Ψυχαγωγία

Miley Cyrus:"Είμαι παντρεμένη και με ελκύουν σεξουαλικά οι...γυναίκες"

Η Miley Cyrus πιο αποκαλυπτική από ποτέ...,

Η δημοφιλής τραγουδίστρια μίλησε σε συνέντευξη της στο νέο τεύχος του Elle Magazine για τη σεξουαλικότητά της και παραδέχθηκε ότι «εξακολουθεί να ελκύεται σεξουαλικά από τις γυναίκες» παρά το γάμο της με τον Liam Hemsworth.

mbnm

"Νομίζω ότι είναι πολύ συγκεχυμένο για τους ανθρώπους ότι είμαι παντρεμένη. Αλλά η σχέση μου είναι μοναδική. Επειδή είναι τόσο περίπλοκο και σύγχρονο και καινούριο που δεν νομίζω ότι είμαστε σε ένα σημείο που οι άνθρωποι θα το καταλάβαιναν…

Θέλω να πω, οι άνθρωποι πραγματικά πιστεύουν ότι είμαι στο σπίτι φορώντας μια γ@μημένη ποδιά για μαγείρεμα; Είμαι σε μια ετερόφυλη σχέση, αλλά εξακολουθώ να ελκύομαι σεξουαλικά από τις γυναίκες ….

Πήρα μια απόφαση για τον σύντροφό μου. Αυτό είναι το πρόσωπο που αισθάνομαι ότι με προσέχει περισσότερο. Σίγουρα δεν ταιριάζει σε έναν στερεότυπο ρόλο συζύγου. Δεν μου αρέσει καν αυτή η λέξη".

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει ο Aντίνοος Αλμπάνης:Η μάχη με το καρκίνο και οι χημειοθεραπείες-ΦΩΤΟ

Η φωτογραφία χωρίς μαλλιά και όλες οι πρώτες πληροφορίες της αποκάλυψης
12/07/2019 - 10:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξεσπά η Miley Cyrus: "Δεν είμαι τσο... - Συνηθίστε ότι βγαίνω με πολλούς"

Πρωτοφανείς αναφορές με φεμινιστικά υπολείμματα κατά των fans της
06/10/2019 - 12:45

«Κρυφός» γάμος για τη Μάιλι Σάιρους και τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε ποιος "πρόδωσε" τον μυστικό γάμο του ζευγαριού και τις πρώτες φωτογραφίες
26/12/2018 - 10:15

Η Miley Cyrus μετέτρεψε το Santa Baby σε...φεμινιστικό ύμνο (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσάρμοσε τους στίχους του χριστουγεννιάτικου τραγουδιού στη σημερινή πραγματικότητα
22/12/2018 - 14:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επτά τραυματίες από σφοδρή σύγκρουση λεωφορείου με αυτοκίνητο

Διακομίσθηκαν με ασθενοφόρα στο Νοσοκομείο Πάφου για περαιτέρω εξετάσεις

Δεν τα κατάφερε η άτυχη 43χρονη που έπεσε από μπαλκόνι στην Πάφο

Υπέκυψε στα τραύματά της λίγα λεπτά μετά τις 12:00 και έχασε τη μάχη για τη ζωή

Άλλη μια ήττα για το κυπριακό χαλούμι

Με βούλα της ΕΕ στην αγορά το βουλγάρικο BBQLOUMI
Ελλάδα

Απορρίπτει το γερμανικό ΥΠΕΞ τις ελληνικές αξιώσεις της ναζιστικής κατοχής

Ούτε μια σελίδα η γερμανική απάντηση για τις αποζημιώσεις

Ελλάδα: Πατριός βίαζε ανήλικη επί τέσσερα χρόνια

Κάθειρξη 19 ετών από τον Άρειο Πάγο

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης
Διεθνή

Σιβηρία: Τουλάχιστον 13 νεκροί μετά την κατάρρευση φράγματος σε χρυσωρυχείο

Περισσότεροι από 270 άνθρωποι μετέχουν στις επιχειρήσεις έρευνας και διάσωσης

Brexit: Η πιο κρίσιμη ψηφοφορία στη σύγχρονη ιστορία της Βρετανίας

Ενώπιον της Βουλής των Κοινοτήτων η συμφωνία εξόδου από την ΕΕ

Ξεκόλλησε το τρυπάνι της NASA στον Άρη μετά από μήνες

Το τρυπάνι είναι το δεύτερο σημαντικό όργανο του InSight μαζί με τον ευαίσθητο σεισμογράφο

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Νε τον Μιχάλη...Το μπούλινγκ, οι φοβίες,η παραμόρφωση και ο ξυλοδαρμός

Ο νεαρός με το σύνδρομο Tourette μαγεύει με τις μελωδίες τους, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/10/2019 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ