Ψυχαγωγία

Η Αριστοτέλους έκανε το τεστ για τον... κορωνοϊό - Όλα όσα αποκάλυψε!

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους, μίλησε στον δημοσιογράφο Γιάννη Χατζηγεωργίου για το περιοδικό DownTown και μεταξύ άλλων αποκάλυψε ότι έχει κάνει τεστ για τον κορωνοϊό και μάλιστα δυο φορές.

Η δημοφιλής παρουσιάστρια αναφέρθηκε στους φόβους που είχε αλλά και για την... αναμονή μέχρι τα αποτελέσματα. Συγκεκριμένα δήλωσε:

"Φυσικά και έκανα το τεστ για τον κορωνοϊό. Δυο φορές, μάλιστα. Ήταν αρνητικό και τις δύο...

Ένιωσα μια μικρή αδιαθεσία κάποια στιγμή. Έρχομαι καθημερινά, όπως καταλαβαίνεις, σε επαφή-με αποστάσεις βέβαια- με κόσμο από τη δουλειά, με συναδέλφους, με τα μέλη της οικογένειας μου. Αλλά, η ανησυχία μου δεν ήταν μόνο για μένα, ήταν και για τους άλλους. Ξέρεις τι ευθύνη είναι αυτό; Την πρώτη φορά που έκανα το τεστ, οδηγούσα και σκεφτόμουν: "Αν έχω κολλήσει; Αν έχω κολλήσει τα μωρά;".

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Τσουνάμι" ακυρώσεων στα ξενοδοχεία υπό τον φόβο νέου lockdown (ΒΙΝΤΕΟ)

Δραματική η κατάσταση της τουριστικής βιομηχανίας μετά την αύξηση κρουσμάτων κορωνοϊού
03/08/2020 - 18:07

Πέντε νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Κύπρο

Μεταξύ αυτών, ένα αφορά επαφή κρούσματος στη Λεμεσό και δυο είναι εισαγόμενα
03/08/2020 - 17:58

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"
03/08/2020 - 17:09

"Έχουμε καταντήσει πίθηκοι σε αυτή τη χώρα και αντιγράφουμε τα πάντα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δριμύ κατηγορώ από τον Πρόεδρο των Κέντρων Αναψυχής για τα πρόστιμα και τα μέτρα
03/08/2020 - 16:43

Υπουργείο Υγείας: Η υποβάθμιση της Ελλάδας δεν έγινε ελαφρά τη καρδιά

Τι απαντά σε όσους λένε ότι η Κύπρος αντιγράφει την Ελλάδα στα μέτρα αντιμετώπισης του ιού
03/08/2020 - 16:17

Συναγερμός στην Εθνική Φρουρά μετά τον εντοπισμό θετικού κρούσματος

Ο στρατιώτης που υπηρετεί σε φυλάκιο της Λευκωσίας βρέθηκε θετικός στον ιό
03/08/2020 - 15:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έχασε τη ζωή του στο μεροκάματο ο 58χρονος Χριστάκης Ασιήκκης

Νέο θανατηφόρο εργατικό σε αποθήκες εταιρείας στην επαρχία Λάρνακας

Πέντε νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Κύπρο

Μεταξύ αυτών, ένα αφορά επαφή κρούσματος στη Λεμεσό και δυο είναι εισαγόμενα

Θανατηφόρο εργατικό στην Αραδίππου: 58χρονος έπεσε από ύψος τεσσάρων μέτρων

Βρισκόταν σε κλόβο ανυχωτικού μηχανήματος για παραλαβή εμπορευμάτων από ράφια της αποθήκης
Ελλάδα

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"

Σε επιφυλακή το Μαξίμου λόγω της ραγδαίας αύξησης κρουσμάτων

Ανοιχτό το ενδεχόμενο για νέα μέτρα - Νέα τηλεδιάσκεψη υπό τον Έλληνα Πρωθυπουργό
Διεθνή

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"

ΠΟΥ: Η χρήση μάσκας να γίνει σύμβολο αλληλεγγύης σε ολόκληρο τον κόσμο

Προειδοποιεί ότι πιθανόν να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για την COVID-19

Με έκπτωση 50% απολαμβάνουν τα γεύματά τους σε χώρους εστίασης οι Βρετανοί

«Φάτε έξω για να βοηθήσετε», λέει η Βρετανική Κυβέρνηση στους πολίτες

tv news

Η Άννα καταλαβαίνει πως θα χρειαστεί χρόνος να επιστρέψει σε μια κανονικότητα...

Δείτε το τελευταίο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 03/08/2020 - 18:45DEAL