Ψυχαγωγία

Miley Cyrus:"Είμαι παντρεμένη και με ελκύουν σεξουαλικά οι...γυναίκες"

Η Miley Cyrus πιο αποκαλυπτική από ποτέ...,

Η δημοφιλής τραγουδίστρια μίλησε σε συνέντευξη της στο νέο τεύχος του Elle Magazine για τη σεξουαλικότητά της και παραδέχθηκε ότι «εξακολουθεί να ελκύεται σεξουαλικά από τις γυναίκες» παρά το γάμο της με τον Liam Hemsworth.

mbnm

"Νομίζω ότι είναι πολύ συγκεχυμένο για τους ανθρώπους ότι είμαι παντρεμένη. Αλλά η σχέση μου είναι μοναδική. Επειδή είναι τόσο περίπλοκο και σύγχρονο και καινούριο που δεν νομίζω ότι είμαστε σε ένα σημείο που οι άνθρωποι θα το καταλάβαιναν…

Θέλω να πω, οι άνθρωποι πραγματικά πιστεύουν ότι είμαι στο σπίτι φορώντας μια γ@μημένη ποδιά για μαγείρεμα; Είμαι σε μια ετερόφυλη σχέση, αλλά εξακολουθώ να ελκύομαι σεξουαλικά από τις γυναίκες ….

Πήρα μια απόφαση για τον σύντροφό μου. Αυτό είναι το πρόσωπο που αισθάνομαι ότι με προσέχει περισσότερο. Σίγουρα δεν ταιριάζει σε έναν στερεότυπο ρόλο συζύγου. Δεν μου αρέσει καν αυτή η λέξη".

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει ο Aντίνοος Αλμπάνης:Η μάχη με το καρκίνο και οι χημειοθεραπείες-ΦΩΤΟ

Η φωτογραφία χωρίς μαλλιά και όλες οι πρώτες πληροφορίες της αποκάλυψης
12/07/2019 - 10:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

«Κρυφός» γάμος για τη Μάιλι Σάιρους και τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε ποιος "πρόδωσε" τον μυστικό γάμο του ζευγαριού και τις πρώτες φωτογραφίες
26/12/2018 - 10:15

Η Miley Cyrus μετέτρεψε το Santa Baby σε...φεμινιστικό ύμνο (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσάρμοσε τους στίχους του χριστουγεννιάτικου τραγουδιού στη σημερινή πραγματικότητα
22/12/2018 - 14:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει προσωρινά το Δημοτικό Κολυμβητήριο Λευκωσίας

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του για τους λόγους που κλείνει

"Το κράτος θέλει να αποφεύγει να λέει ότι έχει ανάπηρους πολέμου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα προβλήματα των πολεμιστών του 1974 ανέλυσε στον Alpha Κύπρου ο Γιώργος Γρουτίδης

"Άλλο ένα περιστατικό έμφυλης και σεξιστικής βίας που αποδεικνύει την ανισότητα"

Τι λέει η Επίτροπος Ισότητας Φύλων για τη διερευνώμενη υπόθεση ομαδικού βιασμού
Ελλάδα

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS