Ψυχαγωγία

Μαρία Κορτζιά: Η γλυκιά φωτογραφία με τους δύο γιους της να κοιμούνται αγκαλιά!

Στιγμές ευτυχίας ζουν η Μαρία Κορτζιά και ο Πιέρος Σωτηρίου, αφού πλέον η οικογένεια τους μεγάλωσε με την έλευση του δεύτερου γιού τους. Στις 14 Ιουνίου, η γνωστή ραδιοφωνική παραγωγός υποδέχθηκε τον μικρό Γιώργο στη ζωή της και πλέει σε πελάγη ευτυχίας.

Δείτε την γλυκιά φωτογραφία που δημοσίευσε με τους δύο γιούς της στο HELLO! Cyprus...

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Κορτζιά: Άλλαξε το hair-look της!

Δείτε την μεγάλη αλλαγή της
21/07/2022 - 10:51

Μαρία Κορτζιά: Έκανε τατουάζ που αφορούν τα παιδιά της!

Δείτε τα νέα τατουάζ της Μαρίας Κορτζιάς
07/07/2022 - 15:58

Μαρία Κορτζιά: Η πρώτη selfie με τον νεογέννητο γιό της

Τρυφερές στιγμές με τον γιό της ζει η Μαρία Κορτζιά
24/06/2022 - 15:54

Μαρία Κορτζιά: Η φωτογραφία με μαγιό λίγο πριν γεννήσει

Ανέμελη στην παραλία, λίγο πριν γεννήσει το δεύτερο μωρό της
12/06/2022 - 17:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Επιχείρηση της τροχαίας με σωρεία καταγγελιών για υπερβολική ταχύτητα

71 οδηγοί καταγγέλθηκαν, με τις 47 παραβάσεις να αφορούν σε αυξημένη ταχύτητα
Ελλάδα

Ελλάδα: Δύο αλλαγές στο πλαίσιο της ΕΥΠ πραγματοποιεί η ελληνική κυβέρνηση

Τι θα ισχύσει για τον διορισμό και την παύση του Διοικητή της ΕΥΠ και την άρση απορρήτου

100.421 κρούσματα κορωνοϊού και 314 θάνατοι την τελευταία εβδομάδα στην Ελλάδα

Oι επαναλοιμώξεις αφορούν το 21% των λοιμώξεων, νοσηλεύονται 120 άνθρωποι

Σακελλαροπούλου: Άμεση και πλήρης διαλεύκανση της υπόθεσης των παρακολουθήσεων

«Η προστασία του απορρήτου της επικοινωνίας είναι θεμελιώδης»
Διεθνή

Ο Μπάιντεν επικυρώνει την εισδοχή Σουηδίας και Φινλανδίας στο ΝΑΤΟ

Τα πρωτόκολλα εισδοχής έχουν επικυρωθεί από 23 κράτη-μέλη της Βορειοατλαντικής Συμμαχίας

ΗΠΑ: Πολιτική θύελλα μετά τη μυστηριώδη έρευνα στο σπίτι του Ντόναλντ Τραμπ

Ομάδα οπαδών του βρέθηκε έξω από το σπίτι του, εκφράζοντας την οργή της για τις έρευνες

Κίνα: Ανησυχία για την εμφάνιση νέου ιού, ίσως μεταδόθηκε στον άνθρωπο από ζώο

Ο ΠΟΥ τον έχει κατατάξει ως έναν ιο που είναι πιθανό να προκαλέσει την επόμενη πανδημία

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 10/08/2022 - 08:40ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΧΟΥΛΑΣ