Ψυχαγωγία

Νικολάου - Παναγή: Ενώθηκαν με τα ιερά δεσμά του γάμου (ΦΩΤΟ)

Έκπληξη από την Άντρεα Νικολάου και τον Κωνσταντίνο Παναγή!

Το ζευγάρι ενώθηκε με τα ιερά δεσμά του γάμου υπό άκρα μυστικότητα, λίγο πριν υποδεχτούν τον καρπό του έρωτά τους, το κοριτσάκι τους. Ο γάμος ήταν πολιτικός και διεξήχθη σήμερα το μεσημέρι στην Πινακοθήκη Λάρνακας με καλεσμένους μόνο οικογένεια και συγγενείς.

Το ευχάριστο γεγονός αποκάλυψε η χορεύτρια, η οποία δημοσίευσε μερικές φωτογραφίες από την ιδιαίτερη στιγμή. Όπως θα δείτε, νύφη και γαμπρός λάμπουν από ευτυχία, ενώ εκείνο που "κλέβει" την παράσταση είναι το εντυπωσιακό νυφικό που επέλεξε η Άντρεα.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε φωτογραφίες στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

“8 λέξεις”: Βackstage στιγμιότυπα από τα...γυρίσματα του νέου trailer (ΒΙΝΤΕΟ)

Oι φωτογραφίες που δημοσίευσαν οι ηθοποιοί πριν το…”action”
12/07/2020 - 15:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ανδρεάνα Φραγκούδη ανέβαλε τον γάμο της...1 μήνα πριν (ΦΩΤΟ)

Το αποκάλυψε μετά το bachelorette στην Μύκονο
06/08/2020 - 10:44

Η Στέλλα Δημητρίου παντρεύεται! Είπε το μεγάλο "ναι" στον σύντροφό της (ΦΩΤΟ)

Τα ευχάριστα νέα αποκάλυψε ο φίλος της Χάρης Σιανίδης
28/07/2020 - 13:05

Ο Γιώργος Μαυρίδης παντρεύεται! Έκανε πρόταση γάμου στην σύντροφό του (BINTEO)

Η τρυφερή ανάρτηση που έκανε η μέλλουσα νυφούλα
28/07/2020 - 11:01

Παναγιώτης Θεόφιλος: H ονειρεμένη πρόταση γάμου σε...Κύπρια τραγουδίστρια (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και το εντυπωσιακό μονόπετρο
26/07/2020 - 14:11

Αυτός είναι ο λόγος που η Καμίλα δεν φορούσε...τιάρα στον γάμο της με τον Κάρολο

Η Δούκισσα της Κορνουάλης προτίμησε να φορέσει ένα εντυπωσιακό καπέλο για την τελετή
25/07/2020 - 14:12

Κάλια Ελευθερίου:Η απάντηση αν είναι "γλάστρα" και η πίεση που δέχεται για γάμο

Αποκάλυψε ποια ήταν εκπομπή ήταν προσωπική αποτυχία
22/07/2020 - 18:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η Κύπρος στέκεται δίπλα στον δοκιμαζόμενο λαό του Λιβάνου (BINTEO)

Φορτίο που απεστάλη από τις Υπεραγορές ΑΛΦΑΜΕΓΑ βρίσκεται ήδη στην πόλη της Βηρυτού

Δρ. Κολιού: «Αν κριθεί αναγκαίο μπορεί να παρθούν και κάποια επιπλέον μέτρα»

Ανησυχία ειδικών για τις επόμενες μέρες ενόψει και του Δεκαπενταύγουστου

Επικεφαλής ομάδας ΕΜΑΚ: «Υπάρχει παντού καταστροφή, παντού συντρίμμια» (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη «μάχη» της Βηρυτού οι Κύπριοι διασώστες που επιχειρούν από το πρωί
Ελλάδα

Ν. Δένδιας: Η συμφωνία με την Αίγυπτο κατοχυρώνει πλήρως τα εθνικά συμφέροντα

«Δίκαιη και υπόδειγμα, σύμφωνα με το Διεθνές Δίκαιο και το Δίκαιο της Θάλασσας»

Εκατόν πενήντα ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού εντοπίστηκαν στην Ελλάδα

Μόλις 7 εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Ανοιχτό το ενδεχόμενο λήψης έκτακτων μέτρων στη Θεσσαλονίκη λόγω κρουσμάτων

Πραγματοποιήθηκε έκτακτη σύσκεψη μετά την αύξηση των περιστατικών
Διεθνή

Συνεχίζεται η αύξηση των κρουσμάτων κορωνοϊού στην Ιταλία

Καταγράφηκαν περίπου 150 περισσότερα περιστατικά από την χθεσινή μέρα

Αεροπορική τραγωδία στην Ινδία: Τουλάχιστον 16 οι νεκροί και δεκάδες τραυματίες

Το αεροσκάφος της Air India Express κόπηκε στα δύο κατά την ώρα της προσγείωσης

Κύμα ανθρωπιάς στη Βηρυτό "κάλυψε" τον καπνό και τα αποκαΐδια (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσπαθούν με ό,τι έχουν να δώσουν ζωή στον δοκιμασμένο τόπο

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 08/08/2020 - 01:00ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ