Ψυχαγωγία

Χαριτίνη Ηλιάδου: Απαντά πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον Ερμογένη Σκιτίνη

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Χαριτίνη Ηλιάδου. Η Χαριτίνη μίλησε μεταξύ άλλων για τη συμμετοχή της στη σειρά «8 Λέξεις» που προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου και πως προέκυψε η συνεργασία με τον Ανδρέα Γεωργίου, την εμπειρία της στην παρουσίαση αλλά και τις φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον Ερμογένη Σκιτίνη. Η ίδια δήλωσε:

Ήμουν μια ωραία μέρα στο σπίτι μιας φίλης και μου έστειλε μήνυμα ο Ανδρέας Γεωργίου στο Instagram και μου είπε να κάναμε ένα ραντεβού γιατί ήθελε να μου προτείνει κάτι και μου πρότεινε αυτό που κάνουμε τώρα. Ήρθα στην Κύπρο πριν από επτά χρόνια για σπουδές.

Υπάρχουν πολλά σενάρια για τον ρόλο μου. Κάθε φορά που μαθαίνω κάτι νέο για τον ρόλο μου με ενθουσιάζει. Με ενθουσιάζει πολύ ο ρόλος μου γιατί είναι κάτι που δεν περιμέναμε. Με ρωτούσαν όλοι αν υπάρχει ο ρόλος μου ή αν είμαι φάντασμα.  

Ήτανε μια πολύ όμορφη εμπειρία η παρουσίαση της εκπομπής. Γνώρισα υπέροχους ανθρώπους. Η συνεργασία μας ήταν άψογη θα το ξαναέκανα αλλά ήταν κάτι που το έζησαν πολύ ευχάριστα. Μου άφησε τα καλύτερα συναισθήματα  ούτε πικρίες για τ κόψιμο της εκπομπής και σίγουρα μπήκα πολύ συνειδητά.

Είμαι συνεχώς καλοπροαίρετη, προσπαθώ να είμαι δημιουργική.

Υπάρχει φιλική  σχέση με τον Ερμογένη. Δεν τον ήξερα πριν και προέκυψε η συνεργασία μας στο βίντεο κλιπ του. Είναι ένα πάρα πολύ καλό παιδί. Έχουμε πολλούς κοινούς φίλους και κάνουμε πολύ ωραία παρέα. 

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη στο «Με αγάπη Χριστιάνα»

Επόμενο άρθρο

Μιχάλης Χρίστου: "Δουλεύω σε καφετέρια για να επιβιώνω καλύτερα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο νεαρός ηθοποιός για τη νέα του δουλειά στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/09/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

«Αστέρια στην Άμμο»: Η συγγραφέας έρχεται στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα»!

Την Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου, η Χριστιάνα Αριστοτέλους υποδέχεται τη Ρένα Ρώσση-Ζαΐρη
10/09/2019 - 16:37

«8 ΛΕΞΕΙΣ»: 4 + 1 σκηνές που σημάδεψαν την πρεμιέρα!

Το «φάντασμα», το βίντεο που καίει, το αμαρτωλό τρίγωνο και... η απόπειρα φόνου
09/09/2019 - 16:44

10 λόγοι που "κολλήσαμε" με τη νέα σειρά του Alpha "8 λέξεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα τηλεοπτική συνήθεια έχει "στέγη" και είναι στον...Alpha Κύπρου
09/09/2019 - 11:28

H καυτή ερωτική σκηνή του Ανδρέα Γεωργίου με την γυναίκα του αδερφού του(ΒΙΝΤΕΟ)

Η σειρά "8 λέξεις" ξεκίνησε και εντυπωσίασε το τηλεοπτικό κοινό
09/09/2019 - 00:20

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πότε μπορείς να αλλάξεις τον προσωπικό σου γιατρό στο ΓεΣΥ

Ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας ενημερώνει τους δικαιούχους για τη διαδικασία

Πήγαμε απογευματινή βόλτα στη Λευκωσία με άτομο σε αναπηρικό καροτσάκι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ολόκληρος αγώνας μετ΄ εμποδίων με κίνδυνο της σωματική ακεραιότητα των ατόμων με ΑμεΑ

Μήπως έχετε δει τον άντρα που καταζητείται για διάρρηξη και κλοπή; (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Το τετ - α- τετ Τραμπ με Ζούκερμπεργκ στο Λευκό Οίκο

Στο επίκεντρο της συνάντησης οι μελλοντικοί ρυθμιστικοί κανόνες του διαδικτύου

Την πολιτική της για το κλίμα παρουσιάζει η γερμανική Κυβέρνηση

Εκτιμάται ότι θα επενδυθούν περί τα 40 δισεκατομμύρια ευρώ τα επόμενα τέσσερα χρόνια

ΗΠΑ: 530 ασθενείς και 7 νεκροί στις ΗΠΑ από το άτμισμα

Πάνω από το 50% των ασθενών είναι ηλικίας μικρότερης των 25 ετών

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 13:15ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ