Ψυχαγωγία

"Μίσησα τη μάνα μου, δεν ήθελα να την αγαπώ και να την...αγκαλιάζω"(ΒΙΝΤΕΟ)

Το "Soundtrack of Love" συγκλονίζει κάθε Κυριακή τις 21:15 από τον Alpha Κύπρου με τις ιστορίες ζωής που δεν αφήνουν κανένα ασυγκίνητο.

Μια από αυτές τις ιστορίες που "άγγιξε" τους τηλεθεατές ήταν η ιστορία της Όλγας, ο καρκίνος την είχε κάνει να μισήσει μέχρι και τη… μητέρα της.

Η 29χρονη κοπέλα είχε διαγνωστεί με ένα σπάνιο είδος καρκίνου του τραχήλου. Νόμιζε ότι δεν θα κατάφερνε ποτέ να αποκτήσει δική της οικογένεια. Κατά συνέπεια, είχε μισήσει όλους τους ανθρώπους γύρω της, ακόμη και τη μητέρα της. Σήμερα δηλώνει νικήτρια και είναι παντρεμένη, έχοντας μάλιστα και ένα αγοράκι. Η ίδια ανέφερε:

Κόπηκαν τα πόδια μου όταν μου είπαν ότι έχω καρκίνο. Έχασα πολλούς ανθρώπους από καρκίνο. Μίσησα τους ανθρώπους, όταν έχασα τη γιαγιά μου, ήθελα να πάω να την βρω και να μην ξαναπληγωθώ. Μίσησα και τη μάνα μου, δεν ήθελα να την αγαπώ και να την αγκαλιάζω... Ο λόγος που πάτησα στα πόδια μου ήταν επειδή δεν μπορούσα να σκεφτώ την οικογένεια μου να κλαίνε επειδή "έφυγε" η Όλγα.

Δείτε την συγκλονιστική ιστορία

Επόμενο άρθρο

Αστέρω Κυπριανού:"O γιος μου δεν άντεξε και έκλαιγε στο τέλος της παράστασης"

Το "Ημερολόγιο της Άννας Φρανκ", οι δύσκολες στιγμές και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε
15/10/2019 - 18:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φαίη Σκορδά: Για φαγητό στην μητέρα του...συντρόφου της (ΦΩΤΟ)

H φωτογραφία με το φαγητό που της ετοίμασε και ο ενθουσιασμός της παρουσιάστριας
28/06/2020 - 11:28

Πένθος για τον Νότη Σφακιανάκη: "Έφυγε" από τη ζωή η μητέρα του (ΦΩΤΟ)

Η δυσάρεστη είδηση γνωστοποιήθηκε μέσα από το επίσημο fan page του διάσημου καλλιτέχνη
27/06/2020 - 16:47

Ισόβια φυλάκιση στην παιδοκτόνο μητέρα στα κατεχόμενα

Η μητέρα - παιδοκτόνος επέφερε 19 τραύματα με μαχαίρι στον 7χρονο γιο της
26/06/2020 - 18:07

Baby Boom: Η Ανδριάνα Αθανασίου έγινε για πρώτη φορά μανούλα!

Το φύλο, το όνομα του μωρού και οι πρώτες πληροφορίες
20/06/2020 - 08:35

Babyboom για την Νικολέττα Ράλλη! Υποδέχτηκε το πρώτο της παιδί

Το φύλο του μωρού και οι πρώτες πληροφορίες
15/06/2020 - 09:25

O Ιακωβίδης μας "συστήνει" για πρώτη φορά την μητέρα και την αδερφή του (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι χαλαρές στιγμές στον κήπο, ψήνοντας κρέας με τις γυναίκες της ζωής του
13/06/2020 - 16:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Έφυγε» από τη ζωή ο ιερέας Παπαλάζαρος

Εμβληματική μορφή της Αριστεράς και της Αντίστασης

Στο νοσοκομείο δύο μοτοσικλετιστές μετά από σύγκρουση με όχημα στη Λάρνακα

Ο οδηγός συνελήφθη αφού βρέθηκε θετικός σε έλεγχο αλκοόλης

Σε κλοιό καύσωνα άλλη μια μέρα η Κύπρος με τον υδράργυρο να «χτυπάει» 41 βαθμούς

Σε ισχύ το μεσημέρι κίτρινη προειδοποίηση για εξαιρετικά υψηλές θερμοκρασίες
Ελλάδα

Κλείνει τα σύνορα με τη Σερβία η Ελλάδα

Λόγω της έξαρσης κρουσμάτων που καταγράφεται στη χώρα

25 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, οι 8 τουρίστες

Κανένας νέος θάνατος ασθενούς με COVID-19 το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

BINTEO: Δοκιμαστική εκτόξευση πυραύλου ATMACA πραγματοποίησε η Τουρκία

O πύραυλος χτύπησε με επιτυχία τον στόχο του από απόσταση 200 χλμ

Η Αυστρία «μετρά» και πάλι 1.000 ενεργά κρούσματα της Covid-19

Για τέταρτη στη σειρά ημέρα ο αριθμός των νέων περιστατικών ήταν τριψήφιος

ΗΠΑ: "Σαρώνει" ο κορωνοϊός με τους Αμερικανούς να συνωστίζονται στις παραλίες

Ο Π.Ο.Υ τινάζει στον αέρα της ελπίδες που γέννησε η υδροξυχλωροκίνη

tv news

Ο Αποστόλης ομολογεί στο Χρήστο πως πριν χρόνια σκότωσε τον αδερφό του Σταύρου..

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα