Ψυχαγωγία

Χριστίνα Μπόμπα: Έγινε μια εντυπωσιακή... κοκκινομάλλα εν μέσω καραντίνας(ΦΩΤΟ)

Με παιχνιδιάρικη διάθεση ξύπνησε σήμερα η Χριστίνα Μπόμπα και είπε εν μέσω καραντίνας( και ενώ εδώ και λίγες ημέρες είναι αρνητική στο τεστ για κορωνοϊό), να...ταράξει τα νερά.

Η ίδια ανέβασε μια φωτογραφία στα social media ου δείχνει μια εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνισή της. Η μελαχρινή καλλονή γίνεται...κοκκινομάλλα με κοντό καρέ μαλλί.

Δείτε την αλλαγή

Η παρουσιάστρια και influencer δέχθηκε δεκάδες σχόλια για την παρέμβαση εν μέσω αυτοπεριορισμού, όμως εξήγησε ότι ήταν ένα καλό photoshop και ήταν Πρωταπριλιάτικο αστείο, γεγονός που δεν άρεσε και τόσο στους ακόλουθους της που ανησύχησαν για την κατάσταση της υγείας της και την τυχόν επαφή με άτομο εκτός της καραντίνας της ενώ άλλοι θεώρησαν το αστείο επιτυχημένο και την αλλαγή πολύ σέξι και ταιριαστή στο πρόσωπό της.

Επόμενο άρθρο

22 Κύπριοι καλλιτέχνες ενώνουν τις φωνές τους μέσα από την...καραντίνα

200 λέξεις ήταν αρκετές για να γραφτεί..."Το τραγούδι μας"
01/04/2020 - 21:36

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ανατρεπτική αλλαγή στην εμφάνιση του Ιωαννίδη που δεν περίμενε κανείς (ΦΩΤΟ)

To ιδιαίτερο hairstyle που υιοθέτησε μετά την καραντίνα και οι πρώτες φωτογραφίες
01/06/2020 - 11:44

Ολική αλλαγή για την Ιωαννίδου! Με αυστηρό καρέ και ανανεωμένη εμφάνιση (ΦΩΤΟ)

Επισκέφθηκε το κομμωτήριο και έφυγε από εκεί εντελώς διαφορετική
28/05/2020 - 13:03

H Λεβάντε ζήτησε αλλαγή έδρας στην επανέναρξη της La Liga

Τα πολλά κρούσματα που υπήρχαν στην περιοχή της Βαλένθια ανάγκασαν αυτή την επιλογή
28/05/2020 - 09:44

Αγνώριστη η Δανάη Μπάρκα! Έγινε κατάξανθη και με αυστηρό...καρέ (ΦΩΤΟ)

Έκανε μία τολμηρή αλλαγή στην εμφάνισή της που ομολογουμένως της πάει πολύ
26/05/2020 - 13:08

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

"Τέρμα" τα ξανθά μαλλιά για την Νάργες - Έγινε μελαχρινή και εντυπωσίασε (ΦΩΤΟ)

Η ολική μεταμόρφωση και το αποτέλεσμα μετά από 2 μήνες που έχει να τα περιποιηθεί
23/05/2020 - 11:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ισχυρή έκρηξη στην Πλατεία Ηρώων, στην «καρδιά» της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Πληροφορίες θέλουν κουκουλοφόρο να θεάθηκε στην περιοχή

Άνω κάτω οι συγκοινωνίες: Φωνάζουν για μεθόδευση οι εταιρείες λεωφορείων (VID)

Προειδοποιούν πως θα προχωρήσουν σε περαιτέρω μέτρα

Ζωή σε παρακολούθηση: Η εμπειρία ενός κρατούμενου με ηλεκτρονικό βραχιόλι (VID)

Η τοποθέτηση, οι όροι του μέτρου που οδήγησε και σε αποσυμφόρηση των φυλακών
Ελλάδα

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή
Διεθνή

10η μέρα οργής στις ΗΠΑ: Ο Τραμπ πρότεινε σε κυβερνήτες να καλέσουν Εθνοφρουρά

Μαίνονται οι αντιδράσεις για τη δολοφονία του Αφροαμερικανού Τζορτζ Φλόιντ

Υπόθεση Μαντλίν: Και τρίτη εξαφάνιση παιδιού εξετάζουν οι Αρχές

Η Αστυνομία ερευνά τη σύνδεση του υπόπτου με την εξαφάνιση ενός 6χρονου το 1996

tv news

O Μητροπολίτης Μόρφου Νεόφυτος σε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη...

Σχολιάζει τις κατηγορίες για ρητορική μίσους, αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 06/06/2020 - 02:30Γ4