Ψυχαγωγία

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Χόρεψε σε ρυθμούς macarena ζωντανά στην εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε άκρως Καρναβαλικές διαθέσεις το "Με αγάπη Χριστιάνα".

Λίγο μετά τη σημερινή έναρξη της εκπομπής, η Χριστιάνα Αριστοτέλους και οι συνεργάτες της, ξεκίνησαν να χορεύουν σε ρυθμούς Καρναβαλιού, ενόψει και της αποκριάτικης παρέλασης που πλησιάζει.

Με "δασκάλα" την Δήμητρα Σιβρή που ήξερε περισσότερο απ' όλους τα βήματα, η αγαπημένη παρέα, ξεσάλωσε υπό τη μουσική του γνωστού τραγουδιού "macarena".

Λικνίζοντας τα σώματά τους, με κέφι και ανεβασμένη διάθεση κατάφεραν να "φέρουν" το Ρίο Ντε Τζανέιρο στο στούντιο του Alpha Κύπρου.

Δείτε το απόσπασμα στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Χάρι - Μεγκαν: Η νέα οικονομική απόφαση των Καναδών που...πλήττει το ζεύγος

Η επίσημη ανακοίνωση της κυβέρνησης και όλες οι λεπτομέρειες
28/02/2020 - 14:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Ο Γιώργος έτρεμε σαν το ψάρι μέχρι να μου κάνει πρόταση γάμου..."

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους μιλάει πρώτη φορά για την πρόταση γάμου
05/04/2020 - 10:34

"Όταν μας είπε ο γιατρός ότι δεν ακουγόταν καρδιά, ο Γιώργος σοκαρίστηκε και..."

"Δώσαμε χρόνο να κλάψουμε..." - Οι δύσκολες στιγμές της αποβολής και όσα αποκάλυψε
04/04/2020 - 18:11

X. Αριστοτέλους: To απίστευτο περιστατικό με την...κόρη της και το φίδι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη περιπέτεια που είχαν την πρωταπριλιά
02/04/2020 - 16:31

Χριστιάνα Αριστοτέλους: "Θα κάνουμε τα πρώτα γενέθλια του γιου μου σε καραντίνα"

Πώς βιώνει το καθεστώς απομόνωσης μαζί με δυο μικρά παιδιά;
02/04/2020 - 11:08

H Xριστιάνα Αριστοτέλους περιγράφει τα πρώτα βήματα του...Εφραίμ Junior (BINTEO)

Τα γλυκά λόγια που μοιράστηκε, η κατάσταση που την στεναχωρεί και το παράπονο
31/03/2020 - 07:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε πλήρη λειτουργία επανήλθε το American Medical Center

Έχουν γίνει όλες οι προβλεπόμενες ενέργειες σύμφωνα με τις υποδείξεις του Υπουργείου

Λευκωσία και Τελ Αβίβ ενώνουν δυνάμεις για τη μάχη κατά του κορωνοϊού

Πέντε τόνοι χλωροκίνης από την Ινδία για ασθενείς σε Κύπρο και Ισραήλ

Μαζεύτηκαν να παίξουν ποδόσφαιρο παρά τα μέτρα

Πέντε πρόσωπα αναμένεται να προσαχθούν ενώπιον της δικαιοσύνης
Ελλάδα

Στους 79 οι νεκροί από κορωνοϊό στην Ελλάδα

Τα συνολικά κρούσματα ανέρχονται πλέον στα 1755

Ανακοινώθηκαν 62 νέα κρούσματα κορωνοϊού και 5 ακόμη θάνατοι στην Ελλάδα

Ο συνολικός αριθμός των επιβεβαιωμένων κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.735

Παρατείνεται μέχρι τις 27 Απριλίου η απαγόρευση κυκλοφορίας στην Ελλάδα

Καθ'όλη τη διάρκεια ισχύος των μέτρων δεν θα γίνονται αλλαγές στους τόπους κατοικίας
Διεθνή

Τραμπ: «Κινεζο-κεντρικός» ο ΠΟΥ και «πραγματικά τα έκανε μαντάρα»

Τον κατηγορεί ότι εκδίδει κακές συστάσεις κατά τη διάρκεια της πανδημίας

Νέο θλιβερό ρεκόρ με 731 νεκρούς σε ένα 24ωρο στη Νέα Υόρκη

Σε 5.489 ανέρχεται ο συνολικός αριθμός των θανάτων λόγω κορωνοϊού

Νέο αρνητικό ρεκόρ για το Ηνωμένο Βασίλειο με 854 νέους θανάτους

Οι νεκροί από τον Covid-19 ξεπερνούν πλέον τους 6.000

tv news

H Ρενάτα αποκαλύπτει στο σπίτι του Μάρκου φωτογραφία της Σύλβιας & του Δαμιανού

Δείτε κάθε Σάββατο και Κυριακή στα νέα διπλά επεισόδια της σειράς "Έλα στη Θέση μου"
Alpha TV Κύπρου

Μια δραματική εξέλιξη κλιμακώνει το διαζύγιο Αντιγόνης και Λύσανδρου...

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της καθημερινής σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα