Ψυχαγωγία

Μίλα Μου Βρόμικα…Καθαρά: Πώς θα βοηθήσεις κάποιον που τραυλίζει;

Το «Μίλα μου βρόμικα» ήρθε στο Alpha Reel για να μας χαρίσει πολλές στιγμές γέλιου αλλά και να μας επιμορφώσει με τον πιο διασκεδαστικό τρόπο.

Η νέα online σειρά 12 αυτοτελών επεισοδίων ήρθε με ιδιαίτερο χιούμορ, για να βοηθήσει το κοινό να αποκτήσει υγιείς απόψεις και στάσεις για τη γλώσσα. Κωμικά στοιχεία και επιμορφωτικός χαρακτήρας -δύο σε ένα δηλαδή- ετοιμάζονται να προσφέρουν ένα τεχνικά και αισθητικά άρτιο αποτέλεσμα!

1

Το 7ο επεισόδιο της σειράς μέσα από ένα απολαυστικό “ψυχοθεραπευτικό session” θίγει το θέμα του τραυλισμού και εξηγεί πως μπορούμε να βοηθήσουμε ουσιαστικά ένα άτομο που τραυλίζει. Διότι, όπως θα δεις οι μεθόδοι που ίσως χρησιμοποιούσες μέχρι στιγμής, έφερναν αντίθετα αποτελέσματα.

Δες το 7ο επεισόδιο εδώ

Επόμενο άρθρο

Ιβάνα Τραμπ: Απαρηγόρητα τα παιδιά της στην κηδεία της

«Θα μου λείπει για πάντα και θα κρατάω τη μνήμη της ζωντανή στις καρδιές μας»
21/07/2022 - 12:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

”Μίλα μου βρόμικα…”: Είναι η ελληνική γλώσσα πλουσιότερη από άλλες;

Το πέμπτο επεισόδιο της online σειράς, είναι εδώ!
07/07/2022 - 13:54

“Μίλα μου βρόμικα…”: Εσύ ήξερες γιατί παρακούμε τα τραγούδια;

Το τρίτο επεισόδιο της online σειράς, είναι εδώ!
24/06/2022 - 12:37

“Μίλα μου βρόμικα..”: Ήξερες ότι το «Ν» οξυγονώνει τον εγκέφαλο;

Το δεύτερο επεισόδιο της online σειράς, είναι ακόμη πιο ξεκαρδιστικό
16/06/2022 - 16:43

"Μίλα μου βρόμικα...": Η μεγάλη πρεμιέρα στο Alpha Reel...είναι γεγονός (ΒΙΝΤΕΟ)

Αν ακόμη σκέφτεσαι πώς προέκυψε αυτή η σειρά, το σκεπτικό δεν ήταν και πυρηνική φυσική
09/06/2022 - 16:41

«Mίλα μου βρόμικα» μέσα από το… Alpha Reel με 12 αυτοτελή επεισόδια(ΒΙΝΤΕΟ)

Έτσι για να φλεξάρεις στην παρέα, κάνε κλικ στο alphacyprus.com.cy και...Mίλα μου βρόμικα
08/06/2022 - 14:21

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Μητσοτάκης σε Ερντογάν: Σταμάτα να αμφισβητείς την κυριαρχία των νησιών

O Τούρκος Πρόεδρος κατηγόρησε απρόκλητα την Ελλάδα ότι ανεβάζει την ένταση και προκαλεί

Ναυάγιο στη Λέσβο: «Βλέπαμε τα πτώματα να επιπλέουν δίπλα μας»

Συγκλονίζουν οι μαρτυρίες: «Δώσαμε 350-600 δολάρια στους διακινητές»

Μητσοτάκης: Να εξουδετερώσουμε λαθρέμπορους που εκμεταλλεύονται αθώους ανθρώπους

Τι δήλωσε στο πλαίσιο της Συνόδου της Ευρωπαϊκής Πολιτικής Κοινότητας
Διεθνή

Τζο Μπάιντεν: Ο Πούτιν δεν αστειεύεται όταν μιλά για χρήση πυρηνικών

Αμερικανικές υπηρεσίες εκτιμούν ότι ο Βλαντιμίρ Πούτιν αντιμετωπίζει το ενδεχόμενο ήττας

Ιράν: Στις πανεπιστημιακές αίθουσες και στις τάξεις η εξέγερση των γυναικών

Αγανάκτηση, απόγνωση και θυμός για το θεοκρατικό καθεστώς στη χώρα

tv news

«Η Γη Της Ελιάς» Β’ κύκλος

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των τελευταίων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα