Ψυχαγωγία

Ο Σάκης Ρουβάς στην... Κύπρο! Η συνάντηση με τον Πατσαλίδη στη σκηνή (VID)

Φωτιές άναψε η παρουσία του Σάκη Ρουβά στην Κύπρο!

Ο κορυφαίος Έλληνας σταρ έδωσε τα χέρια με τον Λούη Πατσαλίδη, ώστε να παρευρεθεί στην ερχόμενη εκπομπή "Λούης Night Show" στον Alpha Κύπρου.

Τα γυρίσματα για το επεισόδιο που θα προβληθεί την Παρασκευή... πραγματοποιήθηκαν χθες το βράδυ στο σατιρικό θέατρο με το... κοινό να παραληρεί με τον καλεσμένο του stand - up comedian.

Εμείς τρυπώσαμε στα γυρίσματα της εκπομπής και εξασφαλίσαμε στιγμιότυπα από την πολυαναμενόμενη συνάντησή τους στη σκηνή!

Πάρτε μια γεύση στα ακόλουθα βίντεο:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σάκης Ρουβάς: Η οικογενειακή φωτογραφία στα χιόνια

Οικογενειακή απόδραση τα χιόνια
19/01/2022 - 09:12

Mε το “δεξί” ο Alpha Κύπρου στο 2022! Σαρώνει στα νούμερα τηλεθέασης (ΠΙΝΑΚΕΣ)

Τα νούμερα τηλεθέασης την τελευταία εβδομάδα και η κυριαρχία
04/01/2022 - 13:18

Απίστευτο! Ξαναβρήκε τη μητέρα του 33 χρόνια μετά χάρη σε ένα... σκίτσο

Συγκλονιστικό βίντεο - Τον απήγαγαν όταν ήταν τεσσάρων ετών από συμμορία εμπορίας προσώπων
03/01/2022 - 09:10

Πλεύρης: «Καμία αλλαγή στα μέτρα για τα γήπεδα, επανεξέταση μετά τις 16/01»

Ολοκληρώθηκε η συνάντηση του Υπουργού Υγείας, με τους εκπροσώπους της Super League
30/12/2021 - 16:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι κατέδειξαν οι ακτινογραφίες στο νεκρό φλαμίνγκο στη Λίμνη Παραλιμνίου;

Ο Πτηνολογικός Σύνδεσμος "δείχνει" το σκοπευτήριο που λειτουργεί στην περιοχή

Λεωφόρος Τσερίου: Πότε αρχίζουν τα έργα και πότε θα ολοκληρωθούν (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως θα αλλάξει η όψη του δρόμου, ένα έργο που υπολογίζεται να κοστίσει 8 εκατομμύρια ευρώ

Με στάση εργασίας προχωρά η ΠΟΕΔ: "Είναι ότι λιγότερο μπορούσαμε να κάνουμε"

Οι βασικοί λόγοι για τα μέτρα αντίδρασης και πότε θα πραγματοποιηθεί η μονόωρη στάση
Ελλάδα

Σοκάρουν οι αποκαλύψεις της Γεωργίας για όσα συνέβησαν στο μοιραίο πάρτι (VID)

Στέλνει τα δικά της μηνύματα, θέλοντας να βοηθήσει άλλες γυναίκες να σπάσουν τη σιωπή τους

Πάνω από 20,000 νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, κατέληξαν 88 ασθενείς

Στους 683 ανέρχονται οι διασωληνωμένοι στα νοσοκομεία της χώρας

"Τα Rafale αποτελούν δείγμα της Ελλάδας που αλλάζει και ακμάζει σε όλα τα πεδία"

Όσα δήλωσε ο πρωθυπουργός Μητσοτάκης στην τελετή υποδοχής των πρώτων 6 αεροσκαφών
Διεθνή

Ο Μπάιντεν προβλέπει ότι ο Πούτιν θα εισβάλει στην Ουκρανία

Προειδοποιεί ότι θα κόστιζε ακριβά στη Ρωσία και στην οικονομία της

"Σαρώνει" η Όμικρον: Έσπασαν ρεκόρ τα κρούσματα σε Σουηδία και Αυστρία

Κομητεία της σκανδιναβικής χώρας διακόπτει τη διεξαγωγή σχεδόν όλων των τεστ

Αστυνομική έρευνα για διαφθορά στο σπίτι του πρώην πρωθυπουργού της Μάλτας

Καταγγελίες ότι έλαβε 60.000 ευρώ από ελβετική εταιρεία

tv news

Ο Στάθης θολωμένος από το πάθος, κάνει μια προσπάθεια να αποτρέψει την Ιουλία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η Αργυρώ οδηγήται σε μία φρικτή ανακάλυψη... Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο πια...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/01/2022 - 17:00DEAL