Ψυχαγωγία

Γιάννης Αντετοκούνμπο: Η πρώτη φωτογραφία μαζί με το...γιο του είναι γεγονός

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο διανύει την πιο όμορφη περίοδο στη ζωή του, καθώς έγινε για πρώτη φορά μπαμπάς. Ο διάσημος παίχτης του NBA και η σύντροφός του Μαράια, έγιναν για πρώτη φορά γονείς πριν από λίγες μέρες.

Το ευτυχισμένο ζευγάρι απολαμβάνει κάθε στιγμή με τον γιο τους. Οι ευτυχισμένοι γονείς δεν σταματούν να φωτογραφίζουν τον μικρό, μαζεύοντας στιγμιότυπα με τον γιο τους. Τόσο ο Γιάννης Αντετοκούνμπο όσο και η Μαράια πλέουν σε πελάγη ευτυχίας από την στιγμή που ήρθε στη ζωή τους ο Λίαμ Τσαρλς.

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο μάλιστα πριν από λίγη ώρα δημοσίευσε και την πρώτη φωτογραφία με τον γιο του. Μπαμπάς και γιος ποζάρουν καθισμένοι στον καναπέ, συγκεκριμένα ο Λίαμ Τσαρλς είναι ξαπλωμένος στην αγκαλιά του Γιάννη Αντετοκούνμπο και μάλιστα χαρακτηριστικά ανέφερε στην φωτογραφία τους “Εγώ και ο κουλ μπαμπάς μου”.

Δείτε την τρυφερή τους φωτογραφία:

΄λλκμ,

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαίρη Συνατσάκη: Φωτογραφήθηκε με όλους τους...haters που την προσέβαλαν (ΦΩΤΟ)

Η συγκλονιστική ανάρτηση για τον διαδικτυακό "πόλεμο" και τα σχόλια μίσους που δέχεται
17/02/2020 - 09:42

Μιχάλης Μουρούτσος: Ποζάρει για πρώτη φορά με τη καινούργια σύντροφό του (ΦΩΤΟ)

Ιδού η ξανθιά καλλονή που του έκλεψε τη καρδιά - H τρυφερή φωτογραφία και οι...αιχμές
16/02/2020 - 14:07

M. Χατζηβασιλείου: Μας "συστήνει" τον 17χρονο γιο του και είναι...κούκλος (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία αγκαλιά, οι συγκινητικές ευχές για τα γενέθλια και η...διαφορά ύψους
14/02/2020 - 11:02

Ο τσακωμός Αριστοτέλους - Εφραίμ που...προηγήθηκε αυτής της φωτογραφίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η επικοινωνιολόγος "διαβάζει" το ζευγάρι και αποκαλύπτει την αμηχανία της παρουσιάστριας
10/02/2020 - 17:22

Ε. Ελευθερίου: Ποζάρει στο κρεβάτι μόνο με εσώρουχα και...σαμπάνια (ΦΩΤΟ)

Οι προκλητικές πόζες ανάμεσα στα σεντόνια και...το λάγνο βλέμμα της γνωστής τραγουδίστριας
07/02/2020 - 14:36

Snik: Aνάρτησε τρυφερό βίντεo όπου χορέυει αγκαλιά με την Παπαγεωργίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πρώτη κοινή φωτογραφία, το τσιφτετέλι και η...επιβεβαίωση για το Μιλάνο
06/02/2020 - 09:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ποιοί είναι οι τέσσερις τραυματίες της γκανγκστερικής επίθεσης στην Αγία Νάπα;

Η παρέα της πολυσύχναστης καφετέριας που δέχτηκε τα πυρά του επίδοξου εκτελεστή

Δύο κύπριοι έσωσαν μια τεράστια σαύρα που έπεσε σε δεξαμενή στην Αφρική (ΒΙΝΤΕΟ)

Τοποθέτησαν ξύλα έτσι ώστε αν πέσει άλλο ζώο στο μέλλον μέσα να μπορεί να βγει

Έντονα ενοχλημένο το Υπουργείο Παιδείας για την επιστολή εκπαιδευτικών

Θα ελεγχθούν οι καθηγητές που αντέδρασαν στην επίσκεψη του Τεχνικού Τμήματος
Ελλάδα

Ελλάδα: Δύο ύποπτα κρούσματα κορωνοϊού στο Θριάσιο Νοσοκομείο

Έχουν σταλεί δείγματά τους για περαιτέρω εξέταση ενώ ο ΕΟΔΥ εμφανίζεται καθησυχαστικός

Ιατροδικαστής διαπίστωσε σεξουαλική κακοποίηση σε βρέφος που πέθανε στο Παίδων

Διακομίστηκε με εγκεφαλίτιδα το πρωί από τον πατέρα του στο Νοσοκομείο στην Αθήνα

Στην Εντατική νοσηλεύεται η Κική Δημουλά

Μεταφέρθηκε σε κλινική με σοβαρή λοίμωξη του αναπνευστικού και καρδιολογικά προβλήματα
Διεθνή

O "χάρτης" του κορωνοϊού: Οι χώρες και οι περιοχές που πλήττονται (ΦΩΤΟ)

Τρομάζει ο αριθμός των νεκρών - Ποιες οδηγίες έδωσε η Κεντρική Τράπεζα της Κίνας

Ελ Σαβαδόρ: 11 άνθρωποι ανασύρθηκαν νεκροί από τα συντρίμμια λεωφορείου

Το τραγικό δυστύχημα σημειώθηκε κοντά στο χωριό Τσιλτιουπάν

Πρόεδρος Ιράν: H Τεχεράνη δεν θα συνομιλήσει ποτέ «υπό πίεση» με την Ουάσιγκτον

«Η  "μέγιστη πίεση" της Αμερικής προς το Ιράν είναι καταδικασμένη να αποτύχει»

tv news

Η συμμορία της απαγωγής του Μάξιμου έχει έναν απρόσμενο αρχηγό...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Η Μάρθα συναντιέται με έναν εκτελεστή και τα σχέδια όλων ανατρέπονται...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 17/02/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ