Ψυχαγωγία

Ο παραμυθένιος γάμος της κόρης του Δημήτρη Συλλούρη και ο...γαμπρός(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τα σκαλιά της εκκλησίας στον Ιερό Ναό της Του Θεού Σοφίας στην Λευκωσία, ανέβηκαν ο Σπύρος Σιάηλος και η Δήμητρα Συλλούρη, κόρη του Προέδρου της κυπριακής Βουλής, Δημήτρη Συλλούρη.   

Σε ένα παραμυθένιο σκηνικό που κυριαρχούσε το μπλε στοιχείο ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου, με τη νύφη να "κλέβει" την παράσταση με το ονειρικό νυφικό που φορούσε. Στο ναό την συνόδευσε ο πατέρας της, ο οποίος την κρατούσε αγκαζέ και την παρέδωσε συγκινημένος στον γαμπρό.

'Λ΄,

Το νυφικό ήταν δημιουργία του σχεδιαστή Παντελή Μήτσου και κυριαρχούσε η δαντέλα καθώς και το headpiece από κρύσταλλα που επέλεξε να φορέσει στα μαλλιά της. Τον στολισμό τόσο της εκκλησίας, και της δεξίωσης ανέλαβε ο Ρόης Ηροδότου.

Δείτε σχετικές φωτογραφίες και βίντεο από το μυστήριο του γάμου.

 

΄ΚΛΜ

΄ΛΛ

'Λ΄,Λ΄,

Λ΄Μ,

Επόμενο άρθρο

Tα δάκρυα του...Σοφοκλή Κασκαούνια για τη μητέρα και την κόρη του(ΒΙΝΤΕΟ)

Απόψε στις 21:15, πρεμιέρα για την εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον"
15/12/2019 - 13:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βαλάντης: "Με την Άντζυ φτάσαμε στα σκαλιά της εκκλησίας…"

Όσα αποκάλυψε για τη σχέση που βρέθηκε πολύ κοντά στο γάμο και για την πρώην σύντροφό του
24/01/2020 - 14:58

Αναβάλλεται ο γάμος της Ελένης Χατζίδου με τον Ετεοκλή Παύλου - Για ποιο λόγο;

Στο "φλου" η θρησκευτική τελετή για την ένωση με τα ιερά δεσμά του γάμου
22/01/2020 - 15:36

Ο γάμος των...δις έγινε 24 ώρες νωρίτερα και αποκαλύπτουμε όλες τις λεπτομέρειες

Ο Σταύρος Νιάρχος νυμφεύθηκε την αγαπημένη του παρουσία Βασίλισσας, Τραμπ και...Hollywood
18/01/2020 - 10:23

Ο δισεκατομμυριούχος Νιάρχος νυμφεύεται την πρώην του...Αμπράμοβιτς(ΦΩΤΟ)

Ο γάμος θα κοστίσει άνω από 5 εκατομμύρια δολάρια με καλεσμένο τον Μπέκαμ και όχι μόνο
18/01/2020 - 09:25

Η Κορτζιά αποκάλυψε τα αρνητικά του Πιέρου και την επιθυμία της για...τηλεόραση

Ο λαμπερός γάμος και η οικογένεια που θέλουν να κάνουν
16/01/2020 - 17:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρά φλαμίνγκο εντοπίστηκαν στην Αλυκή Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

Ένα αποτρόπαιο θέαμα αντίκρισαν όσοι επισκέφθηκαν το σημείο

"To όνειρό μου είναι να σταθώ στα πόδια μου, χωρίς βοήθεια" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο 18χρονος Δημήτρης ζητά την βοήθεια όλων μας για μια επέμβαση ζωής

Δεύτερη μέρα αγωνίας για την 16χρονη Romia

Εντατικοποιούν τις έρευνές τους οι Αρχές
Ελλάδα

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς
Διεθνή

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

Εγκεφαλική βλάβη υπέστησαν 34 Αμερικανοί στρατιώτες από τις ιρανικές επιθέσεις

Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ είχε διαβεβαιώσει ότι δεν υπήρξαν νεκροί και τραυματίες

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ