Ψυχαγωγία

"Μίσησα τη μάνα μου, δεν ήθελα να την αγαπώ και να την...αγκαλιάζω"(ΒΙΝΤΕΟ)

Το "Soundtrack of Love" συγκλονίζει κάθε Κυριακή τις 21:15 από τον Alpha Κύπρου με τις ιστορίες ζωής που δεν αφήνουν κανένα ασυγκίνητο.

Μια από αυτές τις ιστορίες που "άγγιξε" τους τηλεθεατές ήταν η ιστορία της Όλγας, ο καρκίνος την είχε κάνει να μισήσει μέχρι και τη… μητέρα της.

Η 29χρονη κοπέλα είχε διαγνωστεί με ένα σπάνιο είδος καρκίνου του τραχήλου. Νόμιζε ότι δεν θα κατάφερνε ποτέ να αποκτήσει δική της οικογένεια. Κατά συνέπεια, είχε μισήσει όλους τους ανθρώπους γύρω της, ακόμη και τη μητέρα της. Σήμερα δηλώνει νικήτρια και είναι παντρεμένη, έχοντας μάλιστα και ένα αγοράκι. Η ίδια ανέφερε:

Κόπηκαν τα πόδια μου όταν μου είπαν ότι έχω καρκίνο. Έχασα πολλούς ανθρώπους από καρκίνο. Μίσησα τους ανθρώπους, όταν έχασα τη γιαγιά μου, ήθελα να πάω να την βρω και να μην ξαναπληγωθώ. Μίσησα και τη μάνα μου, δεν ήθελα να την αγαπώ και να την αγκαλιάζω... Ο λόγος που πάτησα στα πόδια μου ήταν επειδή δεν μπορούσα να σκεφτώ την οικογένεια μου να κλαίνε επειδή "έφυγε" η Όλγα.

Δείτε την συγκλονιστική ιστορία

Επόμενο άρθρο

Αστέρω Κυπριανού:"O γιος μου δεν άντεξε και έκλαιγε στο τέλος της παράστασης"

Το "Ημερολόγιο της Άννας Φρανκ", οι δύσκολες στιγμές και όλα όσα εκμυστηρεύτηκε
15/10/2019 - 18:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Σάββας Πούμπουρας σε μια συγκινητική ιστορία στο "Soundtrack of love" (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία backstage και η εμφάνιση στο show την Κυριακή 24 Νοεμβρίου στις 21:15
19/11/2019 - 12:30

Ρίγη συγκίνησης! Η τρυφερή αγκαλιά του Τσιτσιπά στην μητέρα του(ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά τον θρίαμβο "έπεσε" στην αγκαλιά της γυναίκας της ζωής του
18/11/2019 - 12:25

H Λευκάτη συγκινεί και αποκαλύπτει ένα...μυστικό στο Soundtrack of Love(ΒΙΝΤΕΟ)

"Οποιαδήποτε είναι η ερώτηση, η απάντηση είναι πάντα η αγάπη!"
17/11/2019 - 14:27

"Soundtrack of love": Έξι νέες ιστορίες που φωνάζουν τα πιο αληθινά "Σ' αγαπώ"

Κυριακή 17 Νοεμβρίου στις 21:15 στον Alpha Κύπρου με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
17/11/2019 - 11:08

"Φεύγει ένα βάρος..." - Συγκινεί η δημόσια συγγνώμη, διά στόματος Κώστα Σχοινιού

Η ξεχωριστή ιστορία στο "Soundtrack of love" που θα δούμε την Κυριακή στις 21:15
16/11/2019 - 18:45

"Με θυμώνει όταν κάποιος νοσεί από...καρκίνο να αντιμετωπίζεται ως μελλοθάνατος"

Συγκινεί ο Αντίνοος Αλμπάνης με την εξομολόγηση καρδιάς που κάνει
15/11/2019 - 10:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

OAY: Να συμμορφωθούν οι δικαιούχοι με τις υποδείξεις των προσωπικών γιατρών

Τι διευκρινίζει για έκδοση συνταγής ή παραπεμπτικών σε ειδικό γιατρό

Εντυπωσιακή η φετινή τελετή απονομής των πράσινων μπερέ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι νέοι καταδρομείς έλαβαν τις ευχές του Σάββα Αγγελίδη

Ποινή φυλάκισης σε νεαρό που οδηγούσε χωρίς άδεια οδήγησης

Καταδικάσθηκε για σοβαρές τροχαίες παραβάσεις που διαπράχθηκαν τον περασμένο Απρίλιο
Ελλάδα

Yπόθεση Siemens: Ένοχοι 22 κατηγορούμενοι για το μεγάλο πολιτικό σκάνδαλο

Απόφαση εξέδωσε το Εφετείο Κακουργημάτων μετά από τρία χρόνια έναρξης της διαδικασίας

Ευχάριστα τα νέα από τη Βοστώνη και τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

Βγήκαν τα αποτελέσματα και λαμβάνει την Πέμπτη τη γονιδιακή θεραπεία

Ύστατο χαίρε στην 17χρονη Μαρία-Ιωάννα και στη μητέρα της Σβέτα (ΦΩΤΟ)

Σοκάρουν οι φωτογραφίες του οχήματος μέσα στη χαράδρα μετά τη μοιραία πτώση
Διεθνή

Σουηδία: Αποσύρει τις έρευνες για τον ιδρυτή του WikiLeaks σε υπόθεση βιασμού

O Τζούλιαν Ασάνζ κατηγορείται, μεταξύ άλλων, και για συνωμοσία από τις ΗΠΑ

Πριν ανάψεις το επόμενο τσιγάρο δες αυτό το βίντεο...

Έτσι γίνονται οι πνεύμονες ενός μακροχρόνιου καπνιστή

Μακελειό στην Καλιφόρνια: Προσχεδιασμένη επίθεση σε αγώνα ποδοσφαίρου

Δέκα άνδρες δέχθηκαν πυροβολισμούς με αποτέλεσμα τέσσερις να πέσουν νεκροί

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/11/2019 - 17:30ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ