Ψυχαγωγία

Ο Sandro σχολιάζει για πρώτη φορά την...Ελένη Φουρέιρα και την Τάμτα (ΒΙΝΤΕΟ)

O Sandro μίλησε για πρώτη φορά στους eurofans και στους followers του πρώτη φορά μέσω ενός Instagram live και μοιράστηκε την ξεχωριστή στιγμή στη ζωή του να εκπροσωπήσει την Κύπρο.

Ο εκπρόσωπος μας στον διαγωνισμό της Eurovision, μίλησε πρώτη φορά και για την Ελένη Φουρέιρα αλλά και για την Τάμτα και εστίασε στο εκρηκτικό performer που έκαναν στην σκηνή και ότι είναι τιμή του να πάρει την σκυτάλη από αυτές τις δυο τραγουδίστριες. Συγκεκριμένα ανέφερε

Η Τάμτα είναι απίθανη, την είδα για πρώτη φορά το 2019 και η Ελένη Φουρέιρα είναι μια απίστευτη καλλιτέχνης. Για αυτό είμαι τόσο χαρούμενος και νιώθω ιδιαίτερη τιμή που θα εκπροσωπήσω την Κύπρο. Και οι δυο είχαν εξαιρετικές ερμηνείες και σάρωσαν στη σκηνή.

 

Επόμενο άρθρο

O Nίκος Μουτσινάς... "αμάρτησε" στην Λένα Ζευγαρά και έγινε viral(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο χορός, το τραγούδι και ο ξεσηκωμός στο νυχτερινό μαγαζί
02/12/2019 - 13:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ανατροπή! Ο Sandro εκτός Eurovision... (ΦΩΤΟ)

Η επίσημη ανακοίνωση του κρατικού καναλιού
02/06/2020 - 08:41

“Εκτός” ο Sandro από την Eurovision 2021;

Οι πρώτες πληροφορίες για την ανάθεση και οι βλέψεις για τον επόμενο εκπρόσωπο
01/06/2020 - 10:37

Τάμτα: Ημίγυμνη, με αισθησιακό ύφος και με μόνο αξεσουάρ τα...μαλλιά της (ΦΩΤΟ)

Αποφάσισε να ανεβάσει για τα καλά τη θερμοκρασία με μια άκρως αποκαλυπτική φωτογράφιση
19/05/2020 - 10:09

Τάμτα: Έχω περάσει άλλα δυο lockdown στη ζωή μου, χωρίς ρεύμα και φαγητό

Η συγκινητική εξομολόγησή της και τα "μάθημα ζωής"
24/04/2020 - 17:51

Ο Sandro "σπάει" τη σιωπή του και μιλά πρώτη φορά για την ακύρωση της Eurovision

Τα πρώτα λόγια μετά την ανακοίνωση των διοργανωτών
20/03/2020 - 11:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπόθεση 22,5 κιλών κάνναβης: Χειροπέδες στον 29χρονο που καταζητούσαν οι Αρχές

Ο 41χρονος τέλει υπό οκταήμερη κράτηση αφού παρουσιάστηκε σήμερα ενώπιον Δικαστηρίου

Αρχίζουν τα έργα και η Λεωφόρος Μακαρίου αλλάζει όψη (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε αρχίζουν οι εργασίες και πόσο θα διαρκέσουν
Ελλάδα

Ραγδαία αύξηση στην Ελλάδα: 50 νέα κρούσματα καταγράφηκαν το τελευταίο 24ωρο

Τα 24 εξ αυτών εντοπίστηκαν μετά από ελέγχους στις πύλες εισόδου

"Εισαγόμενα" τα 21 από τα 33 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

Τι αλλάζει από αύριο για όσους θέλουν να ταξιδέψουν στην Ελλάδα

Βήμα - Βήμα τα προαπαιτούμενα για τους επιβάτες που θα μεταβούν σε ελληνικούς προορισμούς
Διεθνή

Η Ιταλία αποφάσισε απαγόρευση εισόδου σε επιβάτες από 13 χώρες

«Δεν μπορούμε να ακυρώσουμε τις θυσίες που έκαναν οι Ιταλοί τους περασμένους μήνες»

Αγία Σοφία: Τουρκικά Μέσα μιλούν για «ναι» του ΣτΕ στη μετατροπή σε τέμενος

Την Παρασκευή πιθανότατα η δημοσίευση της απόφασης

ΗΠΑ: Ψευδοϊερέας πουλούσε απολυμαντικό για φάρμακο κατά του κορωνοϊού

Ο Γκρίνον και οι 3 γιοί του εκμεταλλεύτηκαν δηλώσεις του Προέδρου Ντόναλντ Τραμπ

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Ο ιερέας με τα 10 παιδιά...η βιοπάλη, οι δυσκολίες και η πίστη

Μην χάσετε την τελευταία εκπομπή της σεζόν αυτό το Σάββατο με τον Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της σειράς!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 10/07/2020 - 06:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ