Ψυχαγωγία

Η Ελένη Τσολάκη σχολιάζει το block του Δημήτρη Ουγγαρέζου

Για το block του Δημήτρη Ουγγαρέζου μίλησε η Ελένη Τσολάκη σχολιάζοντας την δήλωση του ότι κάνει block όσους δεν χωνεύει. 

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος σχολιάστηκε έντονα το τελευταίο διάστημα για τα unfollow και block που έχει κάνει σε γνωστά πρόσωπα της ελληνικής showbiz. Με αφορμή λοιπόν την δήλωση του Ουγγαρέζου, η παρουσιάστρια κατά τη διάρκεια της εκπομπής "Μεσημέρι με τον Γιώργο Λιάγκα" ανέφερε ότι δεν ξέρει τον λόγο που το έκανε δηλώνοντας: 

«Για αυτό έβαλα μαύρα σήμερα για να θρηνήσω», είπε αρχικά με χιούμορ και πρόσθεσε: «Εγώ με τον Δημήτρη δεν έχω να χωρίσω τίποτα. Έχω να τον δω και να του μιλήσω πάρα πολύ καιρό για να έχω κάτι να χωρίσω μαζί του. Δηλαδή έγινε κάτι πριν 5 χρόνια και το θυμήθηκε τώρα και μου έκανε block και unfollow; Δεν έχω μιλήσει με τον άνθρωπο. Δεν ξέρω. Το block έγινε πριν ξεκινήσουμε την εκπομπή»

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Γκαγκάκη και η Ελένη Τσολάκη φιλήθηκαν on air στο στόμα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που το έκαναν και η αντίδραση των συνεργατών τους
29/10/2019 - 15:25

Και όμως ο Ουγγαρέζος έκανε unfollow και την...Αριστοτέλους (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος, το τρίτο άτομο που μετέφερε γεγονότα,τα μηνύματα που αντάλλαξαν και το παρασκήνιο
15/10/2019 - 17:02

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Το unfollow στον Λιάγκα και το block στην Τσολάκη!

Όσα δήλωσε και ο λόγος που έκανε ακόμα και την φίλη του, Μαίρη Συνατσάκη unfollow
15/10/2019 - 12:25

Δημήτρης Ουγγαρέζος για χωρισμό: "Στεναχωρήθηκα αλλά δεν έπεσα στα πατώματα"

Όσα δήλωσε λίγες μέρες μετά την ανακοίνωση του χωρισμού του από την Ιλένια Ουίλιαμς
11/10/2019 - 09:50

Το παρασκήνιο και οι λεπτομέρειες του χωρισμού Ουγγαρέζου-Ουίλιαμς

Όσα αποκάλυψε ο Γιώργος Λιάγκας και η Σταματίνα Τσιμιτσιλή
01/10/2019 - 09:48

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος ανακοίνωσε on air τον χωρισμό του

Μετά από πέντε χρόνια σχέσης το ζευγάρι αποφάσισε να τραβήξει χωριστούς δρόμους
30/09/2019 - 13:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

OAY: Να συμμορφωθούν οι δικαιούχοι με τις υποδείξεις των προσωπικών γιατρών

Τι διευκρινίζει για έκδοση συνταγής ή παραπεμπτικών σε ειδικό γιατρό

Εντυπωσιακή η φετινή τελετή απονομής των πράσινων μπερέ (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Οι νέοι καταδρομείς έλαβαν τις ευχές του Σάββα Αγγελίδη

Ποινή φυλάκισης σε νεαρό που οδηγούσε χωρίς άδεια οδήγησης

Καταδικάσθηκε για σοβαρές τροχαίες παραβάσεις που διαπράχθηκαν τον περασμένο Απρίλιο
Ελλάδα

Yπόθεση Siemens: Ένοχοι 22 κατηγορούμενοι για το μεγάλο πολιτικό σκάνδαλο

Απόφαση εξέδωσε το Εφετείο Κακουργημάτων μετά από τρία χρόνια έναρξης της διαδικασίας

Ευχάριστα τα νέα από τη Βοστώνη και τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

Βγήκαν τα αποτελέσματα και λαμβάνει την Πέμπτη τη γονιδιακή θεραπεία

Ύστατο χαίρε στην 17χρονη Μαρία-Ιωάννα και στη μητέρα της Σβέτα (ΦΩΤΟ)

Σοκάρουν οι φωτογραφίες του οχήματος μέσα στη χαράδρα μετά τη μοιραία πτώση
Διεθνή

Γυναικοκτονία: 137 γυναίκες ανά τον κόσμο δολοφονούνται καθημερινά

Τι σημαίνει ο όρος και ποιο είναι το πιθανότερο μέρος επίθεσης σε βάρος γυναικών

Σουηδία: Αποσύρει τις έρευνες για τον ιδρυτή του WikiLeaks σε υπόθεση βιασμού

O Τζούλιαν Ασάνζ κατηγορείται, μεταξύ άλλων, και για συνωμοσία από τις ΗΠΑ

Πριν ανάψεις το επόμενο τσιγάρο δες αυτό το βίντεο...

Έτσι γίνονται οι πνεύμονες ενός μακροχρόνιου καπνιστή

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/11/2019 - 17:30ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ