Ψυχαγωγία

Η Κάρα Ντελεβίν παντρεύτηκε τη σύντροφο της στο Λας Βέγκας!

Με μυστική τελετή στο Λας Βέγκας παντρεύτηκαν το διάσημο μοντέλο Κάρα Ντελεβίν και η ηθοποιός Άσλεϊ Μπένσον. 

Όπως αναφέρει δημοσίευμα της Sunday Sun, καλεσμένοι στην μυστική τελετή ήταν λίγοι στενοί φίλοι τους ωστόσο δεν έχει γίνει γνωστό πότε τελέστηκε το μυστήριο ενώ. Οι δυο τους  ήταν ντυμένες στα μαύρα και όπως ανέφερε ο ιδιοκτήτης της εκκλησίας, Michael Kelly:

 «Ήταν πολύ σίγουρες για αυτό που έκαναν και για το τι σημαίνει η μία για την άλλη. Δεν μπορούσαν να σταματήσουν να χαμογελάνε».

1

 

Επόμενο άρθρο

Σίσσυ για Θοδωρή: "Ό,τι κι αν γίνει, θα είσαι πάντα εκείνος που..."(ΦΩΤΟ)

Ο λόγος που ευχαρίστησε δημόσια τον τραγουδιστή η παρουσιάστρια
13/08/2019 - 13:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο σύζυγος της Έλενας Ράπτη! (ΦΩΤΟ)

Μάθετε ποιος είναι ο άντρας που "έκλεψε" την καρδιά της γνωστής πολιτικού
20/08/2019 - 14:02

Κάρα Ντελεβίν: "Αισθάνομαι τόσο άντρας, όσο και γυναίκα"

Το διάσημο μοντέλο μιλά για τη σύντροφο της μετά τον γάμο τους στο Λας Βέγκας
15/08/2019 - 11:34

Κάρα Ντελεβίν: Η δημόσια εξομολόγηση αγάπης στην σύντροφο της!

Το μοντέλο μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση της με την ηθοποιό Άσλεϊ Μπένσον
19/06/2019 - 11:20

Απόστολος Γιάννου-Γιώτα Δρέβελη: Παντρεύτηκαν στα κρυφά και δεν τους είδε κανείς

Ο μυστικός γάμος του γνωστού ποδοσφαιριστή στην Γλυφάδα με τους ελάχιστους καλεσμένους
12/11/2017 - 19:46

Σάββας Πούμπουρας: "Οι γονείς μας δεν έχουν γνωριστεί ακόμα, μετά από 6 χρόνια"

Η σχέση του με γνωστό μοντέλο 10 χρόνια μεγαλύτερο,που τον έβαλε στον κόσμο της τηλεόρασης
29/10/2017 - 12:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρά φλαμίνγκο εντοπίστηκαν στην Αλυκή Λάρνακας (ΦΩΤΟ)

Ένα αποτρόπαιο θέαμα αντίκρισαν όσοι επισκέφθηκαν το σημείο

"To όνειρό μου είναι να σταθώ στα πόδια μου, χωρίς βοήθεια" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο 18χρονος Δημήτρης ζητά την βοήθεια όλων μας για μια επέμβαση ζωής

Δεύτερη μέρα αγωνίας για την 16χρονη Romia

Εντατικοποιούν τις έρευνές τους οι Αρχές
Ελλάδα

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς
Διεθνή

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

Εγκεφαλική βλάβη υπέστησαν 34 Αμερικανοί στρατιώτες από τις ιρανικές επιθέσεις

Ο Πρόεδρος των ΗΠΑ είχε διαβεβαιώσει ότι δεν υπήρξαν νεκροί και τραυματίες

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 13:50ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ