Ψυχαγωγία

Η γλυκιά έκπληξη του Πιέρου στην Μαρία Κορτζιά που θα ζήλευε κάθε γυναίκα(ΦΩΤΟ)

Μια ευχάριστη έκπληξη επιφύλαξε ο Πιέρος Σωτηρίου στην γυναίκα της ζωής του...

Το ζευγάρι είναι ένα από τα πιο αγαπημένα της showbiz και σύντομα θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας. Οι δυο τους ζουν πλέον μόνιμα στην Δανία, λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων του Πιέρου και σύντομα θα επιστρέψουν στο νησί μας για το γαμήλιο γεγονός.

Η νεαρή δημοσιογράφος και μοντέλο Μαρία Κορτζιά, επέστρεψε στην Κοπεγχάγη από την Κύπρο, που βρισκόταν για τις τελευταίες προετοιμασίες του γάμου με τον μελλοντικό σύζυγό της να της ετοιμάζει μια ξεχωριστή έκπληξη που θα ζήλευε κάθε γυναία.

Ένα μικρό δείπνο, με μια ζεστή σούπα που θα την ζέσταινε στις χαμηλές θερμοκρασίες που είχε η πόλη.

λμ,

Επόμενο άρθρο

Τα "καρφιά" της Ηλιάδη για τον χωρισμό με τον Σάββα Γκέντζογλου και το...κινητό

"Αν ήταν στην Ελλάδα θα ήμασταν μαζί - Ο γιος μου έχασε την εμπιστοσύνη του σε μένα"
15/12/2019 - 12:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αγνώριστος ο Σωτηρίου! Με ανατρεπτικό look στη φωτογράφιση για την Astana

Το new look του ταιριάζει πολύ και μάλιστα αρέσει και στην Μαρία Κορτζιά
11/08/2020 - 12:27

Η Κορτζιά μετά τα "αποκαλυπτήρια" μας έδειξε...την φουσκωμένη κοιλίτσα της(ΦΩΤΟ)

Προχωρημένη η εγκυμοσύνη της ραδιοφωνικής παραγωγού
07/08/2020 - 12:42

Απαντά για Ομόνοια ο Πιέρος: «Πρώτος λόγος στον ΑΠΟΕΛ»

Έδωσε το δικό του σχόλιο για το πότε σκοπεύει να επιστρέψει στο νησί μας
30/07/2020 - 20:11

Έρχεται ο "Jr. Pieros"! Με...πεθερές και φίλους το "μυστικό" party Πιέρου-Μαρίας

Όλα όσα έγινα και “διέρρευσαν” από το gender reveal τους
30/07/2020 - 10:25

Πιέρος Σωτηρίου - Μαρία Κορτζιά: Θα γίνουν για πρώτη φορά γονείς... (ΒΙΝΤΕΟ)

Το φύλο του μωρού που περιμένουν και η επίσημη ανακοίνωση με βίντεο
29/07/2020 - 19:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο αεροσυνοδός που πάλεψε μέχρι τέλους να σώσει τους επιβάτες της Helios (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκλονίζουν οι μαρτυρίες των συγγενών των θυμάτων στον Alpha

Η 16χρονη Βαλέσια ελλείπει από το σπίτι της στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία της και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη της

Ώρες αγωνίας για τον παππού Ευτύχιο και τη γιαγιά Κυριακού

Δείτε τη φωτογραφία τους και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη τους
Ελλάδα

Δύο νεκροί και άλλα 254 κρούσματα στην Ελλάδα

Μόλις τα 20 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Τούρκοι χάκαραν την ιστοσελίδα του Υπουργείου Εργασίας και έστειλαν μήνυμα

"Κάθε επίθεση κατά του Oruc Reis θα βρίσκει απάντηση στο διαδίκτυο"

Απίστευτες εικόνες στην Αλεξανδρούπολη: Επέμβαση αστυνομίας και διάλυση γάμου

Προσήχθησαν γαμπρός και πεθερός μετά τις live εικόνες συνωστισμού, χωρίς μέτρα, στο γλέντι
Διεθνή

Συμφωνία ΕΕ - AstraZeneca για το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Προνοεί προμήθεια 300 εκατομμυρίων δόσεων του δυνητικού εμβολίου

Λίβανος: Βρέθηκαν οι σοροί δύο αγνοούμενων πυροσβεστών

Στο κατεστραμμένο λιμάνι, τα σωστικά συνεργεία εξακολουθούν να βρίσκουν θύματα

Έτοιμο το πρώτο τρίμηνο του 2021 το εμβόλιο για τη Λατινική Αμερική

"Θα έχουμε αποτελέσματα στα τέλη Νοεμβρίου και θα αρχίσουμε την παραγωγή"

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/08/2020 - 22:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ