Ψυχαγωγία

Νέα εκπομπή στον Alpha Κύπρου με παρουσιαστή τον... Τάσο Τρύφωνος!

Αναμονή…. Τέλος!

Ο Τάσος Τρύφωνος επιστρέφει τηλεοπτικά με την εκπομπή που αγάπησε όλος ο κόσμος και μοιράστηκε μαζί μας εξομολογήσεις ζωής με κορυφαία ονόματα της Ελλάδας και της Κύπρου, σε μια νέα εκδοχή, σε νέα ώρα και ημέρα μετάδοσης.

Νέα είσοδος στον τηλεοπτικό αέρα του Alpha, που παρότι των δύσκολων καιρών επενδύει στον τομέα της ψυχαγωγίας με επιλεγμένες εκπομπές που αναβαθμίζουν το πρόγραμμά του και συλλήβδην την κυπριακή τηλεόραση.

 Ποια εκπομπή θα παρουσιάσει εκ νέου ο Τάσος Τρύφωνος και κάθε πότε θα προβάλεται; Μάθετε όλες τις λεπτομέρειες μέσα από το HELLO! Cyprus 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

“Τετ -α- τετ” με τον Τάσο Τρύφωνος να συναντά τη Βαρβάρα Πετροπούλου – Λιλλήκα

Μιλάει ανοικτά για όλα, καθώς και για τον χωρισμό της από τον Γιώργο Λιλλήκα
20/12/2020 - 11:01

Η συνάντηση του Τάσου Τρύφωνος με... πριγκιπικό ζεύγος (ΦΩΤΟ)

Ένα flashback στο Λονδίνο και σε μια πριγκιπική ανακοίνωση γάμου
09/05/2020 - 18:55

To ξέφρενο party Τρύφωνος - Μαρτάκη σε ένα "Athens by Night" το... 2008(ΦΩΤΟ)

Αναμνήσεις από το παρελθόν για τον γνωστό παρουσιαστή με αδημοσίευτες φωτογραφίες
02/05/2020 - 18:55

Η "πληρωμένη απάντηση" του Τρύφωνος στο...unfollow του Πούμπουρα (ΒΙΝΤΕΟ)

"O Σάββας ήταν ο barman στα πάρτι που κάναμε στην Αθήνα..."
27/02/2020 - 17:49

Το πρωτοφανές ξέσπασμα της "Άντζελας Δημητρίου" στον ...Τάσο Τρύφωνος(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σέβεσαι Τάσο, κάλεσες τη Μούσχουρη και όχι εμένα"-Η σύγκριση με Θεοδωρίδου και Γαρμπή
03/11/2019 - 15:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εξετάσου δωρεάν για κορωνοϊό: Τα αυριανά σημεία για rapid test (ΠΙΝΑΚΑΣ)

Όλες οι πληροφορίες για τους χώρους και τα ωράρια ανά επαρχία

Τριαντάχρονη κατήγγειλε ότι βιάστηκε από τρεις άντρες σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Χειροπέδες σε δύο πρόσωπα βουλγαρικής καταγωγής, καταζητείται Ελλαδίτης ύποπτος
Ελλάδα

Παραδίδεται στις ελλαδικές Αρχές ο Λαγός, δεν άσκησε έφεση

Δεν θα ανακοινωθεί η ακριβής ημερομηνία για λόγους ασφαλείας

Φρικτό έγκλημα στην Ελλάδα: Στραγγάλισαν γυναίκα δίπλα στο μωρό της (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ληστές βασάνισαν την 20χρονη κοπέλα και κρέμασαν το σκυλί της οικογένειας στο μπαλκόνι

1904 νέα κρούσματα ανακοινώθηκαν σήμερα στην Ελλάδα

Ο αριθμός των θανάτων ανήλθε σε 60 ενώ ο αριθμός των διασωληνωμένων έφτασε τους 732
Διεθνή

BioNTech: Αναμένει κέρδη 6 δισεκατομμυρίων για το 2021

Ενόψει της αυξημένης ζήτησης εμβολίων αναθεώρησε προς τα πάνω την πρόβλεψή της

Κομισιόν: Δε θέλουμε οικονομική αποζημίωση, αλλά την παράδοση των δόσεων

Τα κράτη μέλη χρειάζονται τα εμβόλια, τόνισε ο εκπρόσωπός της

ΕΜΑ: Τέλος Μαΐου πιθανόν να εγκριθεί το Pfizer για παιδιά 12 ετών

Οι αμερικανικές ρυθμιστικές αρχές ενέκριναν χθες το εμβόλιο για παιδιά ηλικίας 12 ετών

tv news

Η Κατερίνα πάνω στον θυμό της κατηγορεί τον Μιλτιάδη ότι αυτός σκότωσε τον Φοίβο

«8 Λέξεις» Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου κύκλου
Alpha TV Κύπρου

Ο Στέφανος μαζεύει όλη την οικογένεια στο βραδινό τραπέζι για ένα σημαντικό λόγο

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/05/2021 - 17:30DEAL