Ψυχαγωγία

Γιάννης Μάρκου: Μετά τον χωρισμό με την Νόβα κυκλοφορεί με νέο...αμόρε (ΒΙΝΤΕΟ)

Φαίνεται πως ο έρωτας με έρωτα περνάει για τον Γιάννη Μάρκου!

Ο Έλληνας επιχειρηματίας παρευρέθηκε στα εγκαίνια γνωστού εστιατορίου στην Αθήνα, παρόλα αυτά όμως, δεν ήταν μόνος, αφού τον συνόδευε μια νεαρή μελαχρινή καλλονή.

Η κάμερα του "Happy Day" ήταν εκεί και κατέγραψε κάποια στιγμιότυπα από την βραδινή έξοδο τους, όπως επίσης και καινούργιες δηλώσεις.

Ερωτηθείς για το αν συνοδεύεται από την κοπέλα, ο ίδιος απάντησε:

"Ευελπιστώ, ναι. Νομίζω έχω πει πολλά λόγια, δεν χρειάζεται να πω άλλα"

Δείτε το απόσπασμα στο ακόλουθο βίντεο:

Επόμενο άρθρο

Αγνώριστος ο Κωστής Μαραβέγιας! Δείτε τον σε ηλικία μόλις...21 ετών (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του τραγουδοποιού για την απώλεια του Ιταλού συνθέτη Ένιο Μορικόνε
08/07/2020 - 11:54

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Τζούλια Νόβα "σπάει" τη σιωπή της και μιλά πρώτη φορά για την απόφαση χωρισμού

Όσα ανέφερε το μοντέλο για τα προβλήματα, τον γάμο και το επόμενο βήμα ενόψει καλοκαιριού
14/06/2020 - 12:17

Τζούλια Νόβα: "Με απαρνήθηκε και με πλήγωσε ο πατέρας μου"

Η απόφαση να τον "ξεγράψει" και το...bullying από την μητέρα πρώην συντρόφου της
06/01/2020 - 10:13

Η Lady Gaga βάζει τέλος στις φήμες: Τα δημόσια φιλιά με συνεργάτη της! (ΦΩΤΟ)

Έτσι έβαλε τέλος στη φημολογούμενη σχέση της με τον Μπράντλεϊ Κούπερ
31/07/2019 - 11:39

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Οι πρώτες δηλώσεις για τον νέο της σύντροφο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δήλωσε η παρουσιάστρια για τα τρυφερά τετ α τετ με τον επιχειρηματία, Φίλιππο Βαρβέρη
19/03/2019 - 12:53

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αποστολή τροφίμων και ρούχων μέσω των καταστημάτων Aramex

Δείτε πως μπορείτε να βοηθήσετε τους γείτονες μας στη Βηρυτό

O Alpha στο Τρόοδος: Πήρε τα...πάνω του ο ορεινός τουρισμός (ΒΙΝΤΕΟ)

Όμορφες εικόνες από τις Πλάτρες - Τι δηλώνουν πολίτες για την κίνηση

Με κουζινομάχαιρο μαχαίρωσε το σύζυγό της η 53χρονη στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Λίγο έλειψε να εξελιχθεί σε τραγωδία ο καυγάς ενός ζευγαριού για... οικονομικές διαφορές
Ελλάδα

Βηρυτός: Υποβάλλονται σε χειρουργικές επεμβάσεις οι δυο Έλληνες που είναι σοβαρά

Πώς έζησε ο Πρόεδρος της Ελληνικής κοινότητας τη στιγμή της έκρηξης

124 κρούσματα και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Δεκαπέντε εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου της χώρας

Ένας Έλληνας νεκρός και δυο τραυματίες στη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Ελληνική Κυβέρνηση βρίσκεται σε συνεχή επικοινωνία με τις Αρχές του Λιβάνου
Διεθνή

Μεγάλη αύξηση των κρουσμάτων κορονοϊού στην Ιταλία

Τα κρούσματα έφτασαν τα 384, ενώ χθες είχαν ανακοινωθεί 190

Μεγάλη φωτιά στο Ατζμάν των Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε συναγερμό οι Αρχές - Άγνωστο αν υπάρχουν τραυματίες

Η "χιροσίμα" του Λιβάνου: Το χρονικό του τρόμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκρηξη που σκόρπισε το θάνατο, τον τρόμο και τον πανικό σε ολόκληρη την Βηρυτό

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 05/08/2020 - 23:30ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ