Ψυχαγωγία

Πέννυ Φοινίρη: Απάντησε πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον...Χριστόδουλο Μαρτά

H Πέννυ Φοινίρη διανύει την καλύτερη περίοδο της ζωής της, αφού τα επαγγελματικά της είναι σε επίπεδο ανέλιξης με την επιτυχία της σειράς του Alpha Kύπρου " H Φαμίλια".

Εξίσου καλά όμως πάνε και τα προσωπικά της, αφού δηλώνει "ερωτευμένη" και δεν το κρύβει.

Η γνωστή ηθοποιός σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό "Βeautiful People", αποκάλυψε λεπτομέρειες για την προσωπική της ζωή, απάντησε πρώτη φορά για τις φήμες που την θέλουν σε σχέση με τον Χριστόδουλο Μαρτά και τι ρόλο "παίζει" ο έρωτας στην καθημερινότητά της.

Διαβάστε το σχετικό απόσπασμα της συνέντευξης:

Mε τον συμπρωταγωνιστή σου, πάντως, τον Χριστόδουλο Μαρτά, έχετε απίστευτη χημεία. Γνωριζόσασταν από πριν;

Είχαμε γνωριστεί πρώτη φορά τηλεοπτικά το 2014 με αφορμή τα γυρίσματα μιας σειράς και είχαμε καταλάβει ότι υπάρχει χημεία. Αυτό επιβεβαιώθηκε όταν δουλέψαμε μαζί και θεατρικά, στην παρουσίαση του θεάτρου Διόνυσος, "Οι ράγες πίσω μου".

΄κλκλμ,

Άρα ταιριάξατε αμέσως στα γυρίσματα;

Από την πρώτη στιγμή!

Θα διαβάσατε, φαντάζομαι, όλα αυτά τα δημοσιεύματα που σας θέλουν μαζί και στην ζωή…

Ναι, το έχουμε ακούσει.

Ισχύει;

Όλα αυτά τα χρόνια, κρατάω την προσωπική μου ζωή για τον εαυτό μου.

Να επιμείνω;

Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι τον Χριστόδουλο Μαρτά τον αγαπώ πάρα πολύ.

Γενικά, ο έρωτας τι ρόλο παίζει στη ζωή σου;

Πρωταγωνιστικό! Αν και προσπαθώ να το κρύβω, είμαι πολύ ροζ! Πιστεύω πάρα πολύ στη δύναμη του έρωτα. Θεωρώ ότι, αν δεν ερωτευτείς, δεν μαθαίνεις ποιος είσαι.

Είσαι ερωτευμένη;

Ναι, είμαι ερωτευμένη! Λάμπω, δεν το βλέπεις;

Επόμενο άρθρο

Βάσω Λασκαράκη: Τα τρυφερά λόγια και η...ευχή της στο σύζυγό της (ΦΩΤΟ)

Τα "Χρόνια Πολλά" για την ονομαστική εορτή του Λευτέρη Σουλτάτου και το καρουζέλ
16/12/2019 - 09:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ερωτευμένη η Ηλιάδη μετά τον χωρισμό! Μίλησε για το...νέο σύντροφό της (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τον άντρα που της έκλεψε την καρδιά "κεραυνοβόλα"
19/06/2020 - 11:29

Ο Stan Αντιπαριώτης μιλά για την σύντροφο και το...νέο του τραγούδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο έρωτας, η συνεργασία με Κύπριο τραγουδιστή και σε ποιους λέει “Δεν φταις εσύ…φταίω εγώ"
05/06/2020 - 14:28

Κυπριακή ταινία στους φιναλίστ σε Φεστιβάλ κινηματογράφου της Λατινικής Αμερικής

Η πρωτοβουλία εν μέσω καραντίνας και η παγκόσμια διάκριση
02/05/2020 - 14:20

Μάρκ Άντονι: Μας συστήνει πρώτη φορά τον...καινούργιο "έρωτά" του (ΦΩΤΟ)

Έχει δύο πράσινα υπέροχα μάτια και ακούει στο όνομα "Τζίτζι"
01/05/2020 - 09:04

Κώστας Σόμμερ: Ιδού η 26χρονη ξανθιά καλλονή που του έκλεψε τη καρδιά (BINTEΟ)

Τρυφερά ενσταντανέ και καυτά φιλιά κατά την..."μετακίνηση 6"
30/04/2020 - 09:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συγκινητική πρωτοβουλία μαθητών που διοργάνωσαν τη βάπτιση της συμμαθήτριας τους

Τα παιδιά έστειλαν δυνατά αντιρατσιστικά μηνύματα αποδοχής και κοινωνικής ενσωμάτωσης

Σύγκρουση οχημάτων στο κέντρο της πρωτεύουσας

Στο σημείο ασθενοφόρο και μέλη της Τροχαίας
Ελλάδα

Κλείνει τα σύνορα με τη Σερβία η Ελλάδα

Λόγω της έξαρσης κρουσμάτων που καταγράφεται στη χώρα

25 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, οι 8 τουρίστες

Κανένας νέος θάνατος ασθενούς με COVID-19 το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

ΗΠΑ: "Σαρώνει" ο κορωνοϊός με τους Αμερικανούς να συνωστίζονται στις παραλίες

Ο Π.Ο.Υ τινάζει στον αέρα της ελπίδες που γέννησε η υδροξυχλωροκίνη

Επιστήμονες προς Π.Ο.Υ: "Ο κορωνοϊός μεταδίδεται με τον αέρα"

Προειδοποιούν οι ειδικοί και στέλλουν επιστολή στον Παγκόσμιο Οργανισμό Υγείας

Λιβύη: Καταγγέλλει επιθέσεις από «άγνωστα αεροσκάφη»

Ο Αλ-Νάμρους δεν διευκρίνισε σε ποια ξένη χώρα ανήκε αυτή η αεροπορία

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα