Ψυχαγωγία

Eιναι γεγονός!Η Μadonna κατέφθασε στο...Ισραήλ - Δείτε βίντεο από τις πρόβες της

H Madonna έφτασε στο Τελ Αβίβ για την πολυσυζητημένη εμφάνισή της στον μεγάλο Τελικό της Εurovision το Σάββατο.

Παρά τις αντιδράσεις τους εκφοβισμούς από την Ισλαμική Τζιχάντ και το τελεσίγραφο της EBU, η ίδια θα εμφανιστεί στη σκηνή σε μια ιστορική στιγμή για τον διαγωνισμό. Μαζί της έφερε τον δικό της σκηνοθέτη και φωτισμό προκειμένου να γίνουν όλα σύμφωνα με τα δικά της υψηλά στάνταρ. Όπως έχει δημοσιευθεί θα ερμηνεύσει τη διαχρονική της επιτυχία «Like a Prayer» και το "Future" από το πολυαναμενόμενο άλμπουμ της με τίτλο «MADAME X».

Πριν από λίγο, ανέβηκε στα social media , το πρώτα βίντεο από τις πρόβες της.

 

Επόμενο άρθρο

"Πηγαίνετε σε καταφύγιο"-Hackers έσπειραν τον τρόμο εν ώρα...Eurovision(ΒΙΝΤΕΟ)

"Κίνδυνος Πυραυλικής Επίθεσης, Παρακαλώ Πηγαίνετε σε Καταφύγιο"
15/05/2019 - 19:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Aνατροπή! "Ψεύτικοι" οι βαθμοί της Λευκορωσίας - "Χαμένη" και η Κύπρος!

Η μήνυση στην EBU από τη χώρα και οι θέσεις που έχασε η Tαμτα
21/05/2019 - 18:35

Η επιστροφή της Τάμτα από το Τελ Αβιβ και οι πρώτες δηλώσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για το αποτέλεσμα και το "6" της Γεωργίας - "Κρίμα που πρέπει να απολογηθώ..."
20/05/2019 - 11:37

Ο απόηχος της Eurovision - Ο νικητής η Φουρέιρα και τα...παρατράγουδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμφάνιση της Madonna και η θέση που κατέκτησε η Κύπρος και η Ελλάδα
19/05/2019 - 21:12

H Μαdonna εμφανίστηκε στην Eurovision και...απογοήτευσε(ΒΙΝΤΕΟ)

Future και Like a Prayer σε μια εντυπωσιακή εμφάνιση
19/05/2019 - 02:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεαρή προσπάθησε να προμηθεύσει κρατούμενο ναρκωτικά

Πήγε να τον επισκεφθεί και κατέληξε σε διπλανό κελί

Παράλληλες έρευνες σε Λίμνη Μεμί και Κόκκινη Λίμνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής της Πυροσβεστικής στον Alpha για την πορεία των ερευνών

Αποκαταστάθηκε πλήρως η πετρελαϊκή ρύπανση στη θαλάσσια περιοχή Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει ο Προϊστάμενος Ναυτικής Υπηρεσίας Τμήματος Αλιείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Με βουρκωμένα μάτια παραιτήθηκε η Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε θα ανακοινωθεί ο διάδοχος της για την ηγεσία των Συντηρητικών και την Πρωθυπουργία

Η Κίνα "εκμηδενίζει" τις αποστάσεις (ΦΩΤΟ)

Το νέο τρένο που φτάνει την ταχύτητα των 600 χιλιομέτρων την ώρα

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 08:30ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ