Ψυχαγωγία

Γιώτα Παπαδοπούλου: Το μίνι – πάρτυ και η εντυπωσιακή τούρτα για τα γενέθλια της

Ιδιαίτερη μέρα είναι η σημερινή για την οικογένεια Παπαδοπούλου, μιας και η Γιώτα Παπαδοπούλου γιορτάζει τα γενέθλια της!

Από το πρωί, τα social media της συζύγου του Νικόλα Παπαδόπουλου, κατακλύστηκαν από ευχές και φωτογραφίες. Η ίδια έκανε repost μερικά απ’ αυτά, ενώ πριν από λίγο ανάρτησε μια φωτογραφία μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, όπου μας έδωσε μια μικρή γεύση από το μεσημεριανό μίνι – πάρτυ που διοργάνωσε στο σπίτι της.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Αγνώριστος ο Χάρης Ρώμας σε ηλικία...18 ετών (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που δημοσιοποίησε από τα νεανικά του χρόνια!
16/07/2020 - 14:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

O Αβέρωφ Νεοφύτου...για κολύμπι μαζί με τον 10χρονο γιο του (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία σε καταγάλανα νερά με τον μικρό Περικλή
14/08/2020 - 16:19

Για πρώτη φορά! Η Σίσσυ Χρηστίδου μας δείχνει το πρόσωπο του...κούκλου γιου της

Με αφορμή την εορταστική φωτογραφία για τα γενέθλια του
14/08/2020 - 10:42

Α. Καραντώνη: Αλά..."Μπάκιγχαμ" το προσκλητήριο για τα γενέθλια της κόρης της

Η μικρή Αργυρώ κλείνει τεσσάρων ετών και διοργανώνει μίνι πάρτυ στο σπίτι της!
13/08/2020 - 15:33

Ν. Θεοδωρίδου: Οι τρυφερές ευχές για τα γενέθλια της "φτυστής"' κόρης της (ΦΩΤΟ)

Μας δείχνει την εξαιρετική ομοιότητα μεταξύ τους
12/08/2020 - 15:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

37χρονος "πιάστηκε" το βράδυ στην Πάφο με διαρρηκτικά εργαλεία

Κινούνταν ύποπτα και έφερε μαζί του μαύρο τσαντάκι με κατσαβίδια, κλειδιά και χαρτοκόπτη

Στα χέρια της Αστυνομίας 20χρονος ύποπτος για την ένοπλη ληστεία σε τράπεζα

Ενώπιον των Αρχών τεκμήρια που βρέθηκαν στην κατοχή του 17χρονου φερόμενου ως δράστη
Ελλάδα

Μεγάλη πυρκαγιά σε εργοστάσιο ανακύκλωσης πλαστικών στην Αττική

Μαύροι καπνοί έχουν σκεπάσει την περιοχή - Κλειστή η Εθνική Οδός Αθηνών - Λαμίας

Δύο νεκροί και άλλα 254 κρούσματα στην Ελλάδα

Μόλις τα 20 εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Τούρκοι χάκαραν την ιστοσελίδα του Υπουργείου Εργασίας και έστειλαν μήνυμα

"Κάθε επίθεση κατά του Oruc Reis θα βρίσκει απάντηση στο διαδίκτυο"
Διεθνή

Νέα ρεκόρ κρουσμάτων κατέγραψαν Γαλλία και Βρετανία

Επεκτείνεται το μέτρο της υποχρεωτικής μάσκας στο Παρίσι

Συμφωνία ΕΕ - AstraZeneca για το εμβόλιο κατά του κορωνοϊού

Προνοεί προμήθεια 300 εκατομμυρίων δόσεων του δυνητικού εμβολίου

Λίβανος: Βρέθηκαν οι σοροί δύο αγνοούμενων πυροσβεστών

Στο κατεστραμμένο λιμάνι, τα σωστικά συνεργεία εξακολουθούν να βρίσκουν θύματα

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 15/08/2020 - 08:4524 ΩΡΕΣ