Ψυχαγωγία

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου επιβεβαίωσε την "κόντρα" της με την Βίκυ Καγιά!

Συνέντευξη στην Μαίρη Αρώνη και το "Πρωινό" παραχώρησε η Ηλιάνα Παπαγεωργίου, η οποία αποκάλυψε αυτό που ακουγόταν ως φήμες εδώ και δυο χρόνια, ότι υπάρχουν προβλήματα και κόντρα με την συνάδελφό της, Βίκυ Καγιά.

Η ίδια δήλωσε:

"Σε μια δουλειά ποιος δεν θα έχει προβλήματα και κόντρα; Φυσικά και είχαμε προβλήματα (με τη  Βίκυ Καγιά, αλλά τώρα εγώ είμαι αλλού. Συνεχίζω και όλα καλά"

πκλμ

Επόμενο άρθρο

Η Ακρίτα αποχαιρετά την... Ελένη: "Ας έχει μια καλή ζωή με όμορφα ταξίδια..."

"Yπήρξε το πιο επιδραστικό πρόσωπο στην ιστορία της ιδιωτικής τηλεόρασης"
23/05/2020 - 14:06

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βίκυ Καγιά μας δείχνει για πρώτη φορά την τεράστια γκαρνταρόμπα της (ΦΩΤΟ)

Απαθανατίζει την αγαπημένη γωνιά του σπιτιού της ενώ σκέφτεται τι look να επιλέξει
03/06/2020 - 11:20

Είναι επίσημο! Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου εντάσσεται στο δυναμικό του Alpha (ΦΩΤΟ)

Ο πρωτότυπος τρόπος που αποκάλυψε το κανάλι τη μεταγραφή της και οι πρώτες πληροφορίες
28/05/2020 - 16:06

Εκνευρισμένη η Χριστοπούλου με την Καγιά: "Να φιλτράρουμε αυτά που λέμε"

Το παρασκήνιο που οδήγησε στο unfollow και όσα ανέφερε για το περιστατικό που την ενόχλησε
25/05/2020 - 15:12

H Bίκυ Καγιά ποζάρει με μαγιό κάτω από την ντουζιέρα και..."μαγνητίζει" (ΦΩΤΟ)

Έδειξε το αψεγάδιαστο σώμα που διατηρεί στα 41 και μετά από δυο εγκυμοσύνες
21/05/2020 - 08:29

Η Βίκυ Καγιά μας δείχνει πρώτη φορά το παιδικό δωμάτιο της μικρής Μπιάνκας(ΦΩΤΟ)

Η "πριγκιπική" διακόσμηση, τα χρώματα που επέλεξε και η αγαπημένη γωνιά της
15/05/2020 - 14:24

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου ποζάρει χωρίς ίχνος... μακιγιάζ και φίλτρα (ΦΩΤΟ)

Δείτε την εντυπωσιακή εμφάνιση της παρουσιάστριας - μοντέλο
15/05/2020 - 11:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κάποια ιδιωτικά νηπιαγωγεία σκέφτονται να μην ανοίξουν λόγω «μη βιωσιμότητας»

Τα προβλήματα που εντοπίζονται λίγες μέρες πριν την επαναλειτουργία των νηπιαγωγείων

Ιδού το Διάταγμα του Υπουργού Υγείας για την επαναλειτουργία των κολυμβητηρίων

Δημόσια και ιδιωτικά κολυμβητήρια επαναρχίζουν τη λειτουργία τους αύριο, 5 Ιουνίου

Στο πτητικό πρόγραμμα 20 περίπου εταιρειών η Κύπρος μέχρι στιγμής

Αρχίζουν κατά κύριο λόγο από τον Ιούλιο και μετά
Ελλάδα

Επιστολή Μητσοτάκη σε Μισέλ και Φον ντερ Λάιεν για τουρκική προκλητικότητα

Ο ΚΕ τόνισε ότι ενδεχόμενη κλιμάκωση θα αφορά την Ε.Ε. εν γένει και όχι μόνο την Ελλάδα

Τουρκικά ΜΜΕ: Ξανάρχισαν οι ροές μεταναστών προς τον Έβρο

Πληροφορίες κάνουν λόγο για συγκέντρωση χιλιάδων ατόμων - Σε συναγερμό ξανά η περιοχή

Μολότωφ και χημικά έξω απο την αμερικανική πρεσβεία στην Αθήνα (ΦΩΤΟ)

Πορεία και εκδήλωση διαμαρτυρίας για τον θάνατο του Τζορτζ Φλόιντ στις ΗΠΑ
Διεθνή

Γερμανός εισαγγελέας: Η Μαντλίν Μακάν είναι μάλλον νεκρή...

Ήταν 30 ετών ο ύποπτος παιδόφιλος που κρατείται σε φυλακές όταν εξαφανίστηκε το κοριτσάκι

Σεισμός 6,5 Ρίχτερ «ταρακούνησε» την Ινδονησία

Μέχρι στιγμής δεν έχουν υπάρξει αναφορές για τραυματίες

Το μυστηριώδες βαν και το τηλεφώνημα τη νύχτα που εξαφανίστηκε η μικρή Μαντλίν

Ο βίος και η πολιτεία του Νο1 υπόπτου για την πολύκροτη υπόθεση, δεκατρία χρόνια μετά

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 04/06/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ