Ψυχαγωγία

Κύπρια δημοσιογράφος και Κατερίνα Καινούργιου...on air με το ίδιο φόρεμα (VID)

Κατερίνα Καινούργιου και…μια Κύπρια δημοσιογράφος επέλεξαν το ίδιο φόρεμα για τηλεοπτική εμφάνιση!

Ο λόγος; Για την Δήμητρα Σιβρή, η οποία πόνταρε πρώτη στο γαλάζιο φόρεμα Ελληνική εταιρείας και είδε μετά και την γνωστή παρουσιάστρια να το επιλέγει στην εκπομπή της. Η εν λόγω δημιουργία κολακεύει και τις δυο Κυρίες, αν και αποφάσισαν να το φορέσουν διαφορετικά η κάθε μια.

Η Δήμητρα Σιβρή έβαλε φιόγκο στη ζώνη, ενώ η οικοδέσποινα του “Ευτυχείτε” άφησε το φόρεμα έτσι όπως ήταν.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε τα βίντεο στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

O μέλλοντας σύζυγος της Ελεονώρας Ζουγανέλη μιλά πρώτη φορά για τον γάμο τους

Η πρώτη τηλεοπτική εμφάνιση μετά τα ευχάριστα νέα
16/09/2020 - 15:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πρώην της Κατερίνας Καινούργιου...ζευγάρι με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου(ΦΩΤΟ)

Αυτός είναι ο γοητευτικός επιχειρηματίας που της “έκλεψε” τη καρδιά
11/09/2020 - 15:12

Η Ελένη Χατζίδου στην πρόβα νυφικού της (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την νυφούλα και μάθετε όλες τις λεπτομέρειες
26/06/2020 - 11:17

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

Κατερίνα Καινούργιου: To λαχταριστό δείπνο που ετοίμασε ο αγαπημένος της (ΦΩΤΟ)

Στη κουζίνα με καλό φαγητό και ρομαντική ατμόσφαιρα
18/05/2020 - 14:42

Κατερίνα Καινούργιου: Ιδού το δώρο του Τσαγκρίδη για τα...γενέθλιά της (ΦΩΤΟ)

"Λιώσαμε" με τη τρυφερή κίνηση του επιχειρηματία
01/05/2020 - 13:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αλτσχάιμερ: "Κουβαλούσαμε τον πατέρα μου που δεν μιλούσε σε ιατροσυμβούλια"

Όσα περιγράφει κόρη ασθενούς που διαγνώστηκε με τη νόσο - Τι καταδεικνύει παγκύπρια έρευνα

Διπλή βράβευση για Κύπριους μαθητές σε Ολυμπιάδες Πληροφορικής στο εξωτερικό

Οι νέοι που εκπροσώπησαν την Κύπρο και κατέκτησαν χάλκινα μετάλλια
Ελλάδα

«Κλείδωσε» το ραντεβού Πομπέο με Μητσοτάκη στην Ελλάδα

Διήμερη επίσκεψη του Αμερικανού Υπουργού Εξωτερικών

Οκτώ κρούσματα κορωνοϊού στο Άγιο Όρος, σε καραντίνα η μονή Αγίου Παύλου

Σοβαρή η κατάσταση της υγείας ενός μοναχού που μεταφέρθηκε για νοσηλεία

Κινείται νομικά εναντίον ελληνικής εφημερίδας ο Ερντογάν

Ο "απαίσιος τίτλος" που εξόργισε την Άγκυρα και τον Τούρκο Πρόεδρο
Διεθνή

Χειροπέδες σε γυναίκα για τον φάκελο με το θανατηφόρο δηλητήριο προς τον Τραμπ

Πρόκειται για Καναδή η οποία έφερε πυροβόλο όπλο όταν συνελήφθη

"Τσουχτερά" πρόστιμα σε όσους "σπάσουν" την καραντίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η μη συμμόρφωση πολιτών οδήγησε αρκετές χώρες στην επιβολή πιο αυστηρών ποινών

Το Κάιρο απορρίπτει τις αναφορές Τσαβούσογλου για Αίγυπτο

"Ερχονται σε πλήρη αντίθεση με την πραγματικότητα"

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/09/2020 - 17:40DEAL