Ψυχαγωγία

Το "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" έρχεται...14 Φλεβάρη για να υμνήσει τον έρωτα!

14 Φλεβάρη και η ημέρα που γιορτάζει ο έρωτας, έρχεται με μια μεγάλη τηλεοπτική έκπληξη στους δέκτες του Alpha Κύπρου.

H αγαπημένη κωμική σειρά, "Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα" επιστρέφει για να υμνήσει τον έρωτα αλλά και να...μουρμουρήσει για εκείνος, όπως μόνο αυτή ξέρει. Τα ζευγάρια που αγαπήσαμε και ταυτιστήκαμε, κάνουν come back εκτάκτως την Παρασκευή 14 Φεβρουαρίου στις 19:30 για ένα special επεισόδιο.

Μόνο για την ξεχωριστή ημέρα που γιορτάζει ο έρωτας τα ζευγάρια επιστρέφουν για δείξουν την άλλη όψη του νομίσματος της ημέρας των ερωτευμένων αλλά και να μας χαρίσουν πολύ γέλιο.

Συντονιστείτε για να γελάσετε, να μουρμουρήσετε αλλά και γιορτάσετε τον έρωτα με την πιο ανατρεπτική παρέα της διπλανής πόρτας.

Παρασκευή 19:30 στον Alpha Κύπρου

Επόμενο άρθρο

Tον τράκαρε ο Ζιντάν και αυτός του ζήτησε μια...selfie (ΦΩΤΟ)

Δείτε εικόνες από το σημείο του ατυχήματος και την selfie που έγινε viral
13/02/2020 - 17:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Χάρης Παπαθεοχάρους κάνει την ανατροπή και "εισβάλλει" στη Μουρμούρα(ΦΩΤΟ)

Αφήνει για λίγο την Χριστιάνα Αριστοτέλους και γίνεται...ηθοποιός
10/04/2019 - 20:48

Απόψε η «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» πετάει κομφετί και φέρει ύποπτο σημάδι στο λαιμό... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γιορτάζει ένας γνήσιος Κύπριος πατέρας τη γέννηση του παιδιού του
26/03/2019 - 17:22

Δάφνη Λαμπρογιάννη: Aποκάλυψε τον λόγο που έφυγε από την "Μουρμούρα"...

Το ενδεχόμενο επιστροφής και η αντικαταστάτρια Κλέλια Ρένεση
22/03/2019 - 11:40

Η Θέκλα Πετρίδου στο... "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την εμφάνιση της γνωστής ψυχολόγου στην κωμική σειρά του Alpha
26/02/2019 - 22:36

Θέκλα Πετρίδου:Εισβάλλει στην «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» με έναν ξεκαρδιστικό ρόλο(ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Η καθημερινή κωμική σειρά του Alpha έχει την πιο...απρόσμενη επίσκεψη
26/02/2019 - 12:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο αεροσυνοδός που πάλεψε μέχρι τέλους να σώσει τους επιβάτες της Helios (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζουν οι μαρτυρίες των συγγενών των θυμάτων στον Alpha

Η 16χρονη Βαλέσια ελλείπει από το σπίτι της στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της

Ώρες αγωνίας για τον παππού Ευτύχιο και τη γιαγιά Κυριακού

Δείτε τη φωτογραφία τους και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη τους
Ελλάδα

Δύο νεκροί και άλλα 254 κρούσματα στην Ελλάδα

Μόλις τα 20 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Τούρκοι χάκαραν την ιστοσελίδα του Υπουργείου Εργασίας και έστειλαν μήνυμα

"Κάθε επίθεση κατά του Oruc Reis θα βρίσκει απάντηση στο διαδίκτυο"

Απίστευτες εικόνες στην Αλεξανδρούπολη: Επέμβαση αστυνομίας και διάλυση γάμου

Προσήχθησαν γαμπρός και πεθερός μετά τις live εικόνες συνωστισμού, χωρίς μέτρα, στο γλέντι
Διεθνή

Συμφωνία ΕΕ - AstraZeneca για το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Προνοεί προμήθεια 300 εκατομμυρίων δόσεων του δυνητικού εμβολίου

Λίβανος: Βρέθηκαν οι σοροί δύο αγνοούμενων πυροσβεστών

Στο κατεστραμμένο λιμάνι, τα σωστικά συνεργεία εξακολουθούν να βρίσκουν θύματα

Έτοιμο το πρώτο τρίμηνο του 2021 το εμβόλιο για τη Λατινική Αμερική

"Θα έχουμε αποτελέσματα στα τέλη Νοεμβρίου και θα αρχίσουμε την παραγωγή"

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/08/2020 - 22:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ