Ψυχαγωγία

Έγκυος η Ριάνα; Οι φωτογραφίες με φουσκωμένη κοιλίτσα και οι φήμες(ΦΩΤΟ)

Πληθαίνουν οι εμφανίσεις της ποπ σταρ και νέας σχεδιάστριας Ριάνα με φουσκωμένη κοιλίτσα, γεγονός που έχει πυροδοτήσει τις φήμες που μιλούν για εγκυμοσύνη. Η τραγουδίστρια που έχει λανσάρει σε συνεργασία με τo brand Fendi, τη δική της σειρά καλλυντικών αλλά και εσωρούχων, έχει απασχολήσει τα διεθνή Μέσα με τη νέα της σιλουέτα. Όπως θα δείτε στις αναρτήσεις της στο Instagram αλλά και στην τελευταία της εμφάνιση στο Diamont Ball, στη Νέα Υόρκη, εμφανίζεται με ελαφρώς φουσκωμένη κοιλίτσα.

Τον περασμένο Ιούνιο, η Ριάνα αναφέρθηκε για πρώτη φορά, σε συνέντευξή της, στον δισεκατομμυριούχο σύντροφό της, Hassan Jameel. «Τα τελευταία χρόνια μόνο συνειδητοποίησα ότι πρέπει να έχουμε χρόνο για τον εαυτό μας, γιατί η ψυχική μας υγεία εξαρτάται από αυτό. Εάν δεν είσαι ευτυχισμένος, δεν θα είσαι ευτυχισμένος ούτε όταν κάνεις πράγματα που αγαπάς. Θα είναι αγγαρεία. Δεν θέλω ποτέ η δουλειά μου να είναι αγγαρεία. Έχω μια νέα σχέση και είναι σημαντική για εμένα. Όπως φροντίζω τη δουλειά μου έτσι πρέπει να φροντίζω κι αυτήν…Φυσικά είμαι ερωτευμένη», ήταν τα λόγια της Ριάνα.

;lm

 

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

Και όμως έτσι είναι η Έλενα Παπαρίζου...χωρίς μακιγιάζ (ΦΩΤΟ)

Οι διακοπές στην Κίμωλο και η φωτογραφία χωρίς ίχνος περιποίησης
18/09/2019 - 11:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θετικός στον... κορωνοϊό ο πατέρας της Ριάνα

Συγκινεί η τραγουδίστρια με τη στήριξη της και τον... αναπνευστήρα
12/04/2020 - 09:55

Γιώτα Νέγκα: Αποκάλυψε το πραγματικό της επίθετο!

Ο λόγος που επελεξε να το αλλάξει και ο...ρόλος του πρώην άντρα της
01/02/2020 - 09:08

H Ριάνα χώρισε τον Σαουδάραβα sexy δισεκατομμυριούχο και αυτός είναι ο λόγος

Λίγες ώρες μετά που έγινε γνωστό τα "πέταξε" όλα στα social media
19/01/2020 - 11:47

Ριάνα:"Δεν μου αρέσει ο νεός μου δίσκος...αρνούμαι να τον κυκλοφορήσω"

Λίγες ώρες πριν βγει στις αγορές έβαλε "βέτο" και ανέτρεψε τα πάντα
02/01/2020 - 18:17

Απαγορευμένο ειδύλλιο στη showbiz:Δεσμευμένη τραγουδίστρια με γνωστό παρουσιαστή

Όλες οι λεπτομέρειες και τα "καυτά" μηνύματα που αποκάλυψε ο Γιώργος Λιάγκας
17/10/2019 - 12:55

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτοψία Καρούσου στην "πρεμιέρα" των αρχαιολογικών χώρων και μουσείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Κάλεσε τους πολίτες να εκμεταλλευτούν τις συνθήκες και να επισκεφτούν τον πλούτο μας

Βήμα προς βήμα οι διαδικασίες με την επαναλειτουργία των ξενοδοχείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Η στιγμή που πολυτελή ξενοδοχείο στη Λάρνακα υποδέχεται τον πρώτο επισκέπτη

Της κατάφερε πάνω από 25 θανάσιμες μαχαιριές προτού θέσει τέρμα στη ζωή του

Φόνο και αυτοχειρία "έδειξε" και η νεκροτομή επί των δυο σoρών
Ελλάδα

Ελληνικό ΥΠΕΞ προς Άγκυρα: Είμαστε έτοιμοι και για αυτή την πρόκληση

Η απάντηση στις νέες προθέσεις για έρευνες εντός της ελληνικής υφαλοκρηπίδας

Le Figaro: Η Ακρόπολη είναι οπλισμένη για έναν τουρισμό συμβατό με τον κορωνοϊό

"Η Ελλάδα κέρδισε το στοίχημα της για καλή διαχείριση της κρίσης του Covid-19"

Τραγωδία στην Ηγουμενίτσα: Δίχρονο κοριτσάκι πνίγηκε στα κάγκελα της κούνιας του

Το μικρό παιδί βρέθηκε το πρωί από τους γονείς του νεκρό
Διεθνή

Ο ΠΟΥ αποφασίζει αν θα συνεχίσει την αναστολή των δοκιμών με υδροξυχλωροκίνη

Θα πρέπει να έχει αρκετές πληροφορίες σε 24 ώρες προκειμένου να αποφασίσει

O Τζορτζ Φλόιντ πέθανε από «ασφυξία από παρατεταμένη πίεση»

Τα ευρήματα νεκροτομής από ανεξάρτητο ιατροδικαστή "καίνε" τον πρώην αστυνομικό

Αδυσώπητο κλίμα οργής στις ΗΠΑ με λεηλασίες, συλλήψεις και συγκρούσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο χάος "βυθίζονται" οι Ηνωμένες Πολιτείες, στη σκιά της δολοφονίας του Τζορτζ Φλόιντ

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 02/06/2020 - 03:00ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΤΑ