Ψυχαγωγία

Η γλυκιά έκπληξη του Πιέρου στην Μαρία Κορτζιά που θα ζήλευε κάθε γυναίκα(ΦΩΤΟ)

Μια ευχάριστη έκπληξη επιφύλαξε ο Πιέρος Σωτηρίου στην γυναίκα της ζωής του...

Το ζευγάρι είναι ένα από τα πιο αγαπημένα της showbiz και σύντομα θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας. Οι δυο τους ζουν πλέον μόνιμα στην Δανία, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων του Πιέρου και σύντομα θα επιστρέψουν στο νησί μας για το γαμήλιο γεγονός.

Η νεαρή δημοσιογράφος και μοντέλο Μαρία Κορτζιά, επέστρεψε στην Κοπεγχάγη από την Κύπρο, που βρισκόταν για τις τελευταίες προετοιμασίες του γάμου με τον μελλοντικό σύζυγό της να της ετοιμάζει μια ξεχωριστή έκπληξη που θα ζήλευε κάθε γυναία.

Ένα μικρό δείπνο, με μια ζεστή σούπα που θα την ζέσταινε στις χαμηλές θερμοκρασίες που είχε η πόλη.

λμ,

Επόμενο άρθρο

Τα "καρφιά" της Ηλιάδη για τον χωρισμό με τον Σάββα Γκέντζογλου και το...κινητό

"Αν ήταν στην Ελλάδα θα ήμασταν μαζί - Ο γιος μου έχασε την εμπιστοσύνη του σε μένα"
15/12/2019 - 12:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Λύγισε" η Μαρία Κορτζιά με την έκπληξη και τα συγκινητικά λόγια της μητέρας της

"Την θαυμάζω...δεν της το είπα ποτέ" - Αύριο 21:15 στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον"
18/01/2020 - 15:52

Πιέρος Σωτηρίου: Bρήκαμε πόσα στοιχίζει το...balenciaga τρικό του (ΦΩΤΟ)

Το ακριβό γούστο του ποδοσφαιριστή και η αδυναμία στα κομμάτια μεγάλων οίκων
17/01/2020 - 12:49

Η Κορτζιά αποκάλυψε τα αρνητικά του Πιέρου και την επιθυμία της για...τηλεόραση

Ο λαμπερός γάμος και η οικογένεια που θέλουν να κάνουν
16/01/2020 - 17:58

Mαρία Κορτζιά: "Θέλω να ζητήσω απ΄τη ζωή...ένα παιδάκι" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Παράδοση κατ΄οίκον": Κυριακή 19 Δεκεμβρίου στις 21:15, στον ALPHA Κύπρου
15/01/2020 - 15:07

"Παράδοση κατ'οίκον" με καλεσμένη την... just married Μαρία Κορτζιά!

Κυριακή 21:15 στον Alpha Κύπρου με εκπλήξεις και...συγκινήσεις
14/01/2020 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εγκλωβίστηκαν οδηγοί στο δρόμο Στατού – Παναγιάς λόγω χιονόπτωσης (ΒΙΝΤΕΟ)

Άμεση η επέμβαση της Πυροσβεστικής για τον απεγκλωβισμό οκτώ ατόμων

Ψάχνουν τα αίτια του νέου εργατικού ατυχήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας 28χρονος εργάτης

Οι έρευνες για τη διάρρηξη κατοικίας στην Πάφο οδήγησαν στα ίχνη 38χρονου

Ύποπτος για κλοπή χρυσαφικών και ηλεκτρονικών ειδών συνολικής αξίας 14.000 ευρώ
Ελλάδα

ΥΠΕΞ Ελλάδας: «Έλαβα διαβεβαίωση ότι η Ε.Ε. θεωρεί παράνομα τα Μνημόνια»

Ο Ν. Δένδιας εξέφρασε την ενόχληση της ελληνικής πλευράς για μη συμμετοχή στο Βερολίνο

Το "ευχαριστώ" Χαφτάρ σε Μητσοτάκη και Δένδια μετά τη Διάσκεψη του Βερολίνου

"Η διπλωματική παρουσία τους ήταν συντριπτικά ευεργετική για τον λαό της Λιβύης"

Θετικές οι πρώτες αντιδράσεις από την Αθήνα για το αποτέλεσμα της Διάσκεψης

«Είναι επίσης θετική η δέσμευση όλων των συμμετεχόντων για τήρηση του εμπάργκο όπλων»
Διεθνή

Τεχεράνη: Ρίξαμε δύο πυραύλους κατά του ουκρανικού Boeing

Τι αναφέρει η προκαταρκτική έρευνα της Ιρανικής Υπηρεσίας Πολιτικής Αεροπορίας

Αυτό είναι το προφίλ του νέου ηγέτη του Ισλαμικού Κράτους (ΦΩΤΟ)

Είναι ένας εκ των ιδρυτών και κυριότερους ιδεολόγους της Οργάνωσης

Ρεκόρ ανθρωποκτονιών στο Μεξικό το 2019

Πάνω από 30 χιλιάδες άνθρωποι σκοτώθηκαν σε επεισόδια βίας

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 21/01/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ