Ψυχαγωγία

Ο Sandro σχολιάζει για πρώτη φορά την...Ελένη Φουρέιρα και την Τάμτα (ΒΙΝΤΕΟ)

O Sandro μίλησε για πρώτη φορά στους eurofans και στους followers του πρώτη φορά μέσω ενός Instagram live και μοιράστηκε την ξεχωριστή στιγμή στη ζωή του να εκπροσωπήσει την Κύπρο.

Ο εκπρόσωπος μας στον διαγωνισμό της Eurovision, μίλησε πρώτη φορά και για την Ελένη Φουρέιρα αλλά και για την Τάμτα και εστίασε στο εκρηκτικό performer που έκαναν στην σκηνή και ότι είναι τιμή του να πάρει την σκυτάλη από αυτές τις δυο τραγουδίστριες. Συγκεκριμένα ανέφερε

Η Τάμτα είναι απίθανη, την είδα για πρώτη φορά το 2019 και η Ελένη Φουρέιρα είναι μια απίστευτη καλλιτέχνης. Για αυτό είμαι τόσο χαρούμενος και νιώθω ιδιαίτερη τιμή που θα εκπροσωπήσω την Κύπρο. Και οι δυο είχαν εξαιρετικές ερμηνείες και σάρωσαν στη σκηνή.

 

Επόμενο άρθρο

O Nίκος Μουτσινάς... "αμάρτησε" στην Λένα Ζευγαρά και έγινε viral(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο χορός, το τραγούδι και ο ξεσηκωμός στο νυχτερινό μαγαζί
02/12/2019 - 13:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Τάμτα σχολιάζει τον...Sandro και "φλερτάρει" ξανά με την Eurovision!

Άφησε ανοιχτά τα ενδεχόμενα εκπροσώπησης και μίλησε για τον Ελληνοαμερικάνο εκπρόσωπό μας
06/12/2019 - 18:34

Ο Sandro τραγουδά για πρώτη φορά ζωντανά σε τηλεοπτικό κοινό και εντυπωσιάζει!

"Είμαι πολύ χαρούμενος που θα εκπροσωπήσω την Κύπρο"
03/12/2019 - 16:43

Τάμτα: Η σπάνια δημόσια εμφάνιση με την κόρη της και η ομοιότητα τους! (ΦΩΤΟ)

Οι ευχές της τραγουδίστριας για τα 24α γενέθλια της κόρης της
12/11/2019 - 10:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Oδηγός παρέσυρε νεαρό με ηλεκτρικό σκούτερ και εγκατέλειψε τη σκηνή

Μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας για ιατρικές εξετάσεις

Ανάμεσα στο πλήθος, η τραγική φιγούρα της μάνας (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγγενείς και φίλης της άτυχης Νελίνας απαιτούν να αποδοθεί δικαιοσύνη

Μετά τα μέτρα πάνε κανονικά στις εξετάσεις οι μαθητές (ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν θέλουμε να πάρουμε το μέλλον των συμμαθητών στα χέρια μας" λέει η ΠΣΕΜ
Ελλάδα

Αυτός είναι ο νέος Υφυπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας

Αναλαμβάνει τη θέση μετά την παραίτηση του Αντώνη Διαματάρη

Στο «χορό» των Ρίχτερ η Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Καταγράφηκε νέα σεισμική δόνηση μεγέθους 4,5 βαθμών της κλίμακας Ρίχτερ

Ληστές παρέσυραν με όχημα 77χρονη τραυματίζοντάς την θανάσιμα

Η απόπειρα ληστείας που κατέληξε σε τραγωδία
Διεθνή

"Μετωπική σύγκρουση" Τζόνσον - Κόρμπιν στο τελευταίο debate (ΒΙΝΤΕΟ)

Υψηλοί τόνοι, αλληλοκατηγορίες και ένα τηλεοπτικό τετ - α- τετ χωρίς ιδιαίτερες εκπλήξεις

Δουβλίνο: Κρέμασαν μπουφάν και παλτά σε γέφυρα για να τα πάρουν άστεγοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Το διαδικτυακό κάλεσμα για βοήθεια και η συγκινητική ανταπόκριση δεκάδων πολιτών

"Σώστε τη Γη γιατί είναι ο μοναδικός πλανήτης που έχουμε"

Ποια είναι η έκκληση του Νομπελίστα Ντιντιέ Κελόζ

tv news

O Νίκος οδηγεί την Κάτια κάπου απομονωμένα και προετοιμάζει τη δολοφονία της..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

4 νέες αληθινές ιστοριές, που θα μεταφέρουν δυνατά μηνύματα ανθρωπιάς και αγάπης

Ιστορίες από τα Άδανα μέχρι το Βόρειο Πόλο στο «Soundtrack Of Love» αυτή την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 08/12/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ