Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αρτεμίου έγινε...μελαχρινή! Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή(ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα Αρτεμίου, είναι μια από τις αγαπημένες ηθοποιούς του νησιού που κάνει χρόνια επιτυχία στο χώρο της τηλεόρασης και του θεάτρου.

Η ίδια προέβη σε μια εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της και άλλαξε το hair look της. Η ηθοποιός αποφάσισε γίνει από ξανθιά που ήταν για σειρά ετών... μελαχρινή. 

Με μια ανάρτηση στα social media μοιράστηκε το νέο look της με τις ακόλουθούς της και έγραψε

“Λίγο πριν το 2020, οι αλλαγές ξεκίνησαν από τα μαλλιά”

Δείτε την αλλαγή. Εσείς πως την προτιμάτε;

΄.,

Επόμενο άρθρο

Νίνο: Εκνευρίστηκε επί σκηνής και...πέταξε το μικρόφωνο στη πίστα

Έκανε πρεμιέρα Παρασκευή και 13...και η γρουσουζιά του κτύπησε την πόρτα
14/12/2019 - 13:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χριστιάνα Αρτεμίου: Η εντυπωσιακή αλλαγή στο σώμα της και το...Taekwondo (ΦΩΤΟ)

Η δημοφιλή ηθοποιός μοιράστηκε μαζί μας εικόνες την ώρα της προπόνησης
22/07/2020 - 20:19

Ο Τάσος Τρύφωνος "εισβάλλει" στο TikTok παρέα με την...Χριστιάνα Αρτεμίου (VID)

Μας έδειξαν πόσο ωραία περνάνε τα πρωινά στο ραδιοφωνικό στούντιο
08/07/2020 - 15:32

Η Χριστιάνα Αρτεμίου ως άλλη Ελένη Φουρέιρα χορεύει..."Fuego" (ΒΙΝΤΕΟ)

Την “πρόδωσε” στα social media ο Τάσος Τρύφωνος
22/06/2020 - 11:21

"Tik Tokers" της Κύπρου κάντε στην άκρη ήρθε η... Χριστιάνα Αρτεμίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Προκάλεσε χαμό με τα πρώτα της βίντεο στη νεανική πλατφόρμα
23/05/2020 - 15:01

"Τέρμα" τα ξανθά μαλλιά για την Νάργες - Έγινε μελαχρινή και εντυπωσίασε (ΦΩΤΟ)

Η ολική μεταμόρφωση και το αποτέλεσμα μετά από 2 μήνες που έχει να τα περιποιηθεί
23/05/2020 - 11:06

Η Ρέα ξαναχτυπά! Η Αρτεμίου "εισβάλλει" στο TikTok ως Ανώτερη Λειτουργός(ΒΙΝΤΕΟ)

To ξεκαρδιστικό στιγμιότυπο στη κουζίνα και η επιστροφή της αγαπημένης περσόνας
21/05/2020 - 08:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αντιδρούν οι κυνηγοί για την απαγόρευση διακίνησης οχημάτων σε δασικούς δρόμους

Ζητούν την παύση Κώστα Καδή και προειδοποιούν με μαζικές κινητοποιήσεις

56 χρόνια μετά τη θυσία των ηρώων της Τυλληρίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ήταν η πρώτη οργανωμένη απόπειρα της Τουρκίας να πλήξει την εδαφική ακεραιότητα της Κύπρου

«Ζήσαμε πολύ δύσκολα, είδαμε παιδιά να ζητούν φαγητό στη μέση του δρόμου» (VID)

Η απεσταλμένη του Alpha στη Βηρυτό περιγράφει όσα έζησε στην δοκιμαζόμενη πόλη
Ελλάδα

Σε επιφυλακή η Αθήνα λόγω κινητικότητας του τουρκικού στόλου

Τουρκική Navtex για άσκηση με πραγματικά πυρά στη θάλασσα μεταξύ Καστελόριζου και Ρόδου
Διεθνή

Ένοπλοι σκότωσαν 6 Γάλλους τουρίστες, τον οδηγό και τον ξεναγό τους

«Τους έκλεισαν τον δρόμο και τους σκότωσαν» σε ένα καταφύγιο καμηλοπαρδάλεων

Πιθανόν ξένοι εργαζόμενοι πολλά από τα θύματα που δεν έχουν αναγνωριστεί

"Πρόκειται για δύσκολο καθήκον που θα πάρει καιρό" λέει ο περιφερειάρχης της Βηρυτού

«Παραμένω ανήσυχος για τις παραβιάσεις της Τουρκίας στις ΑΟΖ Κύπρου και Ελλάδας»

Κάλεσε τις ΗΠΑ να μιλήσουν ξεκάθαρα για τις παραβιάσεις ο Μενέντεζ

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 10/08/2020 - 07:4560' ΕΛΛΑΔΑ