Ψυχαγωγία

Και η Δούκισσα με...καρέ μαλλί! Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή(ΦΩΤΟ)

Η Δούκισσα Νομικού είναι μια από τις γυναίκες που έχουμε συνηθίσει και αγαπήσει ως ξανθιά με μακρύ μαλλί.

Η ίδια μέσα από τα social media ανέβασε μια φωτογραφία με καρέ μαλλί γράφοντας

“Πόσο μου αρέσουν τα νέα ξεκινήματα”,  θέλοντας να προμοτάρει τη νέα της συλλογή κοσμημάτω της.

Η αλήθεια είναι πως το μαλλί αυτό της πάει πολύ ενώ οι ακόλουθοί της έδειξαν να ενθουσιάζονται. Ωστόσο δεν ξέρουμε αν πρόκειται όντως για μια αλλαγή στην εμφάνιση της παρουσιάστριας ή αν είναι κάτι που έγινε μόνο για της ανάγκες της φωτογράφησης της νέας της συλλογής.

Δείτε παρακάτω τη φωτογραφία

΄κ,μ

Επόμενο άρθρο

Μαίρη Συνατσάκη: Δείτε το Χριστουγεννιάτικο δέντρο της και το ανατρεπτικό αστέρι

Παρέα με το γάτο της υποδέχεται την εποχή των Χριστουγέννων
08/12/2019 - 21:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δούκισσα Νομικού: Έκανε την αλλαγή - Έκοψε τα μαλλιά της καρέ (ΦΩΤΟ)

Ξεχάστε την πλούσια χαίτη και δείτε την φωτογραφία που παρουσιάζει το νέο haircut
16/01/2020 - 11:53

Ξεσπά η Δούκισσα Νομικού: "Μου λείπει η αθωότητα και η αλήθεια…"

Η "σπόντα" για την ψεύτικη πραγματικότητα και το κοινωνικό μήνημα που στέλνει
11/01/2020 - 09:30

Δούκισσα Νομικού: Aνέβασε φωτογραφία που θηλάζει την κόρη της (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή στιγμή μαζί με την μικρή Αναστασία και οι ευχαριστίες στο...2019
22/12/2019 - 09:57

Η εξομολόγηση της Δούκισσας Νομικού για τις τύψεις που νιώθει (ΦΩΤΟ)

Με μια ανάρτηση μοιράστηκε τις σκέψεις και τα συναισθήματα της
30/10/2019 - 09:31

Δούκισσα Νομικού: Η πρώτη φωτογραφία με την κόρη της και το τρυφερό μήνυμα της

Το στιγμιότυπο αγκαλιά με την νεογέννητη Αναστασία
27/10/2019 - 11:13

Δούκισσα Νομικού: H πρώτη τρυφερή ανάρτηση με τη νεογέννητη κόρη της (ΦΩΤΟ)

Το πρώτο μήνυμα της μετά την γέννηση της κόρης της και η φωτογραφία με τα παιδία της
01/10/2019 - 15:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρά φλαμίνγκο εντοπίστηκαν στην Αλυκή Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

Ένα αποτρόπαιο θέαμα αντίκρισαν όσοι επισκέφθηκαν το σημείο

"To όνειρό μου είναι να σταθώ στα πόδια μου, χωρίς βοήθεια" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο 18χρονος Δημήτρης ζητά την βοήθεια όλων μας για μια επέμβαση ζωής

Δεύτερη μέρα αγωνίας για την 16χρονη Romia

Εντατικοποιούν τις έρευνές τους οι Αρχές
Ελλάδα

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς
Διεθνή

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

Εγκεφαλική βλάβη υπέστησαν 34 Αμερικανοί στρατιώτες από τις ιρανικές επιθέσεις

Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ είχε διαβεβαιώσει ότι δεν υπήρξαν νεκροί και τραυματίες

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ