Ψυχαγωγία

Η σύντροφος του Μαυρίδη μιλά πρώτη φορά για την...απέλαση στο Μεξικό (ΦΩΤΟ)

Την δημόσια στήριξή της στον σύντροφό της Γιώργο Μαυρίδη, μετά την περιπέτεια που είχε στο Μεξικό, εξέφρασε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram η Κρίστη Καθάργια.

Η ίδια δημοσίευσε μια κοινή τους φωτογραφία γράφοντας:

Για να μπορείς να γελάς δυνατά, αγκαλιά με τους ανθρώπους που αγαπάς! Γι’αυτό δε πρέπει να ξεχνάς πως όταν νιώθεις ότι πέφτεις, εκεί είναι που αντέχεις κι άλλο, λίγο ακόμη ! Γι’αυτό… Σας έχω πει ότι αγαπάω τον άντρα μου περισσότερο απ’όσο φανταζόμουν; Ε σας το λέω τώρα! Και το λέω και σ’ εκείνον! Σ’αγαπάω αλάνι μου! Περισσότερο απ’όσο ξέραμε και οι δύο μέχρι χθες.. Υ. Γ. Όχι, δε μ’αφησαν να μιλήσω μαζί σου ούτε μισό λεπτό, ποτέ, καμία μέρα. Ευτυχώς σε ξέρω, σε αντίθεση με όσους σε έκρυβαν σε “ειδικά διαμορφωμένες αίθουσες”. Δεν είχαν ιδέα έτσι;”.

Δείτε την ανάρτηση:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ζόζεφιν απαντά! Είναι ζευγάρι τελικά με τον Νάσο Παπαργυρόπουλο;

Εδώ και μέρες, κυκλοφορούσαν οι φήμες πως η τραγουδίστρια και ο παραγωγός είναι μαζί
29/10/2020 - 10:40

Ιδού ο νέος γοητευτικός σύντροφός της Χαραλάμπους - Η πρώτη κοινή φωτογραφία

Μας “συστήνει” για πρώτη φορά τον άντρα που της "έκλεψε" τη καρδιά
29/10/2020 - 10:26

Για παραπληροφόρηση κάνει λόγο το Υπ. Υγείας σε σχέση με τις ελλείψεις εμβολίων

"Καταβάλλονται συνεχώς προσπάθειες να εξασφαλιστούν περισσότερες δόσεις"
27/10/2020 - 12:39

H Χριστιάνα Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" για την βόλτα της χωρίς μάσκα (VID)

Ο φωτογραφικός την είχε απαθανατίσει να κάνει την βόλτα της
26/10/2020 - 16:16

Εβελίνα Σκίτσκο: Ποια είναι η σχέση του συντρόφου της με την μονάκριβη κόρη της;

Όλα όσα αποκάλυψε για την καριέρα, την προσωπική της ζωή και τα μελλοντικά σχέδια της
25/10/2020 - 12:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Με ναυλωμένη πτήση επαναπατρίστηκαν 105 πρόσωπα

Διέμεναν παράνομα στο έδαφος της Κυπριακής Δημοκρατίας

Για κατάθεση στο ΤΑΕ Αρχηγείου ο Συλλούρης και η θυγατέρα του

Λήφθηκαν καταθέσεις και από Τζιοβάνη και Πιττάτζη μετά τις έρευνες στα σπίτια τους

Έτσι θα ενημερώνονται τα θετικά κρούσματα και οι στενές επαφές τους

Αλλαγές στη διαδικασία για να διευκολυνθεί το έργο της Ομάδας Ιχνηλάτησης
Ελλάδα

ΒΙΝΤΕΟ: Η μοιραία διαδρομή των δύο παιδιών που έσβησαν στα συντρίμμια της Σάμου

"Το σημείο ήταν τόσο στενό και πιθανότατα δεν μπόρεσαν να προφυλαχθούν" ανέφερε διασώστης

Ραγδαία αύξηση των κρουσμάτων και νέο αρνητικό ρεκόρ στην Ελλάδα

Μεγαλώνουν οι αριθμοί των νέων περιστατικών και των διασωληνωμένων ασθενών

Navtex από το Ελληνικό Πολεμικό Ναυτικό για τον κίνδυνο τσουνάμι στο Αιγαίο

Καλεί τους ναυτιλομένους να λάβουν τα ενδεικνυόμενα μέτρα προστασίας
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: Η στιγμή που πολυώροφο κτίριο καταρρέει σαν χάρτινος πύργος

Μάχη με το χρόνο για εντοπισμό επιζώντων δίνουν τα σωστικά συνεργία

"Μπούκαρε" με πύθωνα στο Υπουργείο γιατί δεν του δίνουν δημόσια έργα (ΒΙΝΤΕΟ)

Εργολάβος απειλούσε τους υπαλλήλους και ζητούσε επίμονα απαντήσεις

Η UNESCO "μπλόκαρε" τα σχέδια του Ερντογάν για τη Μονή της Χώρας

Ακυρώθηκε η μουσουλμανική προσευχή, γράφει η εφημερίδα Μιλλί Γκαζετέ

tv news

Η εκδίκηση αρχίζει να γίνεται όλο και πιο δύσκολη υπόθεση για την Αγγελική...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιλτιάδης μαθαίνει ότι το dna του γενετικού υλικού ταυτοποιείται με τον Φοίβο!

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 30/10/2020 - 19:20THE CHASE