Ψυχαγωγία

Η Britney Spears επιτίθεται δημόσια στη μητέρα της

Η Britney Spears και η μητέρα της, Lynne, εχουν απομακρυνθεί ενετελώς, με την τραγουδίστρια να μην κάνει δεκτή τη συγγνώμη της και να τή βρίζει δημόσια στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με μια ανάρτηση που πλεόν δεν υπάρχει.

«Λυπάμαι πολύ για τον πόνο σου! Λυπάμαι χρόνια!» έγραψε η Lynne Spears στο instagram, και συνέχισε: «Britney, βαθιά μέσα σου ξέρεις πόσο πολύ σε αγαπώ και μού λείπεις! Ζητώ συγγνώμη για οτιδήποτε σε πλήγωσε!».

Η Britney Spears και η μητέρα της, Lynne, εχουν απομακρυνθεί ενετελώς, με την τραγουδίστρια να μην κάνει δεκτή τη συγγνώμη της και να τή βρίζει δημόσια στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με μια ανάρτηση που πλεόν δεν υπάρχει.

«Λυπάμαι πολύ για τον πόνο σου! Λυπάμαι χρόνια!» έγραψε η Lynne Spears στο instagram, και συνέχισε: «Britney, βαθιά μέσα σου ξέρεις πόσο πολύ σε αγαπώ και μού λείπεις! Ζητώ συγγνώμη για οτιδήποτε σε πλήγωσε!».

H pop star έφερε στο μυαλό της τα χρόνια των ιατρικών θεραπειών και της παραμονής της σε θάλαμο, και προχώρησε σε μια ειλικρινή ανάρτηση στην οποία διέγραψε για άλλη μια φορά.

«Για 13 χρόνια, έπρεπε να συναντώ γιατρούς κάθε εβδομάδα για να αναφέρω το παρελθόν μου που το έκανε χειρότερο… Όσο για όλη μου την οικογένεια, συμπεριλαμβανομένου του αδερφού μου, της αδερφής μου, των ξαδέρφων, των θειών, των θείων, ήταν μεθυσμένοι από τα γαϊδούρια τους», ανέφερε. Σε άλλο σημείο, η Britney Spears εξομολογήθηκε: «Ήξερα ότι ο μπαμπάς μου θα με έκλεινε κάπου αν δεν συνεργαζόμουν»

«Μαμά ζήτα τη συγγνώμη σου και πήγαινε να @@@ Εύχομαι να καείτε όλοι στην κόλαση!!!», είπε η τραγουδίστρια αναφερόμενη παράλληλα και στους ιατρούς που την επέβλεπαν

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ασταμάτητος ο πόλεμος της Britney Spears με τον πατέρα των παιδιών της

Η Britney Spears δεν έχει δει τους γιους της εδώ και έξι μήνες
05/09/2022 - 08:18

H μητέρα της Britney Spears ξεσπά: «Έχω δοκιμάσει τα πάντα»

Η Britney Spears τα είπε μόνη της σε ένα ηχητικό ντοκουμέντο που κατέβασε αλλά έγινε viral
31/08/2022 - 15:43

Britney Spears: Ανακοινώνει επίσημα την επιστροφή της στη μουσική!

H Britney Spears κάνει το comeback που όλοι περιμέναμε
13/08/2022 - 15:15

Britney Spears: Ο πρώην της δημοσίευσε βίντεο που τσακώνεται με τους γιους της

Για ποιο λόγο κοινοποιεί τα συγκεκριμένα βίντεο ο πρώην της, Kevin Federline;
11/08/2022 - 12:46

Britney Spears: Εκθειάζει διάσημο Έλληνα – ”Είναι ο φύλακάς μου''

Η Britney Spears στέλνει μήνυμα αγάπης στον διάσημο Έλληνα φίλο της
08/08/2022 - 13:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπουργικό: "Ναι" σε παρένθετη μητρότητα και για μονήρεις γυναίκες

Tι περιλαμβάνει νομοσχέδιο που οδηγείται στη Βουλή των Αντιπροσώπων

Δίκη Al Jazeera: Ιανουάριο οι απαντήσεις των τριών, μη παραδοχή είπε ο Πιττάτζης

Επιμένει ο Κρις Τριανταφυλλίδης να γίνουν παραδεκτές προδικαστικές ενστάσεις που κατάθεσε
Ελλάδα

Κιβωτός του κόσμου: Στο «μικροσκόπιο» στενός συνεργάτης του πατέρα Αντώνιου

Πρόκειται για 35χρονο τον οποίον «δείχνουν» μέσα από τις καταθέσεις τους αρκετά παιδιά

Σεισμός στην Εύβοια: Μυστήριο με τον «χορό» των Ρίχτερ από το άγνωστο ρήγμα

Αδιευκρίνιστο αν τα 5R της Τρίτης ήταν ο κύριος σεισμός ή αν πρόκειται για σμηνοσειρά

Σεισμός 4,9 Ρίχτερ στην Εύβοια, ταρακουνήθηκε και η Αττική

Σημειώνεται ότι το πρωί της Τρίτης (29/11) το άγνωστο αυτό ρήγμα έδωσε σεισμούς 4,8 Ρίχτερ
Διεθνή

Κατάσχεση ρωσικών περιουσιακών στοιχείων προτείνει η Κομισιόν

Πώς θα χρησιμοποιήσει η ΕΕ τα ρωσικά περιουσιακά στοιχεία αν κατασχεθούν

Πέθανε ο πρώην πρόεδρος της Κίνας Jiang Zemin σε ηλικία 96 ετών

Την είδηση μετέδωσαν τα κρατικά μέσα ενημέρωσης της χώρας

ΗΠΑ: Ένοχοι για την εισβολή στο Καπιτώλιο μέλη της ακροδεξιάς πολιτοφυλακής

Οι πρώτοι που καταδικάστηκαν για «στάση», μια κατηγορία που σπάνια απαγγέλλεται

tv news

Η Αντιγόνη παραδέχεται στην Μαρίνα ότι ο Σωκράτης είναι ο πατέρας Αγγελικής...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις
Alpha TV Κύπρου

Ο Βαγγέλης επιτίθεται στον Αστέρη και του ζητά να μείνει μακριά από την Αργυρώ..

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις των νέων συγκλονιστικών επεισοδίων!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 30/11/2022 - 13:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ