Ψυχαγωγία

Νίκος Οικονομόπουλος:"Δεν ακούω ποτέ τραγούδια μου στο ραδιόφωνο. Aλλάζω σταθμό"

Για όλα μίλησε ο Νίκος Οικονομόπουλος λίγο πριν την έναρξη της των εμφανίσεων του για τρίτη χρονιά στο Κέντρο Αθηνών.

Ο δημοφιλής τραγουδιστής μίλησε στην  εκπομπή "Happy Day" για την αυτοκριτική ενώ παραδέχθηκε πως δεν μοιάζει και η καλύτερη του στιγμή κάθε φορά που ακούει τραγούδι δικό του στο ραδιόφωνο! Ο ίδιος δήλωσε: 

«Δεν ακούω ποτέ τραγούδια μου στο ραδιόφωνο. Αν ακούσω, αλλάζω σταθμό.

Είμαι πιο δύσκολος από όσους με κρίνουν άσχημα. Με κρίνω πιο άσχημα από εκείνους. Δεν θα πω αν είμαι λιγότερο ή περισσότερο ψώνιο, κρίνετε το εσείς. Είμαι εγώ, ότι λέω το εννοώ και αναλαμβάνω την ευθύνη των λεγομένων και των πράξεων μου».

a

 

Επόμενο άρθρο

Παναγιώτης Πολεμίτης: Το ταξίδι διάρκειας…100 ημερών με δύο αγνώστους! (ΦΩΤΟ)

Όσα δήλωσε στο AlphaNews.live για την ξεχωριστή εμπειρία του
17/10/2019 - 11:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

A. Γιούσεφ: Όσα αποκάλυψε για την 3μηνη σχέση με τον Οικονομόπουλο (ΒΙΝΤΕΟ)

H ιστορία αγάπης με τον λαϊκό τραγουδιστή και ο ρόλος που έπαιξε ο...μάνατζερ
14/05/2020 - 19:29

O Οικονομόπουλος μας έδειξε πρώτη φορά το χλιδάτο σαλόνι του σπιτιού του (ΦΩΤΟ)

Από τη δική του εντυπωσιακή καραντίνα μοιράζεται selfie και μήνυμα ελπίδας
09/04/2020 - 10:24

Τα "βρόντηξε" και έφυγε από το κέντρο που εμφανιζόταν ο...Νίκος Οικονομόπουλος

Όλο το παρασκήνιο και ο λόγος που δεν θα εμφανιστεί ξανά στο "Κέντρο Αθηνών"
30/01/2020 - 10:15

Ντόρα Μακρυγιάννη: Είναι ζευγάρι με τον Νίκο Οικονομόπουλο;

Απαντά για πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον γνωστό λαϊκό τραγουδιστή
12/01/2020 - 15:47

Η Kαίτη Κωνσταντίνου μιλάει πρώτη φορά για την ομοιότητα με τον...Οικονομόπουλο"

"Ναι, με έχουν μπερδέψει με τον τραγουδιστή - Δεν τον ξέρω"
15/12/2019 - 14:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σεισμική δόνηση "ταρακούνησε" την Λεμεσό (ΧΑΡΤΗΣ)

Tι αναφέρει το Ευρω-Μεσογειακό Σεισμολογικό Κέντρο για το μέγεθος της δόνησης

500 και πλέον καταθέσεις για την υπόθεση του κατασκοπευτικού βαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανακρίθηκε ο Σαχάκ Άβνι μετά την επιστροφή του στην Κύπρο, νέα κατάθεση απο Ταλ Ντίλιαν

Deal ‎€9 εκατομμυρίων τράπεζας και επενδυτή για την ακριβότερη έπαυλη (BINTEO)

Η έπαυλη έχει έκταση 454 τ.μ., πέντε υπνοδωμάτια, μεγάλη πισίνα και θέα στη θάλασσα
Ελλάδα

Μολότωφ και χημικά έξω απο την αμερικανική πρεσβεία στην Αθήνα (ΦΩΤΟ)

Πορεία και εκδήλωση διαμαρτυρίας για τον θάνατο του Τζορτζ Φλόιντ στις ΗΠΑ

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού
Διεθνή

Δεκατρία χρόνια μετά ταυτοποιήθηκε ύποπτος για την εξαφάνιση της μικρής Μαντλίν

Εχει χαρακτηριστεί ως η πιο πολύκροτη υπόθεση εξαφάνισης στη σύγχρονη ιστορία

ΠΟΥ: Επαναρχίζουν οι κλινικές δοκιμές χλωροκίνης σε ασθενείς με κορωνοϊό

"Δεν υπάρχει λόγος τροποποίησης του πρωτοκόλλου" σύμφωνα με τον Τέντρος Γκεμπρεγιέσους

ΗΠΑ: Απαγόρευσαν τις πτήσεις κινεζικών εταιρειών στα αμερικανικά αεροδρόμια

Η απάντηση της Κυβέρνησης Τραμπ στις κινεζικές αρχές

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 04/06/2020 - 03:50ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ