Ψυχαγωγία

Νίκος Οικονομόπουλος:"Δεν ακούω ποτέ τραγούδια μου στο ραδιόφωνο. Aλλάζω σταθμό"

Για όλα μίλησε ο Νίκος Οικονομόπουλος λίγο πριν την έναρξη της των εμφανίσεων του για τρίτη χρονιά στο Κέντρο Αθηνών.

Ο δημοφιλής τραγουδιστής μίλησε στην  εκπομπή "Happy Day" για την αυτοκριτική ενώ παραδέχθηκε πως δεν μοιάζει και η καλύτερη του στιγμή κάθε φορά που ακούει τραγούδι δικό του στο ραδιόφωνο! Ο ίδιος δήλωσε: 

«Δεν ακούω ποτέ τραγούδια μου στο ραδιόφωνο. Αν ακούσω, αλλάζω σταθμό.

Είμαι πιο δύσκολος από όσους με κρίνουν άσχημα. Με κρίνω πιο άσχημα από εκείνους. Δεν θα πω αν είμαι λιγότερο ή περισσότερο ψώνιο, κρίνετε το εσείς. Είμαι εγώ, ότι λέω το εννοώ και αναλαμβάνω την ευθύνη των λεγομένων και των πράξεων μου».

a

 

Επόμενο άρθρο

Παναγιώτης Πολεμίτης: Το ταξίδι διάρκειας…100 ημερών με δύο αγνώστους! (ΦΩΤΟ)

Όσα δήλωσε στο AlphaNews.live για την ξεχωριστή εμπειρία του
17/10/2019 - 11:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξανά ερωτευμένος ο Νίκος Οικονομόπουλος; Όλες οι πληροφορίες

Ποια είναι η γυναίκα που φημολογείται ότι έκλεψε την καρδιά του τραγουδιστή
18/06/2019 - 11:54

Ο Οικονομόπουλος πέταξε στον δρόμο την Αραβανή - Όλο το παρασκήνιο

Ο μεγάλος καβγάς που έφερε το οριστικό τέλος στη σχέση τους
15/05/2019 - 11:50

Αυτός είναι ο λόγος που χωρίσαν ο Νίκος Οικονομόπουλος και η Ευαγγελία Αραβανή!

Ο γάμος, η επιθυμία της Ευαγγελίας και όσα δήλωσε άτομο από το περιβάλλον τους
06/05/2019 - 11:44

Οικονομόπουλος-Αραβανή: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση μετά τις φήμες χωρισμού! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που βάζει "επίσημα" τέλος στις φήμες των τελευταίων ημερών
12/02/2019 - 09:24

Οικονομόπουλος-Αραβανή: Οι νέες λεπτομέρειες για τη σχέση τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη και όσα δήλωσε στενός φίλος του ζευγαριού
08/02/2019 - 13:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μεθυσμένη προκάλεσε ατύχημα και τα έβαλε με τους αστυνομικούς για το αλκοτέστ

Έβριζε, χτυπούσε και κλοτσούσε τους αστυνομικούς και κατέληξε στο κελί

Οδηγούσε και τύφλα στο μεθύσι και χωρίς τα απαραίτητα έγγραφα

Τα "έτσουξε", έπιασε τιμόνι, συνελήφθη και θα καταλήξει στο εδώλιο

"Κάτω τα χέρια από τη χερσόνησο του Ακάμα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ζητούν άμεσες δράσεις ενώ δεν έχει γίνει καμία σύλληψη μέχρι στιγμής για τον εμπρησμό
Ελλάδα

"Εδώ Πολυτεχνείο...": 46 χρόνια από την αιματοβαμμένη 17 Νοέμβρη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Όταν οι φοιτητές εξεγέρθηκαν κατά της Χούντας και το τανκ απάντησε με βία και θάνατο

Συντροφιά με τον μικρό Αντώνη στο ταξίδι της "ζωής" ο Παναγιώτης-Ραφαήλ

Το πρώτο μήνυμα της οικογένειας του μικρού μαχητή από τη Βοστώνη

Μετανάστης παρασύρθηκε από τρένο στον Έβρο με αποτέλεσμα το θάνατό του

Πρόκειται σύμφωνα με την Αστυνομία για μη νόμιμο μετανάστη
Διεθνή

Έλυσε τη σιωπή του για τη σχέση του με τον Τζέφρι Έπσταϊν ο πρίγκιπας Άντριου

Απάντησε για πρώτη φορά και για τους ισχυρισμούς που τον βαραίνουν

Το who is who του Ισραηλινού πρώην κατασκόπου Ταλ Ντίλιαν (BINTEO)

Είμαστε με τους “καλούς”, λέει ισχυριζόμενος ότι παρακολουθούν εγκληματίες και τρομοκράτες

Τουρκία:Πήραμε τους S-400 για να τους χρησιμοποιήσουμε, όχι για να τους αφήσουμε

Όσα δήλωσε ο επικεφαλής της Διεύθυνσης Αμυντικής Βιομηχανίας για τα πυραυλικά συστήματα

tv news

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Soundtrack Of Love» Πέντε νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ’ΑΓΑΠΏ.."

Κυριακή 10 Νοεμβρίου στον Alpha Κύπρου. Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 17/11/2019 - 09:30ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΚΑ