Ψυχαγωγία

Ο Λούης Πατσαλίδης πάει… Ευρώπη – Το tour του με άρωμα ”Made in Cyprus”

Ο Λούης Πατσαλίδης πρόκειται να ταξιδέψει στην Ευρώπη για το πρώτο του ευρωπαϊκό tour και μόλις το ανακοίνωσε!

Ο κορυφαίος stand-up comedian, που απολαμβάνουμε στο Λούης Night Show από τον ALPHA Κύπρου, θα βρεθεί το Σεπτέμβρη σε ξεχωριστές πόλεις της Ευρώπης για να δώσει μοναδικές παραστάσεις με πολύ γέλιο.

Δείτε την ανακοίνωση και όλες τις λεπτομέρειες στο HELLO! Cyprus...

Επόμενο άρθρο

Μαίρη Συνατσάκη: Αυτή είναι η συνήθεια που απέκτησε λόγω εγκυμοσύνης

Τι αποκάλυψε για την εγκυμοσύνη της η γνωστή επιχειρηματίας;
05/08/2022 - 16:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γέννησε η διάσημη Tik – Toker και συνεργάτιδα του Λούη, Pan Dragomi!

Πανευτυχής έφερε στο κόσμο το παιδάκι του - Ποιο είναι το φύλο του μωρού;
22/07/2022 - 13:30

Αυτό είναι το πρόσωπο-έκπληξη που θα βρεθεί στο πλευρό του Λούη Πατσαλίδη!

Η νέα προσθήκη στην ομάδα, θα κάνει ακόμη πιο απολαυστικές τις Παρασκευές μας
19/07/2022 - 19:06

Αποχώρησε ο Παναγιώτης Κυριάκου από το “Λούης Night Show” – Όσα δήλωσε ο Λούης

O συγκινητικός αποχαιρετισμός στο φινάλε της χρονιάς - Σε ποιο καναλι "έκλεισε"
02/07/2022 - 12:57

Λούης Πατσαλίδης: Όσα αποκαλύπτει λίγο πριν το φινάλε του Λούης Night Show

Οι λεπτομέρειες του φετινού φινάλε του Λούης Night Show
01/07/2022 - 13:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο στη Λεμεσό για υπόθεση κατοχής παιδικής πορνογραφίας

Προηγήθηκε λήψη πληροφορίας στον Κλάδο Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος μέσω της EUROPOL

«Καμπάνα» σε 19χρονο για κατοχή αδασμολόγητου καπνού ναργιλέ

Οι Αρχές εντόπισαν τον καπνό μετά από έλεγχο στο όχημά του, επιβλήθηκε εξώδικο 1,200 ευρώ

Διευκρινίσεις ΟΚΥπΥ σε σχέση με τις αιτήσεις για θέσεις Νοσηλευτικών Λειτουργών

Δείτε ποιοι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να επαναλάβουν τη διαδικασία υποβολής αίτησης
Ελλάδα

Ανδρουλάκης: Να ανακοινωθεί άμεσα ο λόγος παρακολούθησής μου από την ΕΥΠ

Κλιμακώνεται η πολιτική αντιπαράθεση με φόντο την υπόθεση των παρακολουθήσεων στην Ελλάδα

ΦΩΤΟ: Συναγερμός στην Ελλάδα λόγω πυρκαγιάς στο Λογγίτσι Φθιώτιδας

Στη «μάχη» για την κατάσβεση της πυρκαγιάς 31 πυροσβέστες και πέντε αεροσκάφη

Μητσοτάκης για υπόθεση Ανδρουλάκη: "Ήταν λάθος, δεν το γνώριζα"

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός κατέθεσε τέσσερα πεδία αλλαγών στην ΕΥΠ που προτείνει η κυβέρνηση
Διεθνή

Η Πολωνία έδωσε καθεστώς προστασίας στους περισσότερους Ουκρανούς πρόσφυγες

Τι καταδεικνύουν τα στοιχεία της Eurostat για τον Ιούνιο

Ιταλία: Αρχίζει η εμβολιαστική καμπάνια για την ευλογιά των πιθήκων

Tο πρώτο κρούσμα στην Ιταλία καταγράφηκε στις 20 Μαΐου

ΒΙΝΤΕΟ: Σε ρινγκ μετέτρεψαν το πλατό του TV100 βουλευτής και δημοσιογράφος

Μπουνιές, χτυπήματα και λιποθυμίες on air με "φόντο" τον φυλακισμένο Σελαχετίν Ντεμιρτάς

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 08/08/2022 - 20:00ALPHA NEWS