Ψυχαγωγία

Χαμός στο σπίτι της Ελένης Μενεγάκη! Τι έγινε και αναστατώθηκαν τα παιδιά της;

Η Ελένη Μενεγάκη το μεσημέρι της Παρασκευής μέσα από την εκπομπή της μοιράστηκε με τους τηλεθεατές και τους συνεργάτες της τη χθεσινή “αγωνία” των παιδιών στην κακοκαιρία που έπληξε την Ελλάδα.

Συγκεκριμένα, η παρουσιάστρια αποκάλυψε πως με το που γύρισε χθες σπίτι της, όλοι έσπευσαν αμέσως να της πουν πως λόγω κακοκαιρίας δε λειτουργεί το wi-fi.

Μικρογραφία

Ακόμη, η Ελένη Μενεγάκη ανέφερε πως τα παιδιά της στην αρχή της παρουσίασαν ως πρόβλημα το ότι δε θα μπορούν να συμμετάσχουν σήμερα στην τηλεκπαίδευση και θα χάσουν το μάθημα.

Όπως ανέφερε:

“Να ρωτήσω κάτι που δε το ξέρω γιατί τα παιδιά μου δεν πάνε στα ίδια σχολεία με τα παιδιά σας, κάνανε σήμερα μάθημα μέσω wi-fi; Τα δικά μου κάνανε. Το λέω γιατί πήγα χθες σπίτι και με πιάσανε όλοι. Το πρώτο πράγμα που μου είπαν είναι ότι δεν έχουμε wi-fi. Ε, καλά λέω και εγώ τι έγινε, “πως αύριο θα πρέπει να κάνουμε μάθημα από το internet” μου λένε. Εντάξει λέω ρε παιδιά, μέχρι αύριο θα δούμε. Όχι μου λένε, δε λειτουργεί τίποτα. Αφού όλα λειτουργούν στο σπίτι λέω και εγώ αλλά μου είπαν ότι δε λειτουργεί τίποτα με wi-fi, δε μιλάμε με τους φίλους μας, δεν παίζει το netflix… Είπα και εγώ τέτοια αγωνία για το wi-fi και το μάθημα…”

Επόμενο άρθρο

Ο Κύπρος Χαριλάου αποκάλυψε on air πότε ανεβαίνει τα σκαλιά της εκκλησίας (VID)

Πότε “έκλεισε” τον γάμο με την αγαπημένη του;
15/10/2021 - 15:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Συγκινεί η Ευριδίκη – Αποκάλυψε το σοβαρό πρόβλημα υγείας με την… ακοή της

Αναβάλλει όλες τις εμφανίσεις της, σε Ελλάδα και Κύπρο!
03/12/2021 - 15:25

Λυγίζει on camera και αποκαλύπτει ο Μπάλντουιν: "Δεν πάτησα ποτέ τη σκανδάλη..."

Στην πρώτη του συνέντευξη μετά το θάνατο της συνεργάτιδάς του
03/12/2021 - 11:32

Αποκαλύπτει η Ελένη Φιλίνη: “Έχασα δουλειές επειδή δεν ενέδωσα…”

Όλα όσα αποκάλυψε σε πρόσφατη συνέντευξή της - Τα επαγγελματικά και η προσωπική της ζωή
03/12/2021 - 09:36

Oι πρωταγωνιστές του "Σασμού" κάνουν... spoilers - Έρχεται δεύτερη ευκαιρία

Με ενδιαφέρον τα προσεχή επεισόδια της σειράς
02/12/2021 - 17:09

Ψάχνουν σε κλειστά κυκλώματα τους δράστες των βομβιστικών επιθέσεων σε Δημοτικό

Εκτός ελέγχου η κατάσταση με τις αντιδράσεις στα σχολεία λόγω των μέτρων
02/12/2021 - 14:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

54χρονος ξυλοφόρτωσε τη σύζυγο του...σε καυγά για την επίσκεψη του Πάπα

Απίστευτο και όμως κυπριακό - Ισχυρίστηκε στις Αρχές ότι έπεσε μόνη της στο πάτωμα

Αντιφάσεις από τον ύποπτο: «Δεν θυμούμαι, δεν τες σκότωσα, δεν ξέρω που είναι»

Γιατί οι έρευνες για εντοπισμό των δυο γυναικών επεκτείνονται στο Φράγμα του Κούρρη

Σε κινητοποίηση οι Αρχές για την εξαφάνιση 16χρονου στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Βοηθήστε τις Αρχές να τον εντοπίσουν - Τα στοιχεία που δίνει στη δημοσιότητα η Αστυνομία
Ελλάδα

Πάπας Φραγκίσκος: Στην Ελλάδα διευρύνθηκαν οι ορίζοντες της ανθρωπότητας

Ο Ποντίφικας σκόρπισε συγκίνηση χαρακτηρίζοντας την Ελλάδα λίκνο του πολιτισμού

14χρονη "έσβησε" από επιπλοκές του κορωνοϊού στην Ελλάδα

Το πρωί μεταφέρθηκε  στα Επείγοντα του νοσοκομείου με προκάρδιο άλγος

Ξεψύχησαν 88 ανθρώπινες ψυχές από κορωνοϊό στην Ελλάδα (ΠΙΝΑΚΑΣ)

Στα 5.197 ανέρχονται τα νέα κρούσματα κορωνοϊού στη χώρα
Διεθνή

Σοκ στη Γερμανία: Βρέθηκαν πτώματα παιδιών που έφεραν τραύματα από σφαίρες

Εντοπίστηκαν μαζί με πτώματα ενηλίκων σε σπίτι στο Βερολίνο

Χάος από την έκρηξη του ηφαιστείου στην Ινδονησία, τουλάχιστον 40 τραυματίες

Εικόνες με ανθρώπους που τρέχουν να σωθούν - Ένας άνθρωπος έχασε τη ζωή του

Αισιόδοξα νέα από τον ΠΟΥ: Κανένας νεκρός ως τώρα από τη μετάλλαξη Όμικρον

Προειδοποίησε ότι μπορεί να χρειαστούν εβδομάδες για να προσδιοριστεί

tv news

Mια τυχαία περιπολία φέρνει πιο κοντά την αποκάλυψη του δολοφόνου του Στεφανή..

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα της κρίσης φτάνει! Στάθης και Ιουλία μιλούν ανοιχτά σε Στέφανο και Μυρτάλη

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 04/12/2021 - 21:00JUST THE 2 OF US