Ψυχαγωγία

“Ήμουν στην εντατική, κλινικά νεκρή” – Συγκλονίζει η Μαίρη Χρονοπούλου

Η Μαίρη Χρονοπούλου μίλησε στην εκπομπή Τετ-α-τετ και τον Τάσο Τρύφωνος στον ALPHA Κύπρου και μεταξύ άλλων μίλησε για το ατύχημα που έφτασε κοντά στο να την άφησε σχεδόν παράλυτη και κόντεψε να της στοιχίσει τη ζωή.

Η ηθοποιός συγκλόνισε με τις αποκαλύψει της και εξήγησε πως για αρκετές μέρες βρισκόταν στην εντατική κλινικά νεκρή, ενώ στο νοσοκομείο μπήκε και πριν από λίγους μήνες.

Μην χάσετε ολόκληρη την συνέντευξη σήμερα 28/11 στις 18:45 στον ALPHA Κύπρου

Η εξομολόγηση της Μαίρης Χρονοπούλου

Εγώ ήμουν με μια τζιπάρα και η άλλη οδηγός με ένα μικρό αμαξάκι, με τουμπάρισε στο πίσω μέρος του αυτοκινήτου και έσπασα στα δύο. Μέχρι πέρυσι ήμουν παράλυτη σχεδόν. Ήμουν κάμποσες μέρες στην εντατική κλινικά νεκρή. Ίσως ο Θεός μου έδωσε πάρα πολλά στη ζωή μου και έπρεπε να πληρώσω κάπου το «εισιτήριο» ενώ για τους έρωτες της ζωής της αποκαλύπτει ότι «αγάπησα μια-μιάμιση φορά στη ζωή μου”

Επόμενο άρθρο

Σασμός: Σύγκρουση μεταξύ Μαθιού και Βασιλικής; Μάθε τα πάντα για τις εξελίξεις

Σύννεφα στον παράδεισο του Μαθιού και της Βασιλικής;
28/11/2021 - 11:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Αλέξης Παπαχελάς στο TET-A-TET «Όταν ακούς τον Ιωαννίδη να λέει...»

Με ιστορικές αποκαλύψεις και όχι μόνο, στο αποψινό «TET-A-TET»
16/01/2022 - 11:16

«TET-A-TET» με τον κορυφαίο δημοσιογράφο Αλέξη Παπαχελά

Με ιστορικές αποκαλύψεις και εκτιμήσεις γύρω από το Κυπριακό και όχι μόνο!
15/01/2022 - 12:18

Mε το “δεξί” ο Alpha Κύπρου στο 2022! Σαρώνει στα νούμερα τηλεθέασης (ΠΙΝΑΚΕΣ)

Τα νούμερα τηλεθέασης την τελευταία εβδομάδα και η κυριαρχία
04/01/2022 - 13:18

Α. Δημητρίου: “Έχασα τον αδερφό μου σε τροχαίο και στους 3 μήνες τον πατέρα μου"

“Τετ -α- τετ” με την Άντζελα Δημητρίου να μετρά απώλειες, χαρές και στιγμές αποθέωσης…