Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η Κατερίνα Καινούργιου, υποδέχθηκε το καλοκαίρι στην ζωή της, με τα πρώτα μπάνια στην θάλασσα, με ανεβασμένη διάθεση, με έναν έρωτα που από ότι φαίνεται οδεύει προς την εκκλησία αλλά και με μια αλλαγή στην εξωτερική της εμφάνιση.

Η ίδια θέλησε να αλλάξει το κούρεμα της, και να κάνει το απόλυτο hair styling για το καλοκαίρι. Με ένα μακρύ καρέ και ελαφριά layers από τα χέρια του μετρ του είδους, Μάνου Κοψαχείλη, η παρουσιάστρια εντυπωσιάζει με την εμφάνισή της.

΄ΛΜ,

Η συγκεκριμένη κόμμωση θεωρείται πως έχει το ιδανικό μήκος για τις ζεστές μέρες αλλά και για να υιοθετήσεις loose κυματισμούς, τους οποίους λατρεύουν οι γυναίκες αλλά και να βλέπουν οι άνδρες. Το συγκεκριμένο κούρεμα για ανεπιτήδευτα looks θυμίζει...Παριζιάνα ενώ ταιριάζει σε όλες τις ηλικίες και είναι μία πολύ ωραία αλλαγή για όποια έχει μακριά ή επιπρόσθετα μαλλιά.

Επόμενο άρθρο

Συγκλονίζει ο Φασουλής: "Δεν υπήρχα για τον πατέρα μου, μου έκανε ότι χειρότερο"

Όλα όσα δήλωσε για την σχέση με τον πατέρα του και την... απόρριψη
24/05/2020 - 18:00

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αλλαγή στον κατάλογο του ΑΠΟΕΛ, στις επιλογές Ουζουνίδη ο Νουχίου

Ο Ντίας έμεινε εν τέλει εκτός ευρωπαϊκής λίστας για την ομάδα της Λευκωσίας
16/09/2020 - 14:08

Ο πρώην της Κατερίνας Καινούργιου...ζευγάρι με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου(ΦΩΤΟ)

Αυτός είναι ο γοητευτικός επιχειρηματίας που της “έκλεψε” τη καρδιά
11/09/2020 - 15:12

Στην Aston Martin Racing o Φέτελ

Στη Formula 1 θα παραμείνει ο Γερμανός πιλότος
10/09/2020 - 10:33

Από την Αθήνα, στη Νιόν τελικά οι κληρώσεις της UEFA για τους ομίλους

Άλλαξε τον τόπο διεξαγωγής των προγραμματισμένων εκδηλώσεων λόγω Covid-19
09/09/2020 - 15:51

Τεράστια αλλαγή για την Κουφαλίδου! Ιδού το νέο hairlook που υιοθέτησε (ΦΩΤΟ)

Φρέσκο, νεανικό και μοντέρνο - Το βίντεο που δημοσίευσε η παρουσιάστρια
03/09/2020 - 14:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έξι ασθενείς με κορωνοϊό νοσηλεύονται στο νοσοκομείο αναφοράς

Στο Κέντρο Αποκατάστασης Eden Resort, στην Τερσεφάνου, φιλοξενούνται σήμερα 27 άτομα

Σε σοβαρή κατάσταση ο 20χρονος που τραυματίστηκε από κυνηγετικό όπλο

Μεταφέρθηκε στο ΓΝ Λάρνακας όπου υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση

Ποιες πειθαρχικές τιμωρίες "περιμένουν" τους μαθητές του Λυκείου Παραλιμνίου

Σε εξέλιξη οι έρευνες Αστυνομίας και ΥΠΠΑΝ για τα έκτροπα που προκάλεσαν αντιδράσεις
Ελλάδα

Μια νεκρή και δυο αγνοούμενοι από το φονικό πέρασμα της κακοκαιρίας "Ιανός"

Εικόνες καταστροφής και προβλήματα στο οδικό δίκτυο λόγω των σφοδρών βροχοπτώσεων

Δένδιας: Δεν επιθυμούμε να επιβληθούν τώρα κυρώσεις, αλλά να υπάρχουν εκεί

Ο ΥΠΕΞ της Ελλάδας ζήτησε να υπάρξει μια προετοιμασία της λίστας κυρώσεων από την Ε.Ε.

Ισχυρή σεισμική δόνηση «ταρακούνησε» την Κρήτη

Τι αναφέρει το Ευρωμεσογειακό Ινστιτούτο για το μέγεθος του σεισμού
Διεθνή

El Pais: Κινέζοι χάκερς υπέκλεψαν δεδομένα για εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Ισπανικά, και όχι μόνο, εργαστήρια δέχτηκαν κυβερνοεπιθέσεις

Το δεύτερο κύμα της πανδημίας είναι εδώ, λέει ο Βρετανός Πρωθυπουργός

Η χώρα καταγράφει ανησυχητική αύξηση των κρουσμάτων κορωνοϊού

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/09/2020 - 09:30ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΚΑ