Ψυχαγωγία

Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνιση της Ελεονώρας Μελέτη (ΦΩΤΟ)

Η Ελεονώρα λίγους μήνες πριν τα νέα της τηλεοπτικά καθήκοντα, επιστρέφει στο ξανθό, μέσα από το οποίο την αγαπήσαμε.

Η ίδια τα τελευταία χρόνια είχε υιοθετήσει μία ανοιχτή ginger απόχρωση αλλά και κόκκινους τόνους στο μαλλί της.

Η αλλαγή όμως είναι πλέον γεγονός μετά και από την επίσκεψή της στο κομμωτήριο του γνωστού hair stylist, Πάνου Καλλίτση, με την ίδια να επιστρέφει σε ξανθές αποχρώσεις.

Δείτε την εντυπωσιακή αλλαγή

κ

Επόμενο άρθρο

Η σπάνια δημόσια ερωτική εξομολόγηση του Σάκη Ρουβά στην Κάτια Ζυγούλη (ΦΩΤΟ)

"Από την πρώτη στιγμή που σε είδα, αισθάνθηκα μια πρωτοφανή έλξη..."
04/07/2020 - 09:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ανανεωμένη εμφάνιση στο hair look Ντόρας Μακρυγιάννη που θα λατρέψεις (ΦΩΤΟ)

Αποχαιρέτησε τα μακρυά μαλλιά και υιοθέτησε ένα πιο σύγχρονο look
01/08/2020 - 10:30

Ολική αλλαγή για την Ιωαννίδου! Με αυστηρό καρέ και ανανεωμένη εμφάνιση (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε το κομμωτήριο και έφυγε από εκεί εντελώς διαφορετική
28/05/2020 - 13:03

Αγνώριστη η Δανάη Μπάρκα! Έγινε κατάξανθη και με αυστηρό...καρέ (ΦΩΤΟ)

Έκανε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της που ομολογουμένως της πάει πολύ
26/05/2020 - 13:08

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

"Τέρμα" τα ξανθά μαλλιά για την Νάργες - Έγινε μελαχρινή και εντυπωσίασε (ΦΩΤΟ)

Η ολική μεταμόρφωση και το αποτέλεσμα μετά από 2 μήνες που έχει να τα περιποιηθεί
23/05/2020 - 11:06

Τάμτα: Ημίγυμνη, με αισθησιακό ύφος και με μόνο αξεσουάρ τα...μαλλιά της (ΦΩΤΟ)

Αποφάσισε να ανεβάσει για τα καλά τη θερμοκρασία με μια άκρως αποκαλυπτική φωτογράφιση
19/05/2020 - 10:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρατσιστικές επιθέσεις σε βάρος Λεμεσιανών λόγω... κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξενοδόχοι από άλλες πόλεις αποφάσισαν από μόνοι τους να βάλουν την Λεμεσό στην κατηγορία Β

Τους "πρόδωσε" το Facebook και χάλασαν τα σχέδιά τους για πάρτι (ΦΩΤΟ)

Εν μέσω έξαρσης κρουσμάτων κάποιοι φαίνεται ότι δεν βάζουν μυαλό

ΔΕΙΤΕ: Εικόνες φρίκης κατέγραψε Κύπριος εργαζόμενος στη Βυρητό

Χάος και πανικός μετά την φονική έκρηξη που συντάραξε τον Λίβανο και την Κύπρο
Ελλάδα

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Επιστρέφουν τα SMS για μετακινήσεις στην Ελλάδα;

Τι δήλωσε ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης

«Εργαλείο του διαβόλου» η μάσκα, λέει ο Αμβρόσιος

"Τα νέα μέτρα δεν μας σώζουν" λέει ο πρώην μητροπολίτης Καλαβρύτων
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: «Ήταν όπως η Χιροσίμα» είπε κλαίγοντας ο κυβερνήτης της Βηρυτού

Τι δήλωσε λίγο μετά την τραγωδία ο Μαρουάν Αμπούντ

Η στιγμή που πατέρας προστατεύει το παιδί του από την έκρηξη στη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις δραματικές στιγμές που έζησαν κατέγραψε κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης

Εικόνες χάους μετά την ισχυρή έκρηξη στη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Η στιγμή που υψώνεται ένα πυκνό νέφος καπνού πάνω από την πρωτεύουσα του Λιβάνου

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 22:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ