Ψυχαγωγία

Χαριτίνη Ηλιάδου: Απαντά πρώτη φορά αν είναι σε σχέση με τον Ερμογένη Σκιτίνη

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Χαριτίνη Ηλιάδου. Η Χαριτίνη μίλησε μεταξύ άλλων για τη συμμετοχή της στη σειρά «8 Λέξεις» που προβάλλεται από τον Alpha Κύπρου και πως προέκυψε η συνεργασία με τον Ανδρέα Γεωργίου, την εμπειρία της στην παρουσίαση αλλά και τις φήμες που την θέλουν ζευγάρι με τον Ερμογένη Σκιτίνη. Η ίδια δήλωσε:

Ήμουν μια ωραία μέρα στο σπίτι μιας φίλης και μου έστειλε μήνυμα ο Ανδρέας Γεωργίου στο Instagram και μου είπε να κάναμε ένα ραντεβού γιατί ήθελε να μου προτείνει κάτι και μου πρότεινε αυτό που κάνουμε τώρα. Ήρθα στην Κύπρο πριν από επτά χρόνια για σπουδές.

Υπάρχουν πολλά σενάρια για τον ρόλο μου. Κάθε φορά που μαθαίνω κάτι νέο για τον ρόλο μου με ενθουσιάζει. Με ενθουσιάζει πολύ ο ρόλος μου γιατί είναι κάτι που δεν περιμέναμε. Με ρωτούσαν όλοι αν υπάρχει ο ρόλος μου ή αν είμαι φάντασμα.  

Ήτανε μια πολύ όμορφη εμπειρία η παρουσίαση της εκπομπής. Γνώρισα υπέροχους ανθρώπους. Η συνεργασία μας ήταν άψογη θα το ξαναέκανα αλλά ήταν κάτι που το έζησαν πολύ ευχάριστα. Μου άφησε τα καλύτερα συναισθήματα  ούτε πικρίες για τ κόψιμο της εκπομπής και σίγουρα μπήκα πολύ συνειδητά.

Είμαι συνεχώς καλοπροαίρετη, προσπαθώ να είμαι δημιουργική.

Υπάρχει φιλική  σχέση με τον Ερμογένη. Δεν τον ήξερα πριν και προέκυψε η συνεργασία μας στο βίντεο κλιπ του. Είναι ένα πάρα πολύ καλό παιδί. Έχουμε πολλούς κοινούς φίλους και κάνουμε πολύ ωραία παρέα. 

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη στο «Με αγάπη Χριστιάνα»

Επόμενο άρθρο

Μιχάλης Χρίστου: "Δουλεύω σε καφετέρια για να επιβιώνω καλύτερα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε ο νεαρός ηθοποιός για τη νέα του δουλειά στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/09/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βίκυ Σταυροπούλου: "Ναι, θα έκανα το σίκουελ του Είσαι το ταίρι μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη της τηλεοπτική συνέντευξη στην Κύπρο και το μήνυμα στους Κύπριους
24/02/2020 - 22:18

Σκιτίνης: Μιλάει για το τραγούδι και αποκαλύπτει πως θέλει τη γυναίκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη καριέρα, τη καινούργια επιτυχία που κυκλοφόρησε και τη προσωπική ζωή
21/02/2020 - 18:08

Χ. Αριστοτέλους: Γυμνάστηκε κάνοντας "Kangoo Jump" ζωντανά στην εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακολούθησε τον τρόπο εκγύμνασης της Ηλιάνας Παπαγεωργίου και ιδού το στιγμιότυπο
21/02/2020 - 15:42

Άντρη Καραντώνη: Ως άλλη Μarilyn Monroe τραγουδάει στον...Πρόεδρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Με διαμάντια και γούνα τραγουδάει το θρυλικό κομμάτι "Happy Birthday Mr. President"
20/02/2020 - 10:08

Ονούφριος Σωκράτους: "Είχα δεχθεί ηλικιακό ρατσισμό από συνάδελφο" (BINTEO)

Όσα αποκάλυψε για την αυστηρή κριτική που δέχτηκε στην αρχή της καριέρας του
19/02/2020 - 17:45

Πώς ευχήθηκαν οι επώνυμοι στο...έτερον ήμισυ για την ημέρα των ερωτευμένων;

Τα ρομαντικά στιγμιότυπα και τα...λόγια αγάπης που μοιράστηκαν δημοσίως
14/02/2020 - 16:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Το ύποπτο κρούσμα από το Ιράν στα κατεχόμενα είναι αρνητικό για το νέο ιό"

Λήξη συναγερμού ανακοίνωσε ο Ε/κ Επικεφαλής της Δικοινοτικής Επιτροπής για την Υγεία

Tην βρήκαν ξημερώματα να περιφέρεται στους δρόμους και σε κατάσταση σύγχυσης

Αίσιο τέλός στην υπόθεση εξαφάνισης 63χρονης Αγγλίδας από το σπίτι της στην Πάφο

Αρνητικές στον κορωνοϊό αλλά θα παραμείνουν στην απομόνωση οι τρείς γυναίκες

Σε πλήρη επαγρύπνηση Υπουργείο Υγείας και αρμόδιες υπηρεσίες για την επιδημία
Ελλάδα

Δεκάδες εξετάστηκαν σε λίγες ώρες για κορωνοϊό στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

«Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας» λέει ο Βασίλης Κικίλιας

Κλιμακώνεται η ένταση σε Χίο και Μυτιλήνη με συλλήψεις και τραυματισμούς (VID)

Πολίτες εισέβαλαν σε ξενοδοχείο που διέμεναν δυνάμεις των ΜΑΤ

Σε καραντίνα η 38χρονη ασθενής του κορωνοϊού και σε απομόνωση οι συγγενείς της

Εξετάζονται ακόμη τέσσερα ύποπτα περιστατικά - Σύσκεψη το απόγευμα στη Θεσσαλονίκη
Διεθνή

Μακελειό με έξι νεκρούς σε ζυθοποιία στο Μιλγουόκι

Υπάλληλος που μόλις είχε απολυθεί άνοιξε πυρ

Ουσία που ανακαλύφθηκε στη Βιέννη φέρεται να καταπολεμά τον κορωνοϊό

Το γενετικό υλικό του νέου ιού ταυτίζεται σε ποσοστό 80% με εκείνο του παθογόνου SARS

Ο Covid-19 σε αριθμούς: Τα θύματα, τα κρούσματα και πόσοι έχουν αναρρώσει

Το παγκόσμιο σε επιφυλακή λόγω αύξησης των κρουσμάτων

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 27/02/2020 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ