Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους πήγε για ρεπορτάζ στην...λαϊκή και της είπαν και τον καφέ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους και ο Χάρης Παπαθεοχάρους βρέθηκαν σήμερα το πρωί στην λαϊκή αγορά της Λευκωσίας και μεταξύ γκάλοπ και νέων γνωριμιών, τραγούδησαν, αντάλλαξαν απόψεις αλλά έμαθαν και τα μελλούμενα από τον "καφέ".

Φυσικά δεν έλειψαν τα πειράγματα για τον Γιώργο Εφραίμ από τους ανθρώπους στη αγορά αλλά και τα παράπονα, ότι δεν της ετοιμάζει το πρωί τον καφέ.

Δείτε την "εισβολή" της Χριστιάνας στην λαϊκή και όλα τα παραλειπόμενα. 

Επόμενο άρθρο

Χριστοφή: "Πληρωνόμουν λιγότερα γιατί δεν ήξερα να εκπροσωπήσω τον εαυτό μου..."

Οι οικονομικές διαπραγματεύσεις και η...συμφωνία με τους γονείς της για να γίνει ηθοποιός
29/01/2020 - 16:48

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους: Tι δώρο της έκανε ο...Εφραίμ για τη μέρα των ερωτευμένων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η όμορφη έκπληξη που της επιφύλαξε και όλα όσα αποκάλυψε η ίδια για τη πράξη αγάπης
15/02/2020 - 12:28

Αριστοτέλους - Εφραίμ: Πώς θα περάσουν το βράδυ των ερωτευμένων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ζευγάρι γιορτάζει και η παρουσιάστρια αποκάλυψε τα σχέδια που έχουν για απόψε το βράδυ
14/02/2020 - 16:15

Ο τσακωμός Αριστοτέλους - Εφραίμ που...προηγήθηκε αυτής της φωτογραφίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η επικοινωνιολόγος "διαβάζει" το ζευγάρι και αποκαλύπτει την αμηχανία της παρουσιάστριας
10/02/2020 - 17:22

Αυτός είναι ο ομορφότερος άντρας του πλανήτη,σύμφωνα με την Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Και δεν είναι ο Γιώργος Εφραίμ - Πού κατατάσσει τον σύζυγό της;
07/02/2020 - 16:58

Xριστιάνα Αριστοτέλους: Χορεύει αλά...Shakira με κορμάκι και τακούνια (ΒΙΝΤΕΟ)

H εκρηκτική εμφάνιση της παρουσιάστριας σε ρυθμούς salsa δίπλα σε...επαγγελματίες χορευτές
05/02/2020 - 16:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επιτροπή Οικονομικών: Προτάσεις νόμου για αορίστου χρόνου και εκτάκτων υπαλλήλων

Διάλογος για εξεύρεση λύσεων αφού η Νομική Υπηρεσία τις βρήκε αντισυνταγματικές

Στο κελί πατέρας και γιος για τον θάνατο του 18χρονου Σαββάκη στην Αγία Νάπα

Το Δικαστήριο Αμμοχώστου ανακοίνωσε τις ποινές στους δύο διαχειριστές της μοιραίας πισίνας

Μισές από τις 50 κοινότητες αντιδρούν στις συνενώσεις με τους Δήμους

Ο Πρόεδρος της Ένωσης Κοινοτήτων συναντήθηκε σήμερα με τον ΠτΔ στο Προεδρικό Μέγαρο
Ελλάδα

Υπ. Υγείας Ελλάδος: «Η Ελλάδα είναι θωρακισμένη»

Οι δηλώσεις του Βασίλη Κικίλια μετά την σύσκεψη στο Μαξίμου για τον κορωνοϊό

Σύσκεψη Μητσοτάκη-Κικίλια στο Μαξίμου για τον κορωνοϊό

Σε συναγερμό οι Αρχές στην Ελλάδα λόγω των θανάτων στη γείτονα χώρα

«Ήμουν σοκαρισμένος και για αυτό έφυγα» είπε ο οδηγός της Corvette

Παρουσιάστηκε αυτοβούλως στην Τροχαία μια μέρα αφότου παρέσυρε 25χρονο μοτοσικλετιστή
Διεθνή

Σε κινητοποίηση η Ευρωπαϊκή Ένωση λόγω κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Επιτροπή ανακοίνωσε πακέτο χρηματοδοτικής βοήθειας ύψους 232 εκ. ευρώ

Τέταρτος νεκρός στην Ιταλία από τον θανατηφόρο κορωνοϊό

Αυξάνονται τα θύματα του «Covid-19» στη χώρα - Λαμβάνονται έκτακτα μέτρα

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 24/02/2020 - 17:30DEAL