Ψυχαγωγία

Μπρίτνεϊ Σπίαρς: Η φωτογραφία που ανάρτησε και εξόργισε τους followers της

Μια φωτογραφία που ανάρτησε η  Μπρίτνεϊ Σπίαρς με ένα πανάκριβο ζευγάρι παπούτσια ήταν αρκετό για να εξοργίσει τους followers της και να γίνει αφορμή για να δεχτεί δεκάδες αρνητικά σχόλια. 

Συγκεκριμένα, η γνωστή τραγουδίστρια ανέβασε μια φωτογραφία με ένα παπούτσι "Christian Louboutin" και στη λεζάντα έγραψε: 

 «4 χρόνια πριν αγόρασα το πρώτο μου ζευγάρι Christian Louboutin τα οποία είναι snakeskin και κόστισαν 6.000 δολάρια. Υ.Γ. Δεν τα έχω φορέσει ποτέ».

Το σχόλιο της εξόργισε τους θαυμαστές τις, οι οποίοι σχολίασαν αρνητικά την συγκεκριμένη δημοσίευση ενώ την κατηγορούν για επίδειξη πλούτου και κοινωνική αναισθησία. 

Μερικά από τα σχόλια που δέχτηκε: 

  • «Μπορείς να τα στείλεις σε εμένα έτσι ώστε να τα πουλήσω και να πληρώνω το φαγητό όλων των ανθρώπων που δεν έχουν να φάνε στην πόλη μου».
  • «Χριστέ μου τόσοι πολλοί άνθρωποι πεινάνε στον κόσμο».
  • «Πρέπει να είναι ωραίο να καυχιέσαι για τα χρήματα σου. Στο μεταξύ υπάρχουν άνθρωποι που δεν έχουν χρήματα για επόμενο γεύμα τους. Πάρε μία ιδέα, αντί να ξοδεύεις αυτά τα χρήματα σε βλακείες κάνε δωρεές.»

Δείτε την ανάρτηση της: 

Επόμενο άρθρο

Το δημόσιο ευχαριστώ του Αντίνοου Αλμπάνη στα μηνύματα συμπαράστασης (ΦΩΤΟ)

Τα μηνύματα που δέχεται μετά την ανακοίνωση ότι διαγνώστηκε με καρκίνο
18/08/2019 - 08:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπρίτνεϊ Σπίαρς: Κατηγορούν τον πατέρα της για κακοποίηση του γιου της

Σάλος με τις καταγγελίες του πρώην συζύγου της - Όλες οι πληροφορίες
04/09/2019 - 13:33

Μέγκαν Φοξ: Η selfie που προκάλεσε σχόλια περί... πλαστικής επέμβασης!(ΦΩΤΟ)

Η επιστροφή της στο Instagram και η κριτική που δέχτηκε
19/08/2019 - 09:03

Ελένη Μενεγάκη: Οι φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και ρετούς από τις διακοπές της!

Οι νέες αναρτήσεις της παρουσιάστριας από τις διακοπές της
13/08/2019 - 12:26

Θέκλα Πετρίδου: Τα συγκινητικά λόγια για τα γενέθλια του γιου της! (ΦΩΤΟ)

Η εξομολόγηση της γνωστής ψυχολόγου: "Δεν ήταν εύκολη πορεία, αλλά άξιζε τον κόπο..."
13/08/2019 - 11:46

Αντίνοος Αλμπάνης: Η εξέλιξη στην υγεία του και η συγκινητική ανάρτηση (ΦΩΤΟ)

Παραμένει θετικός και αισιόδοξος στη μάχη του με τον καρκίνο
13/08/2019 - 10:16

Αυτοί είναι οι διάσημοι με τους περισσότερους... ψεύτικους followers!

Απίστευτα ποσοστά ψεύτικων λογαριασμών "ακολουθούν" τους διάσημους
13/08/2019 - 09:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπ. Παιδείας: Που προκύπτουν θέματα για το περιστατικό της μαντίλας

Θα τύχουν χειρισμού από το ΥΠΠΑΝ σύμφωνα με την κείμενη Νομοθεσία

Διπλό φονικό: Εκ πρώτης όψεως υπόθεση εναντίον του Χατζηξενοφώντος

Ολοκληρώθηκε η παρουσίαση της υπόθεσης εκ μέρους της Κατηγορούσας Αρχής

Ένταλμα σύλληψης κατά δασκάλου που καταγγέλθηκε από 9χρονο μαθητή για επίθεση

Αντιμέτωπος με το αδίκημα επίθεσης πρόκλησης πραγματικής σωματικής βλάβης και απειλής
Ελλάδα

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ

Χειροπέδες σε 55χρονο για την πυρκαγιά στην Κέρκυρα

Για οκτώ περίπου ώρες πυροσβέστες έδιναν μάχη με τις φλόγες
Διεθνή

Οι Σαουδάραβες καθησύχασαν την παγκόσμια αγορά πετρελαίου

Υποχώρησε η τιμή, δεσμεύτηκαν για αποκατάσταση των ζημιών σε δύο βδομάδες

ΟΗΕ: Στα 272 εκατομμύρια ανέρχονται οι μετανάστες σε όλον τον κόσμο

51 εκατομμύρια περισσότεροι σε σύγκριση με το 2010

Γαλλία: 83χρονη εγκλωβίστηκε για έξι ημέρες στην...τουαλέτα της

Τον συναγερμό στις αρχές σήμανε η ανηψιά της 83χρονης όταν ανησύχησε

tv news

Η Αλκμήνη στην εντατική μετά από σοβαρή κρίση.Η Νίκη αντιμέτωπη με την αλήθεια..

«Αστέρια Στην Άμμο» Δείτε την Τετάρτη στο νέο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Στείλτε και εσείς τη δική σας ιστορία, για να ετοιμάσουμε μία μοναδική έκπληξη!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 18/09/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ