Ψυχαγωγία

Έγκυος η Ριάνα; Οι φωτογραφίες με φουσκωμένη κοιλίτσα και οι φήμες(ΦΩΤΟ)

Πληθαίνουν οι εμφανίσεις της ποπ σταρ και νέας σχεδιάστριας Ριάνα με φουσκωμένη κοιλίτσα, γεγονός που έχει πυροδοτήσει τις φήμες που μιλούν για εγκυμοσύνη. Η τραγουδίστρια που έχει λανσάρει σε συνεργασία με τo brand Fendi, τη δική της σειρά καλλυντικών αλλά και εσωρούχων, έχει απασχολήσει τα διεθνή Μέσα με τη νέα της σιλουέτα. Όπως θα δείτε στις αναρτήσεις της στο Instagram αλλά και στην τελευταία της εμφάνιση στο Diamont Ball, στη Νέα Υόρκη, εμφανίζεται με ελαφρώς φουσκωμένη κοιλίτσα.

Τον περασμένο Ιούνιο, η Ριάνα αναφέρθηκε για πρώτη φορά, σε συνέντευξή της, στον δισεκατομμυριούχο σύντροφό της, Hassan Jameel. «Τα τελευταία χρόνια μόνο συνειδητοποίησα ότι πρέπει να έχουμε χρόνο για τον εαυτό μας, γιατί η ψυχική μας υγεία εξαρτάται από αυτό. Εάν δεν είσαι ευτυχισμένος, δεν θα είσαι ευτυχισμένος ούτε όταν κάνεις πράγματα που αγαπάς. Θα είναι αγγαρεία. Δεν θέλω ποτέ η δουλειά μου να είναι αγγαρεία. Έχω μια νέα σχέση και είναι σημαντική για εμένα. Όπως φροντίζω τη δουλειά μου έτσι πρέπει να φροντίζω κι αυτήν…Φυσικά είμαι ερωτευμένη», ήταν τα λόγια της Ριάνα.

;lm

 

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

Και όμως έτσι είναι η Έλενα Παπαρίζου...χωρίς μακιγιάζ (ΦΩΤΟ)

Οι διακοπές στην Κίμωλο και η φωτογραφία χωρίς ίχνος περιποίησης
18/09/2019 - 11:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Απαγορευμένο ειδύλλιο στη showbiz:Δεσμευμένη τραγουδίστρια με γνωστό παρουσιαστή

Όλες οι λεπτομέρειες και τα "καυτά" μηνύματα που αποκάλυψε ο Γιώργος Λιάγκας
17/10/2019 - 12:55

Ριάνα: Η... αυτοβιογραφία της και η εμφάνιση που μαγνήτισε τα βλέμματα (ΦΩΤΟ)

Το leopard φόρεμα της γνωστής τραγουδίστριας που τράβηξε τα φλας των φωτογράφων.
13/10/2019 - 10:02

"Πυρά" της Ριάνα εναντίον του Ντόναλντ Τραμπ

Όσα δήλωσε η διάσημη τραγουδίστρια για τον Πρόεδρο των ΗΠΑ
11/10/2019 - 11:06

Τραγουδίστρια έστειλε φωτογραφία το δωμάτιό της, αλλά ξέχασε το..."παιχνίδι" της

Viral έχει γίνει με μια γκάφα που την έκανε ευρέως γνωστή
24/08/2019 - 12:47

Ένα μουσείο... αφιερωμένο στη Ριάνα!

Η πρωθυπουργός των Μπαρμπέιντος σχεδιάζει ένα μουσείο αφιερωμένο στην τραγουδίστρια
01/08/2019 - 17:04

Άναυδη η Ριάνα: Βρήκε τη σωσία της και είναι μόλις εννέα ετών! (ΦΩΤΟ)

Το σχόλιο της γνωστής τραγουδίστριας όταν αντίκρισε την φωτογραφία της μικρής
24/07/2019 - 15:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Λέμε στα παιδιά να μην μιλούν σε αγνώστους, αλλά οι γνωστοί είναι ο κίνδυνος"

Ο εγκληματολόγος Ανδρέας Καπαρδής αναλύει το προφίλ των παιδεραστών και τη δράση τους

Κλείνει αυτοκινητόδρομος λόγω αχρήστευσης βλημάτων από την Εθνική Φρουρά

Οδηγίες της Αστυνομίας προς οδηγούς που κατευθύνονται από και προς Λάρνακα και Λεμεσό

Σε κατάσταση σοβαρής υλικής στέρησης βρίσκεται το 10,5% του κυπριακού πληθυσμού

Στοιχεία με αφορμή τη Διεθνή Ημέρα για την εξάλειψη της φτώχειας στις 17 Οκτωβρίου
Ελλάδα

Τσίπρας σε Γιούνκερ: Να εφαρμοστούν οι κυρώσεις κατά της Τουρκίας για ΑΟΖ

Έθεσε και το θέμα των ενταξιακών διαπραγματεύσεων της Βόρειας Μακεδονίας

Χανιά: Στην εντατική τετράχρονο κοριτσάκι μετά από πτώση

Οι ιατροί θεωρούν πως οι επόμενες ώρες θα είναι κρίσιμες για την πορεία της υγείας του

Διπλή επιχείρηση εκκένωσης κτηρίων υπό κατάληψη στα Εξάρχεια

Εντοπίστηκαν μετανάστες και πρόσφυγες εντός κτηρίου
Διεθνή

Βαρκελώνη: Τρίτη νύχτα συγκρούσεων μεταξύ διαδηλωτών και Αστυνομίας

Διχασμένοι οι Kαταλανοί από την καταδίκη σε ποινές φυλάκισης 12 αυτονομιστών πολιτικών

Συμφωνία Λονδίνου-Βρυξελλών για το Brexit

Στη Βουλή των Κοινοτήτων το "μπαλάκι" - Η άνοδος της στερλίνας και οι πρώτες αντιδράσεις

Μαραθώνιες διαβουλεύσεις για συμφωνία στο Brexit

Επίτευξη συμφωνίας ή υπαναχώρηση Τζόνσον για παράταση τα επικρατέστερα σενάρια

tv news

Ο καιρός που Οδυσσέας και Ηλιάνα πρέπει να επιστρέψουν στην Ελλάδα πλησιάζει..

Το ζευγάρι φοβάται... «8 Λέξεις» Δείτε στα νέα διπλά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Ο Μάξιμος μαθαίνει από την Αλεξία ότι οι γονείς τους είχαν ερωτική σχέση...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα