Ψυχαγωγία

Δούκισσα Νομικού: Η γλυκιά φωτογραφία που δημοσίευσε με τον γιο της στην παραλία

Χαλαρές οικογενειακές στιγμές λίγο πριν φέρει στον κόσμο το δεύτερο της παιδάκι, απολαμβάνει η Δούκισσα Νομικού. 

Η όμορφη παρουσιάστρια, που έχει ήδη ένα γιο τον μικρό Σάββα,  σε λιγότερο από δυο μήνες θα φέρει στον κόσμο την κορούλα της όπου θα ολοκληρώσει την οικογενειακή τους ευτυχία με τον σύζυγο της, Δημήτρη Θεοδωρίδη. Η Δούκισσα μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από την καθημερινότητα της με τον γιο της και στην τελευταία της ανάρτηση είδαμε την πιο όμορφη και γλυκιά φωτογραφία του μικρού Σάββα., να τρέχει στην αμμουδιά αφήνοντας σημάδια από τα πατουσάκια του γράφοντας στη λεζάντα: 

«Παιδί μου, σε ευχαριστώ που μου δείχνεις το μονοπάτι της ευτυχίας»

Δείτε την τρυφερή ανάρτηση: 

 

Επόμενο άρθρο

Η Κάρα Ντελεβίν παντρεύτηκε τη σύντροφο της στο Λας Βέγκας!

Το διάσημο μοντέλο παντρέυτηκε το κορίτσι της με μυστική τελετή
13/08/2019 - 14:32

ΣχετικέςΕιδήσεις

Δ.Νομικού:Η φωτογραφία με μαγιό λίγο πριν γεννήσει και το σχόλιο της Οικονομάκου

Η παρουσιάστρια φωτογραφίζεται στον όγδοο μήνα εγκυμοσύνης της
20/08/2019 - 10:39

Έξαλλη η Δούκισσα Νομικού:"Έχω νεύρα γενικά με όσους δεν ξέρουν τι να κάνουν..."

Η υβριστική επίθεση στον Αντίνοο Αλμπάνη και η εξοργισμένη ανάρτηση της
10/08/2019 - 12:37

Η Δούκισσα Νομικού αποκάλυψε πότε θα γεννήσει! (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πότε θα υποδεχτεί στον κόσμο την κορούλα της
10/08/2019 - 09:41

Δούκισσα Νομικού: Ο λόγος που αποφάσισε να απέχει από την τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την απόφαση της, τον γιο της και την γνωριμία με τον σύζυγο της
19/06/2019 - 08:50

Δούκισσα Νομικού: Όσα αποκάλυψε για την δεύτερη εγκυμοσύνη της!

Διανύει την πιο όμορφη περίοδο της ζωής της και έχει κάθε λόγο να είναι ευτυχισμένη...
28/04/2019 - 12:38

Αγοράκι ή κοριτσάκι το δεύτερο παιδί της Δούκισσας Νομικού;Έγινε η αποκάλυψη...

Ο μικρός Σάββας περιμένει το αδερφάκι του, φύλου...
23/04/2019 - 09:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ύστατο χαίρε στο Νίκο Μουγιάρη στη γενέτειρα του Αθηένου

Παρουσία του Προέδρου Αναστασιάδη η κηδεία του μεγάλου ευεργέτη

22χρονος "έσβησε" στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας μετά από εγχείρηση

Φως στα αίτια αναμένεται να ρήξη η νενομισμένη νεκροτομή

Ψηφίζεις για Δήμαρχο Αμμοχώστου;

Νέα ειδική υπηρεσία για την παροχή πληροφοριών στο κοινό ανακοίνωσε ο Έφορος
Ελλάδα

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων
Διεθνή

Τάιζε το μωρό βουλευτή ενώ μιλούσαν για την αύξηση στα καύσιμα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η συγκινητική πρωτοβουλία του Προέδρου του Βουλής της Νέας Ζηλανδίας

Γαλλία: Παιδόφιλος χειρουργός είχε κακοποιήσει πάνω από 250 παιδιά

Κρατούσε ημερολόγιο με λεπτομερείς καταγραφές κάθε παιδιού που είχε κακοποιήσει

Ποια η σημερινή κατάσταση του ναυαγίου του Τιτανικού; (BINTEO+ΦΩΤΟ)

Ομάδα ερευνητών αξιολόγησε το διασημότερο ναυάγιο στον κόσμο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 14:30Η ΦΑΜΙΛΙΑ