Ψυχαγωγία

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση της Ευριδίκης στον άντρα της... on air (ΒΙΝΤΕΟ)

H Eυριδίκη βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Η δημοφιλής τραγουδίστρια μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στον επικείμενο γάμο στις 31 Αυγούστου και στις τελευταίες λεπτομέρειες, ενώ έκανε και μια ρομαντική δημόσια ερωτική εξομολόγηση.

Συγκεκριμένα ανέφερε:

Τρέχω με τις ετοιμασίες του γάμου εδώ και δυο εβδομάδες, για αυτή την όμορφη ημέρα της ζωής μας. Είμαι πολύ χαρούμενη, έτρεχα όλο τον χειμώνα και τώρα τρέχω πιο πολύ. Δεν έχω αγχωθεί, με βοηθούν οι φίλοι μου. Θέλω να απολαύσω αυτή την στιγμή. Αυτό το μισάωρο στην εκκλησία έχει τεράστια σημασία, όλα τα άλλα είναι λεπτομέρειες. 

To νυφικό θα είναι του Στέλιου Κουδουνάρη, έχω επιλέξει από αυτά που μου πρότεινε, το σίγουρο όμως είναι ότι θα είναι λευκό. Ο γάμος θα είναι σε οικογενειακό και φιλικό κύκλο, γύρω στα 150 άτομα η λίστα των καλεσμένων.

Στην εκκλησία θα είναι σίγουρα ο πατέρας μου και ελπίζω ο γιος μου να μου κάνει τη τιμή να με συνοδεύσει.

Με τον Μπάμπη είμαστε 3.5 χρόνια μαζί και την ημέρα του γάμου μας, θα έχουμε κλείσει 4 χρόνια μαζί. Ήταν αυτό που έπρεπε να γίνει, δέσαμε από τη πρώτη στιγμή και δενόμαστε συνέχεια. Δεν μπορώ και δε θέλω να κάνω παιδιά αλλά θέλω να ζήσω αυτή τη μαγική στιγμή του μυστηρίου του γάμου με το σύντροφο μου. Είναι ο άνθρωπος που θέλω να σταθώ δίπλα του νυφούλα

Δείτε όλα όσα ακόμα ανέφερε για τα επαγγελματικά της σχέδια και τη φιλανθρωπική συναυλία με τους Παπιγιόν που ετοιμάζει

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελευθερία Ελευθερίου: Ντύθηκε νυφούλα και "παντρεύεται" τον σύντροφό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Το "όχι" του Δημήτρη Ταταράκη και η απόγνωση της τραγουδίστριας στο νέο...video clip της
07/12/2019 - 14:03

"Πρόβα νυφικού" για την...Κατερίνα Καινούργιου; Οι φήμες για γάμο και ο γαμπρός!

Ποιος είναι ο Φίλιππος Τσαγκρίδης-Παναγόπουλος και γιατί απήγαγαν τον παππού του;
27/11/2019 - 17:43

Η Ελένη Μενεγάκη αποκάλυψε τη λεπτομέρεια για το γάμο της που δεν ξέραμε

Ο έρωτας με τον Μάκη Παντζόπουλο και η ετεροχρονισμένη διάψευση στις φήμες
25/11/2019 - 11:04

Επέστρεφαν στο σπίτι από γάμο και τους έστησε καρτέρι ο θάνατος (ΦΩΤΟ)

Τραγωδία στη Λαμία - "Έσβησε" 37χρονος πατέρας δυο παιδιών
24/11/2019 - 08:53

Η συγκινητική πρόταση γάμου στην Ιωάννα Λαμπροπούλου και το...μονόπετρο(ΦΩΤΟ)

Γονάτισε ο σύντροφος της και της ανακοίνωση την...ημερομηνία του γάμου
15/11/2019 - 15:05

Ορέστης Τζιόβας: Χώρισε έναν χρόνο μετά το...γάμο - Όσα δήλωσε και ο λόγος

Ήταν Σεπτέμβριος του 2018 που ανέβηκαν τα σκαλιά του Δημαρχείου Αθηνών
15/11/2019 - 11:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χειροπέδες σε δύο νεαρούς για πλαστά χαρτονομίσματα

Στην οικία του ενός βρέθηκε ακόμη ένα παρόμοιο χαρτονόμισμα

Διαμαρτύρονται κάτοικοι της περιοχής Σταυροβουνίου για το ασφαλτικό εργοστάσιο

Ζητούν από τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας "να μην θυσιάσει την υγεία των παιδιών τους"

Καταγγελία για 34χρονη υπάλληλο για υπεξαίρεση 32 χιλιάδων ευρώ

Εκδόθηκε ένταλμα σύλληψης εναντίων της και καταζητείται από την Αστυνομία
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες

Σε κάθειρξη έξι ετών χωρίς αναστολή καταδικάστηκε ο Σώρρας

Κρίθηκε ένοχος στην κατηγορία της απόπειρας απάτης σε βάρος του δημοσίου
Διεθνή

Κηπουρός ανακάλυψε κλεμμένο πίνακα του Κλιμτ αξίας 60 εκατ. ευρώ

Είχε κλαπεί 23 χρόνια πριν και βρέθηκε κατά λάθος

Τουρκικό ΥΠΕΞ: Η ΕΕ εκπροσωπεί μαξιμαλιστικά επιχειρήματα Ε/κ - Ελλάδας

"Η ΕΕ δεν έχει αρμοδιότητα στον καθορισμό των περιοχών θαλάσσιας δικαιοδοσίας"

Τουρκική Εθν.: «Βρώμικο παιχνίδι» η αναγνώριση της γενοκτονίας των Αρμενίων

"Ως εθνοσυνέλευση, καταδικάζουμε έντονα και απορρίπτουμε την απόφαση της Γερουσίας"

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

Το σπάνιο κορίτσι που έχει 10% όραση και 110% ταλέντο στη μουσική & το τραγούδι!

«24 Ώρες» μαζί με τη Νικολέτα Λειβαδιώτη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 14/12/2019 - 15:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ