Ψυχαγωγία

Η Καινούργιου απάντησε επικά στην Κορομηλά με τον πιο...ταπεινωτικό χαρακτηρισμό

Η Κατερίνα Καινούργιου ανήκει στις παρουσιάστριες που δεν δίνουν πολύ συχνά συνεντεύξεις αλλά όταν το κάνουν, αποφασίζουν να μιλήσουν για όλους και για όλα χωρίς περιορισμούς.

Η οικοδέσποινα της πρωινής ζώνης του Open παραχώρησε μία συνέντευξη εν μέσω καραντίνας στην Δέσποινα Καμπούρη στο Instagram.

Όπως ήταν φυσικό η δημοσιογράφος την ρώτησε για τις πρόσφατες δηλώσεις που είχε κάνει η Ρούλα Κορομηλά για εκείνη σε συνέντευξή της στον Νίκο Χατζηνικολάου και η Κατερίνα Καινούργιου δεν δίστασε να απαντήσει με τον δικό της τρόπο.

"Όταν ξεκίνησα στον Alpha στο Δέστε τους, ήμουν μια επιλογή του Μουτσινά και ήταν εκείνη στη διεύθυνση του προγράμματος και με φωνάζει στο γραφείο της και μου λέει ‘δεν θα τα καταφέρεις ποτέ. μη μιλάς’. Επέμενε ο Μουτσινάς κι έλεγε “άστην να πει, την έχω επιλέξει’. Εγώ ήμουν πάντα πολύ ευγενικό κορίτσι, άκουγα τις συμβουλές της και ξαφνικά βλέπω μία συνέντευξη -ενώ πριν τρία χρόνια μου είχε στείλει ένα μήνυμα και μου είχε πει ‘μπράβο για την πορεία σου’- στην οποία με μειώνει όσο καμία άλλη. Δεν αξίζει να ασχοληθώ. Να ‘ ναι καλά. Να σου πω κάτι βρε Δέσποινα; Είπα από μέσα μου, μπορεί να περάσουν τα χρόνια και ποτέ να μην καταφέρω να κάνω την καριέρα της Κορομηλά ή της Μενεγάκη. Δεν έχει σημασία. Αυτές οι γυναίκες είναι πάρα πολύ σπουδαίες. Δεν θέλω όταν μεγαλώσω να φτάσω στο σημείο να δίνω συνεντεύξεις και να είμαι τόσο πικρόχολη. Έδωσε μία συνέντευξη στην οποία είπε τόσο ωραία πράγματα για τη ζωή της και όλοι μείναν σε αυτά που είπε για την Καινούργιου"

Επόμενο άρθρο

Το 89χρονο πρώην αφεντικό της F1 θα γίνει ξανά...πατέρας (ΦΩΤΟ)

Ο δισεκατομμυριούχος περιμένει παιδί από την 44χρονη σύντροφό του
06/04/2020 - 10:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εκνευρισμένη η Χριστοπούλου με την Καγιά: "Να φιλτράρουμε αυτά που λέμε"

Το παρασκήνιο που οδήγησε στο unfollow και όσα ανέφερε για το περιστατικό που την ενόχλησε
25/05/2020 - 15:12

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

Απαντά στον Παπαχαραλάμπους ο Φαντάρος: «Πρέπει να τεκμηριώσει αυτά που λέει»

Πήρε θέση ο βοηθός γενικός γραμματέας της ομοσπονδίας στις δηλώσεις περί υποκόσμου
20/05/2020 - 13:32

Η απάντηση της Παναγή στα επικριτικά σχόλια περί παρουσίασης του Ευαγγέλου (VID)

Οι πρώτες δηλώσεις μετά τη πρεμιέρα σε κεντρικό δελτίο ειδήσεων
19/05/2020 - 17:41

Κύπρος Vs Γερμανία: Ο Κούμας απαντά γιατί δεν επαναρχίζει το δικό μας πρωτάθλημα

Ο πρόεδρος της ΚΟΠ απάντησε στο ερώτημα που του έθεσε το AlphaNews.Live για τη διαφορά
19/05/2020 - 09:35

Κατερίνα Καινούργιου: To λαχταριστό δείπνο που ετοίμασε ο αγαπημένος της (ΦΩΤΟ)

Στη κουζίνα με καλό φαγητό και ρομαντική ατμόσφαιρα
18/05/2020 - 14:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καραγιάννης: «Η εικόνα είναι τέτοια που δεν ανατρέπει τον προγραμματισμό» (VID)

Τι λέει ο Καθηγητής για την τρίτη φάση χαλάρωσης των μέτρων, νηπιαγωγεία και αεροδρόμια

Αφήνει το «τιμόνι» της Νομικής Υπηρεσίας ο Κληρίδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μήνας αποφάσεων για τον Νίκο Αναστασιάδη - Τα σενάρια και η ονοματολογία
Ελλάδα

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου

Γκανγκστερική δολοφονία 70χρονου Βέλγου επιχειρηματία στη Βούλα (ΦΩΤΟ)

Τον εκτέλεσαν με δύο σφαίρες στο κεφάλι την ώρα που κατέβηκε από το όχημα του
Διεθνή

Kινεζικό εμβόλιο κατά του Covid-19 πιθανόν να είναι έτοιμο στο τέλος του χρόνου

Πέραν των 2.000 ατόμων συμμετείχαν σε κλινικές δοκιμές

Βρετανία: Κρούουν τον κώδωνα του κίνδυνου για πρώιμη χαλάρωση οι ειδικοί

Ο Μπόρις Τζόνσον ανακοίνωσε ότι από τη Δευτέρα ανοίγουν νηπιαγωγεία και υπαίθριες αγορές

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 30/05/2020 - 22:20INDEPENDENCE DAY