Ψυχαγωγία

Full in Love! Η Βασιλική Ρούσσου είναι ζευγάρι με...Έλληνα παραολυμπιονίκη(ΦΩΤΟ)

Ο Έλληνας παραολυμπιονίκης Αντώνης Τσαπατάκης και το μοντέλο Βασιλική Ρούσσου είναι ζευγάρι. Η καλή φίλη της Βασιλικής Ρούσσου, Έλενα Χριστοπούλου επιβεβαίωσε τη σχέση τους αναρτώντας την πρώτη κοινή τους φωτογραφία του ζευγαριού μέσα από story στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Στο στιγμιότυπο, βλέπουμε τον Αντώνη Τσαπατάκη και τη σύντροφό του, σε γεύμα που είχαν.

«Το άσπρο το καπέλο το βαλες στο κεφάλι, τη Βασιλική να έχεις δίπλα σου να μην κοιτάξεις άλλη», έγραψε η Έλενα Χριστοπούλου αναρτώντας τη φωτογραφία του ζευγαριού.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την πρώτη κοινή φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

O Justin Beiber και η σύζυγός του...βαφτίστηκαν μαζί σε λίμνη (ΦΩΤΟ)

“Ήταν μια από τις πιο ξεχωριστές στιγμές της ζωής μου..."
06/08/2020 - 13:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

Υπό την επήρρεια ναρκωτικών το ζεύγος που εντοπίστηκε τραυματισμένο στην Πάφο

Αυτοτραυματισμό "βλέπει" η Αστυνομία που εντόπισε κομμάτι γυαλιού στο διαμέρισμα τους
18/09/2020 - 07:18

Οι δύο εκδοχές για το πως τραυματίστηκε το ζευγάρι Σομαλών στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Εντοπίστηκε κομμάτι γυαλιού στο διαμέρισμά τους και παραμένουν υπό φρούρηση
17/09/2020 - 21:38

Ο πρώην της Κατερίνας Καινούργιου...ζευγάρι με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου(ΦΩΤΟ)

Αυτός είναι ο γοητευτικός επιχειρηματίας που της “έκλεψε” τη καρδιά
11/09/2020 - 15:12

Στέφανος Μιχαήλ: Οι πρώτες δηλώσεις για την σχέση του με την Νάταλι Κατέρ (VID)

Απαντά εάν σκέφτεται να κάνει το επόμενο βήμα με την γνωστή χορεύτρια
07/09/2020 - 17:12

Ερωτευμένη η Ξυλά! Ιδού ο σέξυ Έλληνας ηθοποιός που της "έκλεψε" τη καρδιά(ΦΩΤΟ)

Σελίδα στην προσωπική της ζωή φέρεται να έχει γυρίσει η ταλαντούχα και όμορφη ηθοποιός
02/09/2020 - 10:36

Βρήκε την "αντικαταστάτρια" της Τζολί ο Πίτ! Ιδού η 27χρονη νέα σύντροφος (ΦΩΤΟ)

Μάθετε ποια είναι η νέα καλλονή συνοδός του Χολιγουντιανού σταρ
27/08/2020 - 11:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δεκάδες πρόσωπα ταυτοποιήθηκαν για τους πανηγυρισμούς της Ομόνοιας (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι Αρχές μοίρασαν εξώδικα ενώ άλλοι θα οδηγηθούν ενώπιον Δικαστηρίου

Παραλίγο τραγωδία στην Λάρνακα: Όπλο εκπυρσοκρότησε στα χέρια 19χρονου (ΒΙΝΤΕΟ)

Τραυματίστηκε σοβαρά ο 20χρονος φίλου του - Νοσηλεύεται στο νοσοκομείο Λάρνακας

Αποκαλυπτικό: Άνδρας μπήκε σε δημοτικό και επιχείρησε να αποπλανήσει ανηλίκους

Το περιστατικό θορύβησε τόσο την Αστυνομία όσο και το Υπουργείο Παιδείας
Ελλάδα

"Κτυπά" την Κρήτη η κακοκαιρία: Προβλήματα στο νησί (BINTEO)

Καταστήματα έχουν πλημμυρίσει ενώ αεροπλάνα δεν καταφέρνουν να προσγειωθούν

"Σφυροκοπά" την Ελλάδα ο "Ίανος": Νεκροί, αγνοούμενοι και τεράστιες ζημιές (VID)

Τα ντουκούμεντα της καταστροφής και εικόνες από τις επιχειρήσεις διάσωσης

Επίσκεψη Πομπέο στην Ελλάδα για τα ελληνοτουρκικά

Αναμένεται να επισκεφτεί την Αθήνα από 25 έως και 27 Σεπτεμβρίου
Διεθνή

Συναγερμός στον Λευκό οίκο για φάκελο με θανατηφόρο δηλητήριο

Μέχρι στιγμής δεν έχει τοποθετηθεί επίσημα ο Λευκός οίκος

Πρόταση «υποχρεωτικής αλληλεγγύης» στις χώρες της Ε.Ε για το προσφυγικό

"Τα μέλη πρέπει να βοηθούν όταν υπάρχει μία κατάσταση όπου ένα κράτος τελεί υπό πίεση"

Αύξηση θανάτων από κορωνοϊό στην Γαλλία

Νοσοκομείο στο Παρίσι δεν είχε αναφερθεί στα περιστατικά

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/09/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ