Ψυχαγωγία

Μένει εκτός η...Κοurtney Kardashian από το reality show της οικογένειας της;

Κeeping up with the Kardashians χωρίς Κοurtney, δεν θα είναι το ίδιο!

Η είδηση ότι η μεγαλύτερη αδερφή των Kardashians, σκέφτεται να αποχωρήσει από το δημοφιλές reality show της οικογένειας, που την έκανε γνωστή και πλούσια κάνει τον γύρο του διαδικτύου και τους θαυμαστές της να παραληρούν.

Μάλιστα, πολλοί υποστηρίζουν πως η εν λόγω σκέψη της Kourtney την έχει φέρει σε ρήξη με την αδερφή της Κim, καθώς η ενδεχόμενη απουσία της θα αναγκάσει όλους τους υπόλοιπους να μοιράζονται ακόμα πιο ιδιωτικές στιγμές.

Σύμφωνα με το Radar Online, o λόγος που η ίδια θέλει να αποχωρήσει δεν είναι η σχέση της με την Κim, αλλά επειδή θέλει να δώσει προτεραιότητα στα παιδιά της, στις καθημερινές στιγμές τους και στον ρόλο της ως μητέρα.

Η Κοurtney άλλωστε, εδώ και καιρό προσπαθούσε να αναβάλλει τα γυρίσματα της, με την Kim να το καταλαβαίνει και να τα παίρνει στο κρανίο.

Όπως, φαίνεται το εν λόγω θέμα έχει πάρει τεράστιες διαστάσεις και από την ερχόμενη σεζόν θα γνωρίζουμε σίγουρα αν θα μείνει τελικά ή θα αποχωρήσει.

Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Είσαι ειδικός στα social media; Η αγγελία από το Μπάκιγχαμ σε ενδιαφέρει!

H Βασίλισσα Ελισάβετ ψάχνει..διαχειριστή των μέσων κοινωνικής δικτύωσης του παλατιού
15/12/2019 - 18:28

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ilia Leya: Η Ελληνίδα "Κιμ Καρντάσιαν" αποκάλυψε ότι γεννήθηκε αγόρι!

Ο "δαιμόνιος" μάνατζερ, η διαδικασία αλλαγής φύλου και η...ψεύτικη ευτυχισμένη ζωή
12/01/2020 - 16:06

Αυτές είναι οι πιο ακριβοπληρωμένες Instagram Influencers για το 2019 (ΦΩΤΟ)

Δείτε τα τεράστια ποσά που "παίζονται" για τοποθετήσεις προιόντων στην δημοφιλή πλατφόρμα
30/12/2019 - 16:52

Tζούλια Αλεξανδράτου: Aναζητεί cameraman για...δωρεάν 24ωρη συνεργασία (ΦΩΤΟ)

"Η αμοιβή του θα είναι η συνεργασία του μαζί μου. Δηλαδή, δωρεάν"
22/12/2019 - 14:04

Όχι ένα, ούτε δύο, αλλά τέσσερα τεράστια δέντρα στόλισαν οι Kardashians

Η Kim Kardashian μας ξεναγεί στο εντυπωσιακά στολισμένο "παλάτι" της μητέρας της
18/12/2017 - 09:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άνδρας υπέστη σοβαρά εγκαύματα όταν επιχείρησε να καψαλίσει κλαδιά

Διακομίσθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας σε σοβαρή κατάσταση

Όχημα ανετράπη μετά από σύγκρουση στη Λεωφόρο Λεμεσού

Τι αναφέρουν οι μέχρι τώρα πληροφορίες

Νεκρά φλαμίνγκο εντοπίστηκαν στην Αλυκή Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

Ένα αποτρόπαιο θέαμα αντίκρισαν όσοι επισκέφθηκαν το σημείο
Ελλάδα

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς
Διεθνή

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

Εγκεφαλική βλάβη υπέστησαν 34 Αμερικανοί στρατιώτες από τις ιρανικές επιθέσεις

Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ είχε διαβεβαιώσει ότι δεν υπήρξαν νεκροί και τραυματίες

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ