Ψυχαγωγία

Πάολα κατά Νότη:"Δεν ήμουν ποτέ...υποτακτική"-Η αιχμηρή απάντηση και ο...φονιάς

Η Πάολα μιλά πρώτη φορά για το τέλος της συνεργασίας της, με τον Νότη Σφακιανάκη.

Στην εκπομπή “Έλα χαμογέλα”, απάντησε για τη συνεργασία της μεταξύ άλλων που διαλύθηκε αναφέροντας μεταξύ άλλων ότι δεν ήταν ποτέ υποτακτική:

«Αυτό που μου δίνει δύναμη έρχεται από τον ουρανό, μάλλον είναι ο Θεός μου και τίποτα άλλο. Αυτή τη στιγμή είμαι όπως ήμουν όταν ξεκινούσα. Το μόνο που έχει αλλάξει είναι ο τρόπος που κάνω τη δουλειά μου. Τότε ήμουν πιο ανέμελη, μακάρι να ήμουν όπως τότε.

Δεν είχα ποτέ πρόβλημα με καμία μου συνεργασία. Αυτό που βγήκε έξω και είχε να κάνει με τον Νότη Σφακιανάκη, θέλω να σας πω ότι δεν ξεκίνησε καθόλου κακά, ξεκίνησε πάρα πολύ όμορφα, απλά μια στιγμή ήταν αυτό που έκανε κάτι. Δεν ήμουν ποτέ υποτακτική μιας κατάστασης.

Θα μπορούσα να έχω φίλο μου έναν άνθρωπο που θα είναι φονιάς, αρκεί σε μένα να είχε “καταθέσει” τη ψυχή του. Να μου έλεγε “ξέρεις κάτι; Εγώ είμαι αυτός”»

Η ίδια είχε δηλώσει παλιότερα: 

“Με μεγάλη μου λύπη θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι αποχωρώ από το Γκάζι Live δύο εβδομάδες νωρίτερα από την προκαθορισμένη ημερομηνία λήξης, παρόλη τη μεγάλη εμπορική επιτυχία που συνεχίζει να έχει. Δυστυχώς, οι αρχές μου και κυρίως η ψυχή μου δεν μπορούν να ανεχτούν άλλο τη συμπεριφορά και τις “ιδιοτροπίες” του κυρίου Σφακιανάκη. Είναι η πρώτη (και ελπίζω η τελευταία) φορά που δεν τελειώνω μία σεζόν αγκαλιασμένη με τον συνάδελφο καλλιτέχνη και χαρούμενη για όσα πέρασα μαζί του...”, αναφέρει η δημοφιλής λαϊκή ερμηνεύτρια της και καταλήγει: “ευχαριστώ την επιχείρηση Μαροσούλη για την άψογη συνεργασία και όλη την αγάπη και τη στήριξη που μας έδωσε και τους 120 εργαζόμενους που είναι πλέον 120 νέοι φίλοι μου!”.

 

Επόμενο άρθρο

2020: Οι αργίες και τα τριήμερα που μας..."χαρίζει" το νέο έτος!

Οργανωθείτε από τώρα - Δευτέρα και Τετάρτη έχουν τις τιμητικές τους
07/12/2019 - 15:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πάολα: "Έφτιαξα μια ιστοριούλα ότι είμαι τσιγγάνα και έφαγαν το παραμύθι μου"

Οι λόγοι που την ώθησαν να δηλώσει κάτι τέτοιο και ο στόχος που...επιτεύχθηκε
24/12/2019 - 15:48

Πάολα – Κουρκούλης: Τηλεφώνημα για βόμβα στο νυχτερινό μαγαζί που εμφανίζονται

Όλες οι λεπτομέρειες για την ακύρωση της εμφάνισης και την εκκένωση του κτιρίου
15/12/2019 - 18:11

Διονύσης Σαββόπουλος: "Στο πρόγραμμα μου βάζω Βέρτη και ακούω...Πάολα"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν κατάφερα να γίνω καλός σύζυγος και πατέρας-Νιώθω ενοχές"
10/10/2019 - 17:36

Η κόρη της Πάολα ανέβηκε στη σκηνή, χόρεψε και ξεσήκωσε το κοινό (ΒΙΝΤΕΟ)

Η 16χρονη Παολίνα χορεύει και η μητέρα της τραγουδά
17/09/2019 - 15:50

H Πάολα τραγουδά...Μίκη Θεοδωράκη και εντυπωσιάζει (ΒΙΝΤΕΟ)

Η λαϊκή τραγουδίστρια σε ένα νέο ρόλο που δεν περιμέναμε
24/08/2019 - 11:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Το προσωπικό που εργάζεται στο Νοσοκομείο έξι μήνες έχει κάνει πολλές θυσίες»

«Κραυγή απόγνωσης» από γιατρούς και νοσηλευτές του Γενικού Νοσοκομείου Αμμοχώστου

Τι αλλάζει από 1η Οκτωβρίου στην ανοχή υπέρβασης των ορίων ταχύτητας (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα θα ισχύουν για αυτοκινητόδρομους, αστικές οδούς, χωριά και πόλεις

«Ο ιός θα μας δείξει τα δόντια του γιατί καμία χώρα δεν είναι σε lockdοwn» (VID)

Τι λέει ο Καθηγητής Πέτρος Καραγιάννης για την πορεία του κορωνοϊού σε Κύπρο και διεθνώς
Ελλάδα

Το ΣΕΑ Τουρκίας καλεί την Ελλάδα να λογικευτεί στο θέμα στρατικοποίησης νησιών

Aναφέρει επίσης ότι είναι πρωτίστως υπέρ του διαλόγου

Δραματικό μήνυμα Μητσοτάκη: "Το δίλημμα είναι αυτοπροστασία ή καραντίνα" (VID)

Ζήτησε από τους πολίτες εγρήγορση με στοχευμένες παρεμβάσεις και προειδοποίησε για ανεργία
Διεθνή

Αναβρασμός στην Κολομβία για γυναίκα που έπεσε νεκρή από πυρά στρατιώτη

Το γεγονός αμαυρώνει περαιτέρω τη φήμη του στρατού, ενώ διατάχθηκε έρευνα

Σε 'σένα άλλαξε η εμφάνιση του Facebook; (ΦΩΤΟ)

Οι αλλαγές, ο στόχος και οι ενναλακτικοί τρόποι να έχεις την κλασική έκδοση του

Στην τρίτη φάση δοκιμών το 11ο εμβόλιο για τη νόσο Covid-19

Σε αυτή αναμένεται να συμμετάσχουν 10.000 εθελοντές από 18 ως 84 ετών

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 25/09/2020 - 10:15DEAL