο για να ταξιδέψεις στην Ελλάδα

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις για τα υποχρεωτικά έντυπα σε Κύπρο και Ελλάδα
Διεθνή

Πάνω από 60.000 κρούσματα μόλυνσης από τον κορωνοϊό σε 24 ώρες στις ΗΠΑ

Πολιτείες σπάνε η μια μετά την άλλη το ρεκόρ νέων κρουσμάτων

Βραζιλιάνος φαίνεται να θεραπεύθηκε από τον ιό HIV/AIDS (BINTEO)

Δυο σιαμαίες αδελφές μπορούν να ζήσουν πλέον η κάθε μια τη δική της κανονική ζωή

Αποκαλύψεις "φωτιά" για τον Τραμπ στο βιβλίο της ανιψιάς του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κακοποίηση από τον πατέρα του, η εξαπάτηση πανεπιστημίου και ο νάρκισσος "Φράνκενσταϊν"

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 09/07/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ