Ψυχαγωγία

Κάρα Ντελεβίν: Η δημόσια εξομολόγηση αγάπης στην σύντροφο της!

Το πασίγνωστο μοντέλο, Κάρα Ντελεβίν επιβεβαίωσε δημόσια τη σχέση της με την ηθοποιό, Άσλεϊ Μπένσον.

Τον τελευταίο χρόνο υπήρχε έντονη φημολογία για την σχέση των δυο γυναικών χωρίς καμιά από τις δυο να την επιβεβαιώνει ή να την διαψεύδει. Το βράδυ της Δευτέρας, το μοντέλο έλαβε το βραβείο  «Hero Award» στο TrevorLIVE Gala και κατά τη διάρκεια της ομιλίας της, ευχαρίστησε και την σύντροφό της και παραδέχτηκε ότι εδώ και ένα χρόνο η καρδιά της ανήκει στην Άσλεϊ. Η Κάρα δήλωσε: 

Υπάρχει επίσης άλλη μια πολύ ξεχωριστή γυναίκα σε αυτό το δωμάτιο που θέλω να ευχαριστήσω και ξέρεις ποια είσαι. Είναι ένας από τους ανθρώπους που με βοήθησε να αγαπήσω τον εαυτό μου όταν το χρειαζόμουν περισσότερο και αλήθινά. Μου έδειξε τι σημαίνει αληθινή αγάπη και πώς να την αποδέχομαι, κάτι πολύ πιο δύσκολο από ό,τι είχα φανταστεί.

z

 

Επόμενο άρθρο

Δανάη Παππά: Οι δηλώσεις για την προσωπική της ζωή και την κριτική που δέχτηκε

Οι φήμες την θέλουν ερωτευμένη με γοητευτικό επιχειρηματία
19/06/2019 - 10:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάρα Ντελεβίν: "Αισθάνομαι τόσο άντρας, όσο και γυναίκα"

Το διάσημο μοντέλο μιλά για τη σύντροφο της μετά τον γάμο τους στο Λας Βέγκας
15/08/2019 - 11:34

Η Κάρα Ντελεβίν παντρεύτηκε τη σύντροφο της στο Λας Βέγκας!

Το διάσημο μοντέλο παντρέυτηκε το κορίτσι της με μυστική τελετή
13/08/2019 - 14:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χάθηκαν τα ίχνη 48χρονου από τη Λευκωσία (ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές καλούν οποιονδήποτε γνωρίζει κάποια πληροφορία να συνδράμει στον εντοπισμό

Άνδρας υπέστη σοβαρά εγκαύματα όταν επιχείρησε να καψαλίσει κλαδιά

Διακομίσθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας σε σοβαρή κατάσταση

Όχημα ανετράπη μετά από σύγκρουση στη Λεωφόρο Λεμεσού

Τι αναφέρουν οι μέχρι τώρα πληροφορίες
Ελλάδα

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς
Διεθνή

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

Εγκεφαλική βλάβη υπέστησαν 34 Αμερικανοί στρατιώτες από τις ιρανικές επιθέσεις

Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ είχε διαβεβαιώσει ότι δεν υπήρξαν νεκροί και τραυματίες

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 15:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ