Ψυχαγωγία

H Σίσσυ Χρηστίδου μιλαει πρώτη φορά για την... "αυτοσχέδια" δίαιτά της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Σίσσυ Χρηστίδου έχει χάσει αρκετά κιλά και έχει ανανεωθεί λίγο πριν το καλοκαίρι.

Η παρουσιάστρια "πιέστηκε" από τους followers της για να αποκαλύψει το μυστικό της, με την ίδια μέσα από ένα βίντεο στο YouTube, να αποκαλύπτει πρώτη φορά στοιχεία της δίαιτας που ακολουθεί και τον λόγο που ακόμα δεν αναλύει λεπτομέρειες.

Μια... αυτοσχέδια δίαιτα με αποτελέσματα. Η ίδια ανέφερε

«Ναι βρίσκομαι σε δίαιτα, έχει πάει αρκετά καλά το πράγμα. Καταρχάς βρίσκομαι ακόμα σε διαδικασία, οπότε δεν είμαι έτοιμη να σας μιλήσω γι’ αυτό. Δεν υπάρχει όμως κάποια μαγική συνταγή αν περιμένετε. Δεν έχω πάει σε κάποιον διαιτολόγο. Έχω μεγάλη εμπειρία από δίαιτες, οπότε έχω πάρει κάποια πράγματα και τα έχω αναμείξει. Έχω κάποιες δικές μου συνταγές και σε συνεργασία με τον παθολόγο μου κάναμε κάποια πράγματα», ανέφερε μεταξύ άλλων.

«Δεν μπορούσα να κάνω άλλη μία δίαιτα κρέας-σαλάτα, οπότε έκανα δικές μου συνταγές και με βοήθησε να έχω και υδατάνθρακες και γλυκά μέσα» συμπλήρωσε ακόμα.

Δείτε παραπάνω το σχετικό απόσπασμα στο 2.10

Επόμενο άρθρο

"Tik Tokers" της Κύπρου κάντε στην άκρη ήρθε η... Χριστιάνα Αρτεμίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Προκάλεσε χαμό με τα πρώτα της βίντεο στη νεανική πλατφόρμα
23/05/2020 - 15:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ιδού το τραγούδι που έγραψε ο Μαραντίνης για το χωρισμό από τη Xρηστίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για το διαζύγιο που ήταν η έμπνευση για το καινούργιο τραγούδι των Onirama
11/05/2020 - 14:45

Αποκάλυψη Μαραντίνη στην Αριστοτέλους:"Μου έχουν προτείνει να πάω Eurovision"

Το νέο του τραγούδι, ο χωρισμός του με την Σίσσυ και η εκπομπή στην τηλεόραση που συζητά
09/05/2020 - 13:05

Στο πλευρό της Χρηστίδου ο Μαραντίνης μετά τη περιπέτεια υγείας του γιου τους

Η συγκινητική ανάρτηση όλο νόημα και τα "μαθήματα" που πήρε από το γεγονός
21/04/2020 - 07:56

Συγκινεί η Σίσσυ Χρηστίδου: Εσπευσμένα με τα παιδιά της στο νοσοκομείο(ΦΩΤΟ)

Το μάθημα ζωής και όσα δήλωσε η γνωστή παρουσιάστρια
19/04/2020 - 12:46

Επική γκάφα από την Σίσσυ Χρηστίδου! Μπέρδεψε τον Ρέμο με τον...Αργυρό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακουγόταν το "Μαζί σου" και η παρουσιάστρια δεν ήξερε πως να δικαιολογηθεί
29/03/2020 - 11:00

H Σίσσυ Χρηστίδου φτιάχνει κέικ λεμόνι και μας δίνει τη συνταγή (ΒΙΝΤΕΟ)

Πάρε μολύβι και χαρτί και γράψε τη διαδικασία για το σνακ που μπορείς να τρως χωρίς τύψεις
25/03/2020 - 14:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κάποια ιδιωτικά νηπιαγωγεία σκέφτονται να μην ανοίξουν λόγω «μη βιωσιμότητας»

Τα προβλήματα που εντοπίζονται λίγες μέρες πριν την επαναλειτουργία των νηπιαγωγείων

Ιδού το Διάταγμα του Υπουργού Υγείας για την επαναλειτουργία των κολυμβητηρίων

Δημόσια και ιδιωτικά κολυμβητήρια επαναρχίζουν τη λειτουργία τους αύριο, 5 Ιουνίου

Στο πτητικό πρόγραμμα 20 περίπου εταιρειών η Κύπρος μέχρι στιγμής

Αρχίζουν κατά κύριο λόγο από τον Ιούλιο και μετά
Ελλάδα

Επιστολή Μητσοτάκη σε Μισέλ και Φον ντερ Λάιεν για τουρκική προκλητικότητα

Ο ΚΕ τόνισε ότι ενδεχόμενη κλιμάκωση θα αφορά την Ε.Ε. εν γένει και όχι μόνο την Ελλάδα

Τουρκικά ΜΜΕ: Ξανάρχισαν οι ροές μεταναστών προς τον Έβρο

Πληροφορίες κάνουν λόγο για συγκέντρωση χιλιάδων ατόμων - Σε συναγερμό ξανά η περιοχή

Μολότωφ και χημικά έξω απο την αμερικανική πρεσβεία στην Αθήνα (ΦΩΤΟ)

Πορεία και εκδήλωση διαμαρτυρίας για τον θάνατο του Τζορτζ Φλόιντ στις ΗΠΑ
Διεθνή

Γερμανός εισαγγελέας: Η Μαντλίν Μακάν είναι μάλλον νεκρή...

Ήταν 30 ετών ο ύποπτος παιδόφιλος που κρατείται σε φυλακές όταν εξαφανίστηκε το κοριτσάκι

Σεισμός 6,5 Ρίχτερ «ταρακούνησε» την Ινδονησία

Μέχρι στιγμής δεν έχουν υπάρξει αναφορές για τραυματίες

Το μυστηριώδες βαν και το τηλεφώνημα τη νύχτα που εξαφανίστηκε η μικρή Μαντλίν

Ο βίος και η πολιτεία του Νο1 υπόπτου για την πολύκροτη υπόθεση, δεκατρία χρόνια μετά

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 04/06/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ