Ψυχαγωγία

Κώστας Σχοινιού: Δύσκολες ώρες για τον ηθοποιό – “Εμένα το έχει η μοίρα μου…”

Ένα δυσάρεστο γεγονός μοιράστηκε με τον κόσμο ο Κώστας Σχοινιού. Ο Κύπριος ηθοποιός συμμετέχει στην θεατρική παράσταση “Εκλέψαν την Στετέ μας!” που ανεβαίνει στο ”Χάνι του Ιμπρήμ”. Χθες βράδυ μετά το τέλος της παράστασης, ο γνωστός ηθοποιός ενημερώθηκε για μια δυσάρεστη είδηση σχετικά με την οικογένειά του.

Δείτε περισσότερα στο HELLO! Cyprus...

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κώστας Σχοινιού: «Νόμιζα ότι ήμουν γνωστός, ενώ δεν με ήξερε ψυχή»

Ο γνωστός ηθοποιός μιλάει για τον ''Νικολάκη'' και την φίρμα που πίστευε ότι ήταν...
28/06/2022 - 16:44

Οι μαύρες μνήμες του "Νικολάκη" κάθε...14η Αυγούστου (VID)

Τα δυο τραγικά περιστατικά που "σημάδευσαν" την ζωή του
14/08/2020 - 14:51

"Φεύγει ένα βάρος..." - Συγκινεί η δημόσια συγγνώμη, διά στόματος Κώστα Σχοινιού

Η ξεχωριστή ιστορία στο "Soundtrack of love" που θα δούμε την Κυριακή στις 21:15
16/11/2019 - 18:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε 23χρονο στη Λεμεσό για υπόθεση κατοχής παιδικής πορνογραφίας

Προηγήθηκε λήψη πληροφορίας στον Κλάδο Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος μέσω της EUROPOL

«Καμπάνα» σε 19χρονο για κατοχή αδασμολόγητου καπνού ναργιλέ

Οι Αρχές εντόπισαν τον καπνό μετά από έλεγχο στο όχημά του, επιβλήθηκε εξώδικο 1,200 ευρώ

Διευκρινίσεις ΟΚΥπΥ σε σχέση με τις αιτήσεις για θέσεις Νοσηλευτικών Λειτουργών

Δείτε ποιοι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να επαναλάβουν τη διαδικασία υποβολής αίτησης
Ελλάδα

Ανδρουλάκης: Να ανακοινωθεί άμεσα ο λόγος παρακολούθησής μου από την ΕΥΠ

Κλιμακώνεται η πολιτική αντιπαράθεση με φόντο την υπόθεση των παρακολουθήσεων στην Ελλάδα

ΦΩΤΟ: Συναγερμός στην Ελλάδα λόγω πυρκαγιάς στο Λογγίτσι Φθιώτιδας

Στη «μάχη» για την κατάσβεση της πυρκαγιάς 31 πυροσβέστες και πέντε αεροσκάφη

Μητσοτάκης για υπόθεση Ανδρουλάκη: "Ήταν λάθος, δεν το γνώριζα"

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός κατέθεσε τέσσερα πεδία αλλαγών στην ΕΥΠ που προτείνει η κυβέρνηση
Διεθνή

ΗΠΑ σε Ρωσία: Να παύσει η στρατιωτική δραστηριότητα σε πυρηνικές εγκαταστάσεις

Οι πρόσφατες μάχες στη Ζαπορίζια εγείρουν φόβους για πυρηνικό ατύχημα

Η Κίνα πραγματοποίησε νέες στρατιωτικές ασκήσεις γύρω από την Ταϊβάν

Οργισμένο το Πεκίνο μετά την επίσκεψη Πελόζι στην Ταϊβάν

Η Πολωνία έδωσε καθεστώς προστασίας στους περισσότερους Ουκρανούς πρόσφυγες

Τι καταδεικνύουν τα στοιχεία της Eurostat για τον Ιούνιο

tv news

«Kitchen Lab» με τον Άκη Πετρετζίκη! Καθημερινά με νέες πεντανόστιμες συνταγές!

Ο Άκης ανοίγει το εργαστήρι μαγειρικής του, τον χώρο όπου γεννιούνται γεύσεις!
Alpha TV Κύπρου

«Σκοτεινή θάλασσα» Nέα δραματική σειρά μυστηρίου καθημερινά στον Alpha Κύπρου

Η απώλεια και η αναζήτηση της λύτρωσης των ηρώων σε ένα κοινωνικό δράμα...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 08/08/2022 - 20:00ALPHA NEWS