Ψυχαγωγία

Ν. Ζαννέττος: Ο αρχισυντάκτης του Alphanews.Live παντρεύτηκε την αγαπημένη του!

Wedding Bells!

Ξεχωριστή είναι η σημερινή μέρα για τον Νικόλα Ζαννέττο, αφού πριν από λίγο ανέβηκε τα σκαλιά της εκκλησίας με την αγαπημένη του, Μαρία Ραφαήλ, για να ενωθούν με τα ιερά δεσμά του γάμου.

Το μυστήριο τελέστηκε στην εκκλησία του Αγίου Λαζάρου στην Λάρνακα σε κλειστό κύκλο λόγω και της πανδημίας. Ο αρχισυντάκτης του Alphanews.Live περίμενε υπομονετικά την νυφούλα μέχρι να φτάσει, παρόλα αυτά άξιζε η αναμονή μιας και η…νεαρή δικηγόρος έλαμπε μέσα στο εντυπωσιακό νυφικό που επέλεξε.

Οικογένεια, φίλοι και συνάδελφοι βρέθηκαν εκεί για να ζήσουν το ευχάριστο γεγονός με τους νεόνυμφους, οι οποίοι ήταν πιο χαρούμενοι  και ερωτευμένοι από ποτέ!

Μετά την τελετή, πρόκειται να ακολουθήσει δεξίωση σε beach bar της Λάρνακας.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε φωτογραφίες στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Το πολυαναμενό κωμικό show "Δώσε Βάση!" κάνει (επιτέλους) απόψε...Πρεμιέρα (VID)

Backstage στιγμιότυπα από τα γυρίσματα του πρώτου επεισοδίου
19/09/2020 - 16:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Tι ζώδιο είσαι; Αυτά τα ζώδια είναι ιδανικά για εσένα για... γάμο

Ποιοι συνδυασμοί ζωδίων “εγγυώνται” βίον ανθόσπαρτον;
22/10/2020 - 10:46

Podcast Talks: Νέο Κύμα-Η άλλη Κύπρος μετά το σκάνδαλο των Cyprus Papers

Η διαφθορά στην Κύπρο, η συμπεριφορά του κόσμου και το μέλλον της χώρας μας
16/10/2020 - 13:25

Παντρεύτηκε ο Χατζηδάκης! Ιδού η πρώτη εικόνα με την (πλέον) σύζυγό του (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι ένωσε επίσημα τις ζωές τους και είναι πιο ευτυχισμένοι από ποτέ
15/10/2020 - 15:30

Ο Μέμος Μπεγνής "απορρίπτει" το ενδεχόμενο οικογένειας, παιδιών και γάμου (VID)

Μια συνέντευξη εφ’ όλης της ύλης παραχώρησε στην εκπομπή “Με αγάπη Χριστιάνα”
14/10/2020 - 12:15

Wedding bells για την Εριλένα Πελαγία! Παντρεύτηκε τον αγαπημένο της (ΦΩΤΟ)

Λίγο πριν υποδεχτούν το πρώτο τους παιδάκι
14/10/2020 - 08:55

Είναι γεγονός! Η Εριλένα Πελαγία αύριο...παντρεύεται (ΒΙΝΤΕΟ)

Γλέντι γάμου θα έχουν οι συνεργάτες της εκπομπής “Με αγάπη Χριστιάνα”
13/10/2020 - 15:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διχασμένη η κυπριακή Εκκλησία μετά την απόφαση του Αρχιεπισκόπου (ΒΙΝΤΕΟ)

Την ίδια ώρα που η Εκκλησία της Ουκρανίας εκφράζει τις ευχαριστίες της

Η 20χρονη Αλεξάνδρα αναζητεί το μόσχευμα που θα την κάνει καλά (ΒΙΝΤΕΟ)

Είδε τη ζωή της να ανατρέπεται από τη μια στιγμή στην άλλη

Με καλοκαιρινές θερμοκρασίες και στις θάλασσες λίγο πριν τον Νοέμβρη (ΒΙΝΤΕΟ)

Η χαμηλότερη των τελευταίων ετών η βροχόπτωση που σημειώθηκε τον Οκτώβρη
Ελλάδα

790 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και 10 ακόμη θάνατοι

84 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι

Νέο αρνητικό ρεκόρ με 935 κρούσματα στην Ελλάδα

Πέντε νεκροί - 91 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι
Διεθνή

Θετικός στον κορωνοϊό ο Πρωθυπουργός της Βουλγαρίας

Ο Μπόικο Μπορίσοφ θα παραμείνει στην οικία του για θεραπεία

Μακρόν: Δεν θα αποδεχθoύμε ποτέ τη ρητορική του μίσους

«Την ελευθερία την αγαπάμε με πάθος, την ισότητα την εγγυόμαστε» έγραψε ο Γάλλος Πρόεδρος

Ο τραγικός απολογισμός των θυμάτων στο Ναγκόρνο-Καραμπάχ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ασίγαστες εδώ και έναν μήνα οι αιματηρές συγκρούσεις

tv news

Η Έρση απαιτει από τον Οδυσσέα να προχωρησουν με τη διαδικασια του διαζυγιου

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η σχέση του Μιχάλη και της Αγγελικής ανακοινώνεται επίσημα σε όλη την οικογένεια

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/10/2020 - 05:3060' ΕΛΛΑΔΑ