Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα με την μικρή Μελίνα για... πεντικιούρ (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους απολαμβάνει την ημέρα της, μαζί με την κορούλα της με στόχο την προσωπική φροντίδα τους και περιποίηση.

Η μαμά Χριστιάνα, δείχνει τα “μυστικά” της ομορφιάς στην κορούλα της, από μικρή ηλικία και πήγαν σε σπα για… πεντικιούρ. Η παρουσιάστρια είναι αχώριστη με την μικρή κορούλα της και όποτε μπορεί την παίρνει μαζί της.

Η ίδια θέλησε να επισκεφτεί ένα κέντρο αισθητικής για να περιποιηθεί τον εαυτό της, με την μικρή Μελίνα να ακολουθεί για συντροφιά.

Στο προσωπικό λογαριασμό στο Instagram , το ινστιτούτο που ασχολείται με την ομορφιά, την αισθητική και την προσωπική φροντίδα δημοσίευσε ένα γλυκό στιγμιότυπο από την παρουσιάστρια.

Δείτε την σχετική φωτογραφία στο hello.cy

 

Επόμενο άρθρο

Συγκινεί η Ελένη Χατζίδου: "O Ετεοκλής δεν παίρνει το επίδομα αναπηρίας"

Τον συμβουλεύανε "μην πας έτσι, δείξε ότι πείνας, ότι υποφέρεις..."
02/06/2020 - 09:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Έπιασε το μωρό μου την ώρα που το θήλαζα και το απήγαγε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παγίδα από τον Αιγύπτιο σύζυγό της, η άγρια κακοποίηση και η έκκληση προς τον ΠτΔ
20/06/2020 - 09:59

"Με κλείδωσε στον 7ο όροφο, προσπαθούσα να αποδράσω με το μωρό...μάταια" (VID)

Η παγίδα από τον Αιγύπτιο σύζυγό της, η άγρια κακοποίηση και η έκκληση προς τον ΠτΔ
18/06/2020 - 09:59

Eίναι γεγονός! Ο Γιώργος Χρανιώτης έγινε για πρώτη φορά...πατέρας (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το μαιευτήριο και το φύλο του μωρού
15/06/2020 - 09:10

Η Αριστοτέλους παίζει τένις και είναι πιο... sexy από ποτέ (ΦΩΤΟ)

Εν ώρα άθλησης μας δείχνει τις ικανότητές της στο γήπεδο
11/06/2020 - 20:18

Πιέρος Σωτηρίου - Μαρία Κορτζιά: Θα γίνουν για πρώτη φορά...γονείς; (ΦΩΤΟ)

Ιδού τα σχόλια που “πυροδότησαν” τις φήμες περί εγκυμοσύνης
09/06/2020 - 11:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπό 7ήμερη κράτηση ο πατέρας της 49χρονης αρχιλογίστριας για την απάτη "μαμούθ"

Έρευνες έδειξαν ότι σε τρία χρόνια εκδόθηκαν 50 πλαστογραφημένες επιταγές προς όφελος του

Τι είναι η μέθοδος «pooling» και κατά πόσο είναι ασφαλής; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προτάθηκε σήμερα από το Λεόντιο Κωστρίκη κατά τη συνάντηση με τον ΠτΔ στο Προεδρικό

Αυγόρου: Η ιστορία των ηρώων των οποίων βεβηλώθηκαν οι τάφοι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πολύτεκνη μάνα και πολύτεκνος πατέρας που «έπεσαν» στη μάχη της Πλατείας
Ελλάδα

Στο Πήλιο μέσω Βουλγαρίας ο πατέρας του Μπόρις Τζόνσον παρά τις απαγορεύσεις

Η κίνησή του προκάλεσε αντιδράσεις τόσο στο Λονδίνο όσο και στην Ελλάδα

28 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος το τελευταίο 24ωρο στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών στη χώρα ανήλθε σε 3.458

Τουρκία: Αποφασίζουν για το μέλλον της Αγιάς Σοφιάς

Συνεδριάζει το Συμβούλιο Επικρατείας της Τουρκίας εν μέσω πολυεπίπεδων αντιδράσεων
Διεθνή

Ανοίγουν μετά από τρεις μήνες οι βρετανικές παμπ

Άλλο οι κυβερνητικές οδηγίες και άλλο οι αυστηροί κανόνες, λένε ιδιοκτήτες

Ο Jean Castex ο νέος Πρωθυπουργός της Γαλλίας

Αναλαμβάνει μετά την παραίτηση του Έντουαρντ Φίλιπ

tv news

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

Η πληροφορία ότι η Μελίτη μπορεί να μην ζει βυθίζει στο πένθος την οικογένεια...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 03/07/2020 - 17:40DEAL