Ψυχαγωγία

"Ο Γιώργος έτρεμε σαν το ψάρι μέχρι να μου κάνει πρόταση γάμου..."

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Περί Ορέξεως" με τον Ανδρέα Δημητρόπουλο και την Γιώτα Δαμιανού και για πρώτη φορά μίλησε με λεπτομέρειες για την πρόταση γάμου που της έκανε ο καταξιωμένος Κύπριος ποδοσφαιριστής, Γιώργος Εφραίμ.

Η παρουσιάστρια δήλωσε: 

"Eίχα πάθει διάσειση πριν την πρόταση γάμου. Είχα πάει στο νοσοκομείο και ο Γιώργος ήταν αγχώδης επειδή είχε οργανώσει την πρόταση γάμου και είχε και το δαχτυλίδι. Ρώταγε επίμονα πότε θα έρθει ο γιατρός και παραξενευόμουν. Από τον αέρα μια ξύλινη ομπρέλα έπεσε στο ξεφάλι μου.

Επειδή λατρεύω τα παγωτά, ο Γιώργος με πήγε σε μια παγωταρία. Εγω ενθουσιάστηκα με την παγωταρία και ήθελα να κάτσουμε και ο αυτός ήθελε να φύγουμε να πάμε στο ξενοδοχείο. Ήταν σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης.

Τελικά, πήγαμε στο ξενοδοχείο, πήγαμε κάτω στη παραλία και έτρεμε σαν το ψάρι μέχρι να μου κάνει πρόταση γάμου. Αφού τον ρωτούσα αν κρυώνει...

Όσο τί την κέρδισε στον Γιώργο Εφραίμ;

Με κέρδισε η χαλαρότητά του. Έχει κια γοητεία, συνδυάζει την ανεμελιά με την ευθύνη που τον διακατέχει.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "παρατήρηση" του Εφραίμ στην Αριστοτέλους για τα...παιδιά (ΒΙΝΤΕΟ)

H συνήθεια της παρουσιάστριας που δεν αρέσει καθόλου στον σύζυγό της και η αντίδραση του
28/05/2020 - 20:15

Αριστοτέλους: "Δεν έχω καμιά σχέση με τον παππού μου... Τον έχω δει μια φορά"

Η αποκάλυψη της παρουσιάστριας για πρώτη φορά
26/05/2020 - 18:44

Δέχθηκε σημαντική μείωση και ανανέωσε το συμβόλαιο του ο Εφραίμ

Ο ΑΠΟΕΛ «έδεσε» τον Κύπριο διεθνή για άλλα 3 χρόνια στον Αρχάγγελο
22/05/2020 - 19:00

Χ. Αριστοτέλους: Ιδού το πρώτο πράγμα που έκανε με την...λήξη καραντίνας (ΦΩΤΟ)

Ενθουσιασμένη και με καφέ στο χέρι ήρθε η στιγμή που περίμενε δυο μήνες
21/05/2020 - 09:57

O Εφραίμ "εισέβαλε" στη κουζίνα ενώ η Αριστοτέλους βιντεογραφούσε συνταγή (VID)

Δεν μπόρεσε να αντισταθεί στα λαχταριστά cupcakes που ετοίμασε η σύζυγός του
19/05/2020 - 16:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αλλαγή στο πρόγραμμα των εξετάσεων απόλυσης ανακοίνωσε το Υπουργείο Παιδείας

Τι αναφέρεται για τη διενέργεια των Παγκυπρίων Εξετάσεων

Υπουργός Υγείας: "Είμαστε έτοιμοι για το μεγάλο βήμα προς όφελος των πολιτών"

Ικανοποιημένος ο Κωνσταντίνος Ιωάννου για την έναρξη της δεύτερης φάσης του ΓεΣΥ

Δεν εμπίπτει στις αρμοδιότητες του Κώστα Κληρίδη η "κόντρα" ΠτΔ-Γενικού Ελεγκτή

Παραπέμπει στο Ανώτατο Δικαστήριο σε περίπτωση που εγείρεται θέμα αμφισβήτησης εξουσίας
Ελλάδα

Γκανγκστερική δολοφονία 70χρονου Βέλγου επιχειρηματία στη Βούλα (ΦΩΤΟ)

Τον εκτέλεσαν με δύο σφαίρες στο κεφάλι την ώρα που κατέβηκε από το όχημα του

"Προσβολή της διεθνούς κοινότητας" η ανάγνωση του Κορανίου στην Αγία Σοφία

Καταδικάζει το ελληνικό ΥΠΕΞ την φιέστα Ερντογάν για την Άλωση της Κωνσταντινούπολης

Ιδού η λίστα με τις 29 χώρες από τις οποίες θα δέχεται επισκέπτες η Ελλάδα

Διαμορφώθηκε μετά από εισήγηση της Eπιτροπής Λοιμωξιολόγων
Διεθνή

Είπε "όχι" η Γερμανίδα Καγκελάριος στην πρόσκληση Τράμπ για τη σύνοδο των G7

Επικαλέστηκε την πανδημία του κορωνοϊου και απέρριψε το ταξίδι στην Ουάσινγκτον

Νεκρος 19χρονος από αστυνομικά πυρά σε διαδήλωση για τον θανατο του Φλόιντ

Χάος από τις βίαιες συγκρούσεις και τα σοβαρά επεισόδια σε πολλές πολιτείες των ΗΠΑ

Σχεδόν 370 χιλιάδες νεκροί σε όλο τον κόσμο από την πανδημία του κορωνοϊου

Όλα τα νεότερα στοιχεία για τους ασθενείς, τα θύματα και τους αποθεραπευθέντες

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 30/05/2020 - 14:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ